Lampy do ložnice pro čistý pocit dobré atmosféry

Domácí osvětlení vám nejen brání tápat ve tmě, ale také velkou měrou přispívá k optimální kvalitě života ve vašich čtyřech stěnách. Právě v ložnici je důležité dosáhnout rovnováhy mezi funkčním osvětlením a relaxační atmosférou. Naštěstí máte k dispozici mnoho designových možností, od klasického stropního světla až po hvězdnou oblohu. U Tchibo se dozvíte, co je důležité, pokud jde o lampy do ložnice!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční lampičky s LED, 2 ks
299
Stolní lampa s dřevěným podstavcem
1 690
Dřevěná stojací lampa Trojnožka
2 490
-10 %
Stojací lampa se 4 šatními háčky
2 790
2 490
-48 %
Závěsné svítidlo Květy
2 490
1 290
Multifunkční světlo s LED a dvěma háčky
299
-55 %
Závěsné svítidlo z bambusu
1 790
799
-41 %
Skleněná koule s LED
599
349
-25 %
Noční světlo a lampička na usínání s LED, 2 v 1
399
299
-39 %
Multifunkční svítidlo s LED a přísavkou
399
240
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
Stojací lampa Trojnožka, růžová
1 990
-42 %
Dekorační svítidlo s LED Sukulent
349
199
Kompaktní magnetické světlo
249
-52 %
Závěsné svítidlo, kovové
1 690
799
Lampička na čtení s LED a akumulátorem
299
Teleskopické kempingové svítidlo
449
-20 %
Stolní lampa s dřevěným podstavcem
1 490
1 190
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
2 990
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
2 990
Měsíc ze solného krystalu, s LED
649
-23 %
Závěsné svítidlo s textilním stínítkem
1 690
1 290
Nástěnné a stropní svítidlo s LED
2 590
Stolní lampa s LED, akumulátorová
999
-10 %
Závěsné svítidlo, 5 světelných zdrojů
2 790
2 490
Stolní lampa s keramickým podstavcem
1 490
Bohužel vyprodáno
  • Závěsné svítidlo s LED
Design v matné černé s prvky v barvě mosazi
2 490
999
-59 %
Závěsné svítidlo s LED
Design v matné černé s prvky v barvě mosazi
2 490
999
Bohužel vyprodáno
Bohužel vyprodáno
  • Stojací lampa s kovovým stínítkem
Severský design se vzhledem dubového dřeva a matně bílým kovem
2 790
1 990
-28 %
Stojací lampa s kovovým stínítkem
Severský design se vzhledem dubového dřeva a matně bílým kovem
2 790
1 990
Bohužel vyprodáno

Používejte lampy do ložnice správně

Ložnice neslouží vždy jen ke spaní. Ranní oblékání, dodatečné pracoviště, útulný koutek na čtení – různé způsoby využití místnosti vyžadují různé způsoby osvětlení. Při nákupu lampy do ložnice byste měli nejprve zvážit, které funkce by vaše osvětlení mělo splňovat. K tomu jsou rozhodující tři oblasti: celkové osvětlení, funkční nebo zónové osvětlení a akcentové osvětlení. Pro příjemnou světelnou atmosféru si můžete podle oblasti použití vybrat různé typy lamp s individuálními vlastnostmi.
Ložnice s velkou dřevěnou postelí, dřevěnou podlahou a dřevěnými komodami – nad tím vším závěsná lampa do ložnice v podobě lustru.

Alfa a omega – správné celkové osvětlení ložnice

Každá místnost by měla být dostatečně osvícena tak, aby umožňovala základní orientaci. To je zvláště důležité v ložnici, pokud vstáváte za tmy. Postačí k tomu jednoduchá stropní lampa, např. v podobě závěsné lampy. Jako hlavní zdroj světla by měla odpovídat interiéru. Pro rustikální nábytek je tou správnou volbou lampa do ložnice ve stylu vintage nebo ve venkovském stylu. Kromě vzhledu hraje důležitou roli také použitý světelný zdroj. Pro celkové osvětlení jsou vhodné zejména LED lampy, protože vyzařují jasné světlo, zapínají se okamžitě a spotřebovávají málo energie.
Dodatečné osvětlení v ložnici: Na pracovním stole v ložnici je rozsvícená stojací lampa, která noří pokoj do teplého světla.

Funkční osvětlení rozjasní důležitá místa

Jakmile je zajištěno celkové osvětlení, měli byste zvážit, která místa v prostoru potřebují dodatečné světlo. Zónová nebo funkční svítidla osvětlují oblasti v místnosti, ve kterých byste museli hodně namáhat své oči. Pokud byste chtěli v ložnici nainstalovat závěsnou lampu, hodí se zde také závěsná světla s bodovým osvětlením – například v samostatném čtenářském koutku. Pokud naopak čtete v posteli, můžete použít praktickou noční stmívací LED lampičku. Tak můžete příjemně regulovat jas osobě, která leží vedle vás. V online sortimentu Tchibo najdete mnoho různých modelů lamp do ložnice pro každý účel.

S akcentovým osvětlením zdůrazníte, co je třeba

Pro puntičkáře, co se zařízení bytu týká, nabízí akcentové osvětlení nejzajímavější možnosti tvoření. Tak vyzařuje náladové dekorační světlo v ložnici romantickou náladu, zatímco křišťálové světlo vkusně upoutá pozornost. Vaší kreativitě se zde nekladou žádné meze, protože výběr dekorativních svítidel je velký. Přátelé noci mohou díky domácímu planetáriu dokonce spát pod simulovanou hvězdnou oblohou. Náladová dekorativní světla si můžete objednat cenově výhodně u Tchibo.

Lampy do ložnice pro dětský pokoj

Trochu fantazie a barev může být. Především pro dětský pokoj nabízí Tchibo široký výběr. Letadlo, balón nebo UFO na stropě jsou nápady, které jsou zábavné. Pro usínání jsou ideální barevné noční lampičky. Svítící postavy zvířat, koule nebo hvězda poskytují uklidňující světlo. Praktická je funkce stmívání: po přečtení pohádky můžete jednoduše ztlumit intenzitu světla. Bojí se vaše děti tmy? Pak je ideální malé noční světlo v ložnici. I tady máme veselé motivy, které umožňují orientaci v měkkém světle.
Barevné osvětlení pro dětský pokoj: Dětská postýlka s plyšovým medvídkem a modrým ložním prádlem s hvězdami – na straně hlavy visí barevný řetěz s lampiony.

Kvalita u každého produktu: pečeť Tchibo TCM

Abyste ze své nové lampy do ložnice měli dlouho radost, zaručují vám produkty s pečetí TCM nejvyšší kvalitu. „Tchibo Certified Merchandise“ je synonymem přísného výběru výrobců s komplexními kritérii kvality. Pouze ten, kdo splní vysoké nároky Tchibo, bude přijat do produktové palety TCM. Můžete se tedy spolehnout na vynikající zpracování, výběr materiálů a funkčnost a uvolněně hledat vhodné lampy do ložnice v online obchodě Tchibo.
Klidný spánek díky dobré kvalitě: Mladá žena spí na straně své bíle povlečené postele – vedle ní svítí noční lampička.