Vhodně vybavená kancelář pro perfektní pracoviště

Vybavení do kanceláře hraje důležitou roli pro komfortní a produktivní pracovní atmosféru. U velkého, uklizeného psacího stolu a na pohodlné kancelářské židli se pracuje lépe a příjemněji. Přispívají k tomu i dobře organizované skříně a správné světlo. U Tchibo se dozvíte, na co je potřeba dbát při výběru kvalitního kancelářského vybavení. To si také můžete hned objednat online.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Nástěnné a stropní svítidlo s LED
2 590
Multifunkční lampičky s LED, 2 ks
299
Voděodolná powerbanka s kapesní svítilnou
799
-6 %
Křeslo s područkami, čalouněné
4 290
3 990
-25 %
Powerbanka Kámen
399
299
-20 %
Desky na kancelářské potřeby
349
279
Multifunkční světlo s LED a dvěma háčky
299
-48 %
Závěsné svítidlo Květy
2 490
1 290
-10 %
Stojací lampa se 4 šatními háčky
2 790
2 490
Dřevěná stojací lampa Trojnožka
2 490
Bezdrátová powerbanka a nabíječka
699
Kompaktní magnetické světlo
249
-52 %
Závěsné svítidlo, kovové
1 690
799
Lampička na čtení s LED a akumulátorem
299
-25 %
Noční světlo a lampička na usínání s LED, 2 v 1
399
299
-39 %
Závěsné svítidlo s textilním stínítkem
1 490
899
Bezdrátová myš v dřevěném vzhledu
399
Bezkabelová nabíjecí stanice Qi z bambusu
399
Stojánek na smartphone a tablet
299
Teleskopické kempingové svítidlo
449
Nabíjecí kabel s boxem, 6 v 1
399
Box na nářadí, malý
Box na nářadí, velký
199
249
Box na nářadí, malý
Box na nářadí, velký
199
249
-20 %
Pouzdro se 6 tužkami
249
199
Kancelářská skříňka
8 490
Kancelářská skříňka
7 990
Kancelářská skříňka
7 490
-55 %
Závěsné svítidlo z bambusu
1 790
799
-39 %
Multifunkční svítidlo s LED a přísavkou
399
240
Pouzdro na karty na smartphone
199
1

Priorita při zařizování kanceláře: psací stůl

Perfektní plánování kanceláře začíná psacím stolem. Ten je centrem vaší kanceláře a měl by vyhovovat vašim potřebám. Důležitým kritériem je dostatečně velká pracovní plocha, protože vpravo i vlevo od počítače potřebujete ještě místo alespoň na podložku pod myš, na dvě až tři hromádky papíru a na šálek s kávou. Aby vaše ramena a krk nebyly v napětí, je zásadní i výška stolu. Obzvláště praktické jsou výškově nastavitelné modely, jinak byste měli výšku stolu a židle vzájemně přizpůsobit nebo se rozhodnout pro nastavitelnou židli Tchibo.

Správná židle k psacímu stolu jako součást vybavení kanceláře

Při výběru vybavení do kanceláře by měla být pohodlná židle druhou položkou na vašem seznamu. Koneckonců na ní strávíte většinu pracovního dne. Aby vás při práci nebolela záda, mělo by být sedadlo čalouněné a výškově nastavitelné: dbejte na to, aby vaše stehna a kolena tvořila mírně skloněnou linii. Je dobré, když je nastavitelné také opěradlo, abyste nezůstávali příliš dlouho ve stejné poloze. Dva praktické tipy: Dbejte na to, aby byly seřizovací páčky na kancelářské židli dobře přístupné a snadno ovladatelné. Kolečka vybírejte podle vaší podlahové krytiny nebo se zamyslete nad pořízením ochranné podložky.

Organizéry vybavená kancelář

Jednoduchými prostředky můžete zabránit tomu, aby dokumenty nebo kancelářské potřeby zahltily vaše pracoviště nebo se ztratily. Úložné prostory ve stole jsou velmi praktické. Ve spodní skříňce nebo v šuplících je místo na spoustu věcí. Pro ukládání dokumentů a složek se však doporučuje samostatný regál s několika policemi. Vše lze pak roztřídit do příslušných polic, krabic nebo pořadačů a všechny důležité papíry tak budete mít po ruce. Držáky na pera a úložné boxy usnadňují kancelářské potřeby dekorativně uspořádat a snadno je pak nalézt. Vše pro vybavení vaší kanceláře najdete u Tchibo!

Vyladěná kancelář: osvětlení pracoviště

Pro optimální soustředění a produktivitu je u vybavení do kanceláře důležité také osvětlení. Pro dobré pracovní světlo je nejlepší použít kombinaci lamp, které zajišťují přímé a nepřímé osvětlení. Stropní lampa s teplým světlem osvětluje místnost a dodatečná lampa na psacím stole poskytuje jasné a čisté pracovní světlo. Postavte si pracovní světlo tak, aby dobře osvětlovalo vaše pracoviště, aniž by vás oslňovalo, odráželo se od monitoru nebo vrhalo výrazné stíny. Umístěte stolní lampu například za nebo vedle monitoru a pro vytvoření příjemného, nepřímého světla ji stočte trochu do strany.

V pěkném prostředí se pracuje lépe

V místnosti, ve které se člověk cítí dobře, pracuje také raději a lépe. S rostlinami působí střízlivá kancelář hned mnohem přívětivěji. Sice byste neměli proměnit svou pracovnu v prales, ale několik květin, o které lze snadno pečovat, nebo zelených rostlin v ozdobných květináčích, udělá své. I bílé stěny lze rozvolnit dekorativními obrazy. Nevybírejte příliš jasné barvy a motivy, které vás rozptylují, ale spíše krajinky nebo pohled na město. Pestré šálky na kávu nebo utěrky dodávají barevné akcenty čajové kuchyňce: vybavení kanceláře nemusí být nudné.

Maximální nároky na kvalitu: slibuje pečeť TCM

Kdo nakoupí v Tchibo, získá kvalitní produkt. To platí i pro naše psací stoly, kancelářské židle a další vybavení do kanceláře. Kvalita je certifikována pečetí „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně TCM. Ta zaručuje maximální péči při výběru materiálů a našich dodavatelů i při zpracování. Každý výrobní krok přitom podléhá pravidelné kontrole kvality. Navštivte nyní náš internetový obchod a vybavte si svou kancelář nábytkem a příslušenstvím v dokonalé kvalitě.