Kuchyňské spotřebiče – praktická pomoc během všedního dne

Kuchyňské spotřebiče naleznete v každé domácnosti. Za tímto pojmem se skrývají praktické pomůcky různého typu a velikosti. Již při snídani se většina z nás neobejde bez rychlovarné konvice na přípravu čaje, kávovaru nebo topinkovače. A znáte lepší způsob pomoci, než po obědě prostě vložit špinavé talíře do myčky na nádobí vaší vestavěné kuchyně? Kuchyňské spotřebiče všeho druhu naleznete u Tchibo – podívejte se na náš kompletní sortiment a přečtěte si důležité tipy pro jejich nákup.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Elektrický obloukový zapalovač
399
Malá svářečka fólií
499
Elektrický mlýnek na sůl a pepř
599
Digitální váha ve tvaru lžíce
499
-57 %
Připomínka pitného režimu
349
149
  • Elektrická konvice na vodu s tenkou hubicí ve tvaru labutího krku
Ideální teplota se dá vybrat jak individuálně, tak i pomocí šesti přednastavení a během celého procesu přípravy ji lze udržovat konstantní.
1 549
Náhled
Elektrická konvice na vodu s tenkou hubicí ve tvaru labutího krku
Ideální teplota se dá vybrat jak individuálně, tak i pomocí šesti přednastavení a během celého procesu přípravy ji lze udržovat konstantní.
1 549
Digitální teploměr na pečení
349
Krájecí prkénko s vyjímatelnou kuchyňskou váhou
999
Elektrický spirálový kráječ
1 490
zbývá pár kusů
Elektrický zapalovač
449
zbývá pár kusů
Krájecí prkénko s vyjímatelnou kuchyňskou váhou
899
  • Váha na kávu
Váha na kávu Vám pomůže při vyladění optimálního poměru mezi kávou a vřelou vodou při zalévání kávy
649
Náhled
Váha na kávu
Váha na kávu Vám pomůže při vyladění optimálního poměru mezi kávou a vřelou vodou při zalévání kávy
649
Gril raclette s odsáváním a kamennou deskou
2 490
Multifunkční vařič
2 490

Malí kuchyňští pomocníci pro každý případ

Vaření a pečení je dnes daleko více než jen příprava potravin. Pro mnohé gurmány se za tím skrývá celá životní filosofie. Díky správné kuchyňské výbavě se práce stane tím pravým požitkem. S ručním mixérem nebo dokonce robotem je hnětení těsta pouhou hračkou, elektrické kráječe, mixéry nebo otvíráky konzerv ulehčí mnohé namáhavé kroky. Jaké kuchyňské spotřebiče a potřeby jsou pro vaši domácnost tou správnou volbou, závisí především na vašich zvyklostech v oblasti vaření a stolování. Co je pro někoho samozřejmé, jeví se pro jiného jako nadbytečné.
Užitečné kuchyňské spotřebiče: Pracovní deska, na které leží rychlovarná konvice, topinkovač, příbory ve sklenici, otvírák na láhve a otvírák na konzervy.

Základ kuchyňského vybavení

I když jsou nároky každého z nás různé, jsou určité spotřebiče, bez kterých by se neobešel téměř nikdo. Tak je například rychlovarná konvice optimálním zařízením na rychlý ohřev vody a je jedno, zda je to na přípravu čaje, polévky z pytlíku nebo do lahve s teplou vodou. Také topinkovač a ruční mixér naleznete téměř v každé domácnosti. U mikrovlnné trouby se naopak názory různí. Mnozí tento elektrospotřebič, pomocí kterého lze během chvilky ohřát jakýkoliv pokrm bezmezně milují, jiní ho ze zásady odmítají. Design kuchyňských spotřebičů je velice různorodý a u Tchibo si tak vždy najdete vhodného pomocníka pro váš styl zařízení domova.
Kuchyňské spotřebiče v akci: V kuchyni stojí žena a v ruce drží mixér se zeleným smoothie – vedle je miska s ovocem a dřevěné prkénko na krájení s nožem.

Něco navíc pro náročné spotřebitele

Více a chytřeji – to je možné kdykoliv. Zrovna u kuchyňských spotřebičů jsou možnosti stále otevřené. Kdo má rád dobré espresso, ten se nespokojí s jednoduchým kávovarem, ale vsadí na automat na kávu, nejlépe ještě se zpěňovačem mléka pro přípravu pravého cappuccina. Stojací mixéry vám připraví vynikající shaky a smoothie plné vitamínů, profesionální kuchaři se zase neobejdou bez elektrických ostřících zařízení na super ostré nože, děti zajásají při pohledu na vaflovač. Pro někoho jsou zde další důležité kuchyňské spotřebiče, které pro druhého nemají zas až takový význam.

Velké kuchyňské spotřebiče, které nesmějí chybět

Bez velkých kuchyňských spotřebičů nebo domácích spotřebičů, jak se jim také říká, by byl život o něco složitější. Pomyslete na to, kolik práce vám každý den usnadní elektrospotřebiče, jako je pračka, lednička, sporák a myčka na nádobí. Samozřejmě nejsou tato domácí zařízení žádnou novinkou, ale vývoj jde pořád dál. Moderní kuchyňské spotřebiče se oproti svým předchůdcům vyznačují především nižší spotřebou energie a tichým provozem. Posledně jmenovaná vlastnost je důležitá především v obytných kuchyních, kde pobýváte nejen při vaření.

Elektrické kuchyňské spotřebiče ve vestavěné kuchyni – perfektně zabudované

Ve vestavěné kuchyni se sladěnou kombinací dřezu, horních a spodních skříněk je také místo pro vestavbu kuchyňských spotřebičů. Speciální vestavěné spotřebiče se vyznačují tím, že se například odstraní jejich vrchní deska a přístroj se integruje přímo pod pracovní desku nebo se dvířka přístroje opatří vhodnými čely dle vzhledu celé kuchyně. Do pracovní desky, resp. do přední části kuchyně, je tak možné integrovat i sporák a troubu. U Tchibo naleznete kuchyňské bloky vybavené spotřebiči, které harmonickým způsobem zapadnou do vašeho domova.
Perfektně integrované kuchyňské spotřebiče: Kuchyňská linka se sporákem a troubou, stojící před šedou stěnou.

Tchibo Certified Merchandise: Kvalita s certifikátem a pečetí

Certifikované zboží společnosti Tchibo je opatřeno pečetí TCM. Ta se propůjčuje pouze těm produktům, které splňují naše vysoké nároky na kvalitu. Kompromisy neděláme ani při výběru materiálů, surovin a dílů a ani při výrobě a zpracování. To platí jak pro naše vlastní oddělení, tak i pro všechny naše subdodavatele. Ať se jedná o kuchyňský spotřebič nebo jiný produkt – je-li opatřen pečetí TCM, tak se můžete spolehnout na perfektní kvalitu značky Tchibo.
Kuchyňské spotřebiče v dobré kvalitě: Mladá maminka sedí v meditační poloze na kuchyňské podlaze v objetí svého malého synka – v ruce drží žlutou kytici.