Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Zásobník na etikety
129
Kameninový hrnec na kvašení
1 690
  • Úložné sáčky, 2 ks
399
349
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 349 Kč
-12 %
Úložné sáčky, 2 ks
399
349
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 349 Kč
Úložná přihrádka
599
zbývá pár kusů
Silikonová víčka k udržení čerstvosti, 4 ks
199
zbývá pár kusů
  • Smaltovaná dóza
549
449
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 449 Kč
-18 %
Smaltovaná dóza
549
449
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 449 Kč
Smaltovaná zapékací forma
399
Variabilní potravinové dózy, 2 ks
699
Bohužel vyprodáno
Dóza na potraviny, skládací
Dóza na potraviny, 2 ks, skládací
279
349
Bohužel vyprodánozbývá pár kusů
Stojánek na kuchyňské náčiní
299
zbývá pár kusů
Dóza na potraviny, skládací
Dóza na potraviny, 2 ks, skládací
279
349
Bohužel vyprodánozbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Silikonová víčka pro zachování čerstvosti, 3 ks
299
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Kulaté nádobky k zachování čerstvosti potravin, 2 ks
149
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
  • Pomůcky na udržení čerstvosti zeleniny, 2 ks
249
179
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč
-28 %
Pomůcky na udržení čerstvosti zeleniny, 2 ks
249
179
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Úložný box na vajíčka
299
zbývá pár kusů

Úložné nádoby přinášejí do kuchyně strukturu

Jistě, velká skříň v kuchyni nabízí spoustu místa pro uložení příslušenství na vaření a pečení, kuchyňského náčiní a potřeb, ale to neznamená, že v ní vládne pořádek. Zejména drobné předměty mají tendenci se ztrácet v nejvzdálenějším rohu, takže musíte vyklidit přední nádobí, než se k nim dostanete. Navíc je všechno zpřeházené a dlouhé hledání je nevyhnutelné. Díky sklenicím, plechovkám, krabicím a závěsným lištám pro skladování v kuchyni můžete zásoby tematicky třídit a sdružovat tak, abyste je měli po ruce a ušetřili čas.

Třídění, skladování a udržování čerstvosti zásob

Potraviny v otevřeném prodejním balení nelze dobře uchovat čerstvé: Sáčky lze jen stěží pevně uzavřít, ať už pomocí domácích gumiček nebo klipů. Kromě toho je manipulace s nimi těžkopádná a časově náročná. Řešení: těstoviny, rýži, kávu, mouku, cukr a mnoho dalšího přendejte do plechovek a sklenic a skladujte v kuchyni. Potraviny tak zůstanou čerstvé a lze je snadno vyjmout. Nádoby s vylévacími nebo sypacími vložkami nebo sklenice s vylévacími hrdly usnadňují porcování.

Úložný prostor na kuchyňské polici: krásný, přehledný, praktický

Sklenice a karafy nejen lépe uchovávají obsah, ale také vypadají dekorativně. Tvarované sklenice nebo průhledné plastové nádoby lze skvěle umístit na police a do otevřených kuchyňských skříněk, dávkovače oleje/octa nebo kořenky lze umístit i přímo na jídelní stůl. Pro křupavý chléb existují krabice vyrobené na míru, které jsou ideální pro servírování. Praktické detaily na sklenicích zahrnují silikonové pásky pro bezpečné uchopení i mokrýma rukama a pole pro označení, na které lze uvést datum minimální trvanlivosti.

Přehledný prostor pro kuchyňské náčiní

Zejména v malých kuchyních s malým úložným prostorem jsou žádaná chytrá řešení pro ukládání kuchyňských potřeb na stěnu. Smažící špachtle, lžíce, naběračky nebo metly lze snadno zavěsit na závěsnou lištu a nezabírají místo v zásuvkách. Další výhoda: nářadí je ihned po ruce, aniž byste se museli nejdříve špinavýma rukama chytit rukojeti. Lišty s posuvnými háčky lze vybavit obzvláště flexibilně, protože vzdálenost mezi náčiním lze měnit podle jeho velikosti. Pro nože, vidličky a lžíce bez očka a drobné kuchyňské náčiní jsou ideální příborové vložky do kuchyňských zásuvek.

Kam se ukládají sklenice, hrnky a láhve? V regálech!

Nástěnný úložný systém není vždy vhodný pro zavěšení úložného prostoru v kuchyni, aby se ušetřilo místo na podlaze. Pokud chcete po umytí nádobí přehledně uložit láhve, sklenice a hrnky na jedno místo, jsou dobrou volbou odkapávače. Když je nádobí umístěno dnem vzhůru, může se hygienicky vysušit. Na lahve s vínem, pivem nebo minerální vodou doporučujeme nosiče a držáky na lahve, které šetří místo v kuchyni. V závislosti na modelu je lze stohovat, a tím rozšiřovat podle potřeby.

Uklizená kuchyně - s úložnými řešeními od společnosti Tchibo.

Kuchyně může být v domě nebo bytě skutečným skvostem - pokud je úhledně a funkčně zařízená. Na Tchibo najdete vše, co k tomu potřebujete, online. Nakupujte krabice, sklenice, plechovky, lišty, karafy, koše a stojany na kuchyňské potřeby pohodlně online a vneste do své kuchyně pořádek a strukturu, které ušetří čas. Naše pečeť TCM zaručuje nejvyšší kvalitu - "certifikované zboží Tchibo" je pečlivě vybrané a testované značkové zboží. Díky tomu je pečení a vaření dvakrát zábavnější!