Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Dětský župan
549
 
K dostání v těchto variantách:
 
Froté svetr s kapucí
599
 
K dostání v těchto variantách:
 
Bikiny
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
Jednodílné plavky
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
Šortky na prkno
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
Šortky na prkno
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
-9 %
Župan
549
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
Župan
399
 
K dostání v těchto variantách:
 

Plavky pro holčičky, koupací šortky pro kluky

Pokud potřebujete koupit plavky pro holčičku, můžete si vybrat mezi jednodílnými plavkami a bikinami. Plavky pro kluky jsou většinou k dostání v podobě ležérních koupacích šortek nebo přiléhavějších modelů. Kromě klasických plavek pro děti je důležitý i koupací plášť: do něj se může dítě zahalit po koupání a příjemně se zahřát. Pro nejmenší jsou vhodné vodoodpudivé jednodílné plavky a plavkové kalhotky pro miminka, které díky speciální hygienické ochraně zajistí, že zadeček vašeho miminka zůstane bezpečně v suchu.

Dětské oblečení s ochranou proti UV záření: bezpečný pobyt na slunci

Horké letní slunce má spoustu výhod: neohřívá jen tělo – podporuje také dobrou náladu. Ale na citlivou pleť miminek a dětí může mít UV záření velmi rychle negativní účinek – může způsobit například úžeh. Aby byli mořští průzkumníci a malé mořské víly dobře chráněni proti škodlivým vlivům slunce, doporučuje se používat pro miminka a malé děti oblečení s ochranou proti UV záření. Protože speciální úprava brání pronikání UV paprsků přes oblečení.

Více než jen letní láska: dětské oblečení k vodě a na pláž, které roste s dítětem

Zejména v prvních letech života rostou děti nesmírně rychle. Kvůli tomu je potřeba většinou už po krátké době od nákupu nových kalhot, triček či plavek koupit další. Posuvná ramínka na vršku od bikin zajišťují, že se vršek dá podle potřeby přizpůsobit velikosti dcerky. Trojúhelníkové modely se dají individuálně uvázat i na zádech. Pokud jde o dětské koupací šortky, jejich šířka se dá flexibilně regulovat pomocí stahovací šňůrky v pase.

Materiál a design pro roztomilé dětské oblečení k vodě a na pláž

Má-li být pro děti zaručena zábava při koupání bez omezení, je potřeba, aby oblečení k vodě a na pláž poskytovalo dostatečnou volnost pohybu. Obzvlášť odolným, tvarově stabilním materiálem je lycra, která je šetrná k citlivé pokožce miminek a malých dětí. Další výhodou je, že rychle schne. Patří-li vaše dítě k milovníkům vodních hrátek a nemůžete ho dostat z vody, ani když už mu modrají rty a cvakají zuby, pak je dobrou volbou neoprenový oblek.

Ať už s roztomilými volánky, v pestrých barevných variacích, nebo s módním potiskem komiksových hrdinů – jak děvčata, tak chlapci mají radost z plavek, které se jim líbí! Vsaďte s oblečením k vodě a na pláž od Tchibo na ověřenou kvalitu s pečetí kvality TCM, která zaručuje nejlepší materiály, bezchybné zpracování a rovněž inovativní výrobky a designy.