Domácí obuv pro muže: pantofle, papuče, bačkory, a další

Po dlouhém dni přijďte domů, zujte si boty a nazujte si pantofle: Tento rituál zahajuje relaxační část dne a významně přispívá k pocitu pohody ve vašem domově - stres a špína nyní zůstávají venku! Domácí obuv pro muže se vyrábí z různých materiálů a v různých střizích, takže si snadno najdete svou oblíbenou. Ať už z plsti, kůže nebo vlny: objevte domácí obuv pro muže na míru!

Domácí obuv pro muže

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Ponožkové papuče
299
249
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
-16 %
Ponožkové papuče
299
249
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
 
K dostání v těchto variantách:
 
Domácí obuv
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
Pantofle
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
Bohužel vyprodáno
  • Prošívaná domácí obuv
449
399
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
-11 %
Prošívaná domácí obuv
449
399
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
Bohužel vyprodáno

Pohodlí na každém kroku: Domácí obuv pro muže

Klasikou mezi domácí obuví pro muže jsou modely s pevnou podrážkou. Uzavřené pánské pantofle obepínají chodidla po celém obvodu a poskytují jim oporu. Elastický pásek na bočním okraji boty zajišťuje, takže boty pevně sedí a zároveň se snadno nazouvají a vyzouvají. Díky polstrované podrážce a vnitřní podšívce se velmi pohodlně nosí. Tyto pantofle jsou obzvláště pohodlné, pokud i doma často stojíte a chodíte, protože poskytují oporu a odlehčují kloubům. Dokonalý doplněk k pánskému domácímu oblečení.
V pantoflích se cítíte útulně: muž, kterému jsou vidět nohy, má na sobě pantofle a sedí na pohovce s nohama opřenýma o stolek.

Rychle obouvat a zouvat: pánské papuče a pantofle

Pokud si domácí obuv často obouváte a zouváte, například aby si mohli dát nohy na gauč, je pro mnoho mužů praktičtější mít pantofle. Protože jsou tyto pantofle na patě otevřené, můžete si je pohodlně nazout a zout bez použití rukou. V závislosti na modelu mají silnou, pevnou podrážku nebo lehkou, profilovanou podrážku. Jednoduché pánské pantofle z plsti často nejsou polstrované a jsou levným řešením jako obuv pro hosty.
Pantofle na zimu: Detailní záběr na útulné pantofle před krbem. Vedle ní je sklenice červeného vína.

Útulná varianta: Chalupářské pantofle

Pantofle připomínající pánské ponožky jsou obzvláště příjemné a muži je často nosí jako teplé pantofle. Jsou známé také jako chalupářské pantofle a mají vysoký, měkký svršek, který obepíná kotníky. Tím se zabrání průvanu shora k nohám. Lehká podrážka s běhounem nebo protiskluzovými hroty připevněnými přímo k látce zajišťuje bezpečný došlap. Ti, kteří mají rádi minimalismus, si jednoduše obléknou tlusté ponožky jako pantofle.

Plst, kůže, vlna, kožešina: co byste chtěli?

Domácí obuv pro muže na zimu vyžaduje vysoký faktor příjemnosti. Měkká podšívka z vlny nebo syntetické či jehněčí kůže poskytuje v tomto ohledu vysokou úroveň pohodlí. Může zajišťovat teplo v celé botě nebo pouze na stélce. Tip: S vložkami z jehněčí vlny jsou uzavřené pantofle nadýchané. V teplejším období se doporučují vzdušné pantofle z plsti nebo si můžete obout i ty s otevřenou špičkou. Pánské pantofle z kůže lze nosit bez ohledu na teplotu - navíc vypadají elegantně a nadčasově.

Další tipy pro nákup domácí obuví

Pokud máte deformity nohou nebo vás často bolí chodidla, tak vám pánské pantofle se stélkou nabízejí ergonomické výhody. Přizpůsobují se pohybu chodidla a optimálně rozkládají tlak. Vaše nohy si tak mohou odpočinout i doma. Pokud jde o design, najdete v nabídce vše, co se vám může líbit. Tmavé barvy se však méně špiní, což je užitečné zejména při práci v kuchyni, kde se mohou nacházet rozlité tekutiny. Pletený vzhled nebo jemné pruhované vzory jemně ozvláštní design.
Pantofle pro stáj: Muž sedí na posteli a obouvá si modré pantofle.

Koupit odolnou domácí obuv? Bezpochyby v Tchibo!

Zejména domácí obuv pro muže je často nabízena jako zboží na jedno použití a vydrží maximálně několik měsíců. Podrážky jsou pak děravé, švy se rozpadají nebo se vnitřní podrážky prodřely - to není příliš udržitelné. Pokud si v Tchibo objednáte pantofle, bačkory a jinou domácí obuv, získáte více vy i životní prostředí. Protože naše výrobky jsou "Certifikovaným zbožím Tchibo" (Tchibo Certified Merchandise), které je označeno pečetí TCM. To znamená, že prošly intenzivním procesem výběru a testování, od výběru materiálů a výroby až po kontrolu, zda neobsahují škodlivé látky.
Geprüfte Qualität: Nahaufnahme eines Mannes im Schlafanzug, der gerade seine Hausschuhe anzieht.