Kancelářské vybavení pro perfektní pracoviště

Pro pohodlnou a produktivní pracovní atmosféru hraje kancelářské vybavení důležitou roli. U velkého, uklizeného psacího stolu a v pohodlné kancelářské židli se hned pracuje lépe a příjemněji. K tomu přispívají i dobře organizované skříně a správné světlo. U Tchibo se dozvíte, na co si dát při zařizování kanceláře pozor, a kvalitní kancelářské vybavení si můžete objednat pohodlně online.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-20 %
Stojánek na smartphone/tablet, šedý
249
199
-25 %
Nabíjecí kabel 3 v 1, antracitový
399
299
Rozbočovací zásuvka s funkcí USB nabíjení
499
  • Můj diář Tchibo 2023
Formát A5, týdenní, na 12 měsíců
499
399
Náhled
-20 %
Můj diář Tchibo 2023
Formát A5, týdenní, na 12 měsíců
499
399
zbývá pár kusů
-37 %
Powerbanka k zavěšení na klíče
349
219
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-15 %
Kovové svorky, 2 ks
199
169
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-37 %
Desky na kancelářské potřeby
349
219
zbývá pár kusů
Bezdrátová nabíjecí stanice, antracitová
399
-20 %
Odkládací podložka s bezdrátovým nabíjením
499
399
zbývá pár kusů
Bezdrátová powerbanka a nabíječka
799
zbývá pár kusů
Webová kamera s integrovaným osvětlením a mikrofonem
999
Stojánek na monitor s bezdrátovým nabíjením a USB hubem
1 990
Nabíjecí kabel 3 v 1, černý
399
Ergonomická bezdrátová myš
499
-20 %
Organizér na nabíjecí kabely, sada 2 ks
249
199

Priorita kancelářského vybavení: psací stůl

Perfektní plánování kanceláře začíná psacím stolem. Ten je srdcem kancelářského vybavení a měl by přesně odpovídat vašim představám. Dostatečně velká pracovní plocha je důležitým kritériem, protože jak napravo, tak nalevo od počítače potřebujete dostatek místa na podložku pod myš, dva až tři stohy papíru a šálek kávy. Výška stolu je velmi důležitá pro to, abyste si zbytečně nepřetěžovali krk a záda. Velmi praktické jsou výškově nastavitelné modely, v ostatních případech by židle měla odpovídat výšce stolu nebo zvolte nastavitelnou židli od Tchibo.
Důležité kancelářské vybavení: Černá kancelářská židle bez područek stojí před dřevěným psacím stolem, na kterém stojí monitor.

Správná židle k psacímu stolu jako součást kancelářského vybavení

Při výběru kancelářského vybavení by druhou položkou na seznamu měla být pohodlná židle. Koneckonců na ní trávíte většinu svého pracovního dne. Židle by měla být šetrná k vašim zádům, a tak je dobré volit výškově nastavitelnou polstrovanou židli. Ujistěte se, že stehna a kolena jsou v mírném sklonu a tvoří tak mírně šikmou linii. Dobré je i nastavitelné opěradlo, abyste nezůstávali příliš dlouho v jedné poloze. Dvě praktické rady: Ujistěte se, že snadno dosáhnete na seřizovací páčky na židli a že jsou snadno ovladatelné. Kolečka vybírejte podle povrchu podlahy nebo se zamyslete nad koupí ochranné podložky pod židli.
Udržujte pořádek se správným kancelářským vybavením: Psací stůl se světlou dřevěnou deskou a stolní lampou, monitorem a různými organizéry.

Kancelářské vybavení na ukládání a organizaci

Zabránit zahlcení papíry či jinými kancelářskými potřebami nebo dokonce jejich ztrátě se dá velmi jednoduše. Praktické je, pokud již samotný psací stůl nabízí možnosti uložení; do zásuvek pod stolem schováte hodně věcí. Pro odkládání dokumentů se doporučuje samostatný regál s několika policemi. Vše pak můžete rovnou třídit do vhodných polic, krabic nebo pořadačů a mít vše důležité vždy po ruce. Stojánek na tužky a organizátor vám také usnadní práci, a navíc slouží i jako dekorace. Vše pro vybavení kanceláře naleznete u Tchibo.

Doladění kancelářského vybavení: pracovní světlo

Pro optimální koncentraci a produktivitu je při zařizování kancelářského vybavení důležité myslet i na osvětlení. Dobré pracovní světlo vytvoříte kombinací lamp, které zajistí jak přímé, tak nepřímé osvětlení pracovní plochy. Stropní svítidlo s teplým světlem prosvětlí místnost a další světlo na pracovním stole vytvoří dobré světlo pro práci. Lampu nastavte tak, aby dobře osvětlovala pracovní plochu, ale zároveň vás neoslňovala, světlo se neodráželo na monitor a nevrhalo silné stíny. Stolní lampu umístěte například za monitor nebo vedle něj a mírně ji pootočte na stranu, abyste docílili příjemného nepřímého světla.

V hezkém prostředí se pracuje lépe

V místnosti, kde se cítíte dobře, se vám bude i dobře pracovat; střízlivě zařízená kancelář je s květinami hned příjemnější. Svou pracovnu byste neměli proměnit v džungli, ale několik nenáročných květin nebo zelených rostlin v dekorativních květináčích dokáže mnohé. Na bílé stěny umístěte obrázky. Nevybírejte příliš jasné barvy ani motivy, které odvádějí pozornost, zvolte například krajiny či vyobrazení města. Barevné akcenty pracovnímu prostoru dodají i barevné šálky na čaj či utěrky na nádobí – kancelářské vybavení nemusí být vůbec nudné!
Správná dekorace pracovní plochy: Bílý psací stůl s lampou a monitorem stojí před vodorovnou šedobíle pruhovanou stěnou, na které visí dva barevné dekorativní obrázky.

Nejvyšší standardy kvality: potvrzeno pečetí kvality TCM

Kdo nakupuje u Tchibo, nakupuje vysoce kvalitní produkt. To platí i pro naše psací stoly, kancelářské židle a další kancelářské vybavení. Kvalita je certifikována pečetí „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně pečetí TCM. Ta garantuje maximální péči při výběru materiálů a našich dodavatelů stejně jako při zpracování. Každý výrobní krok podléhá pravidelným kontrolám kvality. Navštivte náš online obchod a pořiďte si kancelářský nábytek a doplňky dokonalé kvality!
Kvalitní kancelářské vybavení: Pracovní prostor s bílým psacím stolem, bílou vysokou otevřenou policí a kancelářskou židlí.