Odkládací stolek: Praktický společník pro útulnou atmosféru

Odkládací stolek byl jako dekorativní nábytek v luxusních bytech populární již v 17. století. Dnes už nejsou tyto malé stolky tak exkluzivní – jejich použití se ale moc nezměnilo. Tento praktický nábytek lze použít jako další úložný prostor pro vše, co nám padne do ruky. To je přesně ten důvod, proč je odkládací stolek ideálním doplňkem do vašeho obývacího prostoru. Pokud hledáte perfektní stůl, měli byste při výběru pamatovat na pár věcí. Naše tipy vám ulehčí výběr.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Odkládací stolek, kulatý
1 590
-26 %
Noční stolek »Eklund« se zásuvkou
2 990
2 190
  • Noční stolek
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
1 990
Náhled
Noční stolek
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
1 990
Odkládací stolek ve tvaru písmene C
1 990
Květinový stojan »Skede«, velký
Květinový stojan »Skede«, malý
2 990
2 490
Odkládací stolky, 2 ks
1 790
Konferenční stolek, kulatý
4 490
-30 %
-30 %
Konferenční stolek se skleněnou deskou
Konferenční stolek se skleněnou deskou
4 990
3 490
4 990
3 490
Box na pěstování, černý
Box na pěstování, bílý
2 590
2 590
Plantbox, modrý
2 990
Odkládací stolek, bílý
1 490
  • Konferenční stolek s úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 990
Náhled
Konferenční stolek s úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 990
 
K dostání v těchto variantách:
 
Konferenční stolek s odnímatelným podnosem
2 990
Kulatý odkládací stolek, šalvějový
4 690
Konferenční stolek »CN3«, otevřený, žlutý
3 990
Odkládací stolek »CN3«, žlutý
3 490
Konferenční stolek s vyklápěcí deskou
5 990
Kulatý konferenční stolek se skleněnou deskou, černý
3 990
Kovový odkládací stolek CN3, otevřený, černý
3 790
Konferenční stolky, 2 ks
5 990
Noční stolek »Bekeson«
2 990
Konferenční stolek, malý
3 990
Konferenční stolek, velký
6 490
Kontejner na kolečkách »CN3« se 3 zásuvkami, černý
7 990
Konferenční stolek se skleněnou deskou
4 990
-16 %
Noční stolek se zásuvkou
2 990
2 490
Kovový odkládací stolek »CN3« se skleněnou deskou, bílý
Kovový odkládací stolek »CN3« se skleněnou deskou, modrý
2 990
2 990
Kovový konferenční stolek »CN3« se 4 skleněnými deskami, bílý
9 990
Kovový konzolový stolek »CN3« se zásuvkou, černý
4 990
-25 %
Výškově nastavitelný konferenční stolek
3 990
2 990
1

Elegantní prvek a užitečná odkládací plocha

Odkládací stolky patří k těm nejrozmanitějším kusům nábytku. Přitom je ale nezaměňujme s konferenčními stolky. Zatímco konferenční stolek se umisťuje před pohovku, aby k němu byl snadný přístup ze všech stran, odkládací stolek stojí vedle pohovky nebo na zcela jiném místě. Jako prostý doplněk nabízí odkládací stolek mnohem méně úložné plochy, která není určena ani jako místo k jídlu, ani k práci. Zato se tento malý stůl hodí do každého interiéru a díky různorodému designu poutá pozornost v každém obývacím pokoji. Sklenička s vínem, telefon a dekorace zde vždy mají své místo!
Odkládací stolky jsou nejen praktické: Obývací pokoj s bílou komodou, černým křeslem, televizí a kulatým odkládacím stolkem.

Který odkládací stolek se hodí k jakému vybavení?

Odkládací stolek můžete volit ve stylu ostatního nábytku a tím přispět k harmonickému vzhledu prostoru. S těmito malými všestrannými pomocníky můžete vytvořit zajímavé akcenty – nebo naopak schválně narušit celkový styl. Rustikální odkládací stolek v moderním prostředí působí stejně dobře jako odkládací stolek v betonové optice vedle nábytku z masivního dřeva. Mezi nové klasiky patří skleněný odkládací stolek se vzdušným designem v bohatě vyzdobených prostorách. Kromě toho s tímto malým kouskem nábytku můžete experimentovat a umístit ho někam jinam. Hodiny přestavování interiéru jsou již minulostí!
Venkovní využití: Na balkoně leží muž a žena na lehátkách a pijí čaj – mezi nimi je odkládací stolek s čajovou konvicí.

Praktická dekorace na zahradu, balkon nebo do ložnice

Odkládací stolek nemusí být nutně v obývacím pokoji. Jako noční nebo toaletní stolek praktickým způsobem doplňuje například také ložnici. Hezky působí v zahradě, na terase nebo ve starožitném stylu mezi místní flórou. Aby byl tento kousek nábytku zachovalý i po několika letech, měli byste ale věnovat pozornost i materiálům odolným proti povětrnostním vlivům. Odkládací stolek se stane praktickým i na balkoně, kde není obvykle k dispozici moc místa. Letní opalování se tak stává s chladným osvěžením v praktické výšce ještě příjemnější záležitostí.

Odkládací stolky s doplňujícími funkcemi

Co dělá odkládací stolek ještě lepším? Správně – užitečné doplňky, které mají i jinou funkci a tvoří zajímavý aspekt celého interiéru. Odkládací stolek na kolečkách vypadá nejen zajímavě, ale díky mobilní základně ho můžete rychle přesouvat z jednoho místa na druhé. Pokud se vám hodí další úložný prostor, sáhněte po stolu se zásuvkami nebo více úrovněmi, abyste na něj mohli dát vše od dálkového ovládání až po noviny. Odkládací stolek se zlatým povrchem připomíná luxusní kořeny a zvelebí obývací pokoj i čtecí koutek.

Více odkládacích stolků – více možností

Kompletní vybavení získáte, když si pořídíte sadu dvou nebo tří odkládacích stolků, kterými dokonale zaplníte každý prázdný kout. To vám umožní používat jednotlivé stolky pro různé účely a přidat je jako společníky k dalším kusům nábytku, jako jsou pohovky a křesla. Praktické stolky v designu krychle fungují i jako zajímavá dekorace a mohou být umístěny kdekoliv. V nabídce Tchibo najdete odkládací stolky pro každého!
Sada dvou odkládacích stolků: Černá dvousedačková pohovka stojí před žlutou stěnou obývacího pokoje a před ní jsou dva velké kulaté odkládací stolky.

TCM – kvalita od Tchibo

V nabídce Tchibo najdete pouze vysoce kvalitní výrobky s pečetí TCM. Tato zkratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Za exkluzivní výrobou stojí přísná kontrola kvality v průběhu celého výrobního procesu. Již ve výrobě stanovujeme nejvyšší standardy pro výběr surovin, a proto spolupracujeme pouze s vybranými dodavateli. Můžete si být jisti, že jste si zakoupili dlouhotrvající, pečlivě zpracovaný odkládací stolek, který vám udělá mnoho radosti!
V Tchibo dostanete vysoce kvalitní odkládací stolky: Obývací pokoj s bílým gaučem a obdélníkovým skleněným odkládacím stolkem, který stojí na kolečkách.