Vhodně vybavená kancelář pro perfektní pracoviště

Vybavení do kanceláře hraje důležitou roli pro komfortní a produktivní pracovní atmosféru. U velkého, uklizeného psacího stolu a na pohodlné kancelářské židli se pracuje lépe a příjemněji. Přispívají k tomu i dobře organizované skříně a správné světlo. U Tchibo se dozvíte, na co je potřeba dbát při výběru kvalitního kancelářského vybavení. To si také můžete hned objednat online.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční svítidla s LED, 2 ks
449
-20 %
Stojánek na smartphone/tablet, šedý
249
199
-25 %
Nabíjecí kabel 3 v 1, antracitový
399
299
LED stropní svítidlo se stínítkem origami
1 490
Nástěnné světlo LED na baterie
799
-9 %
-9 %
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, černá
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, bílá
3 290
2 990
3 290
2 990
-20 %
Stropní svítidlo se třemi textilními stínítky
2 490
1 990
Rozbočovací zásuvka s funkcí USB nabíjení
499
  • Můj diář Tchibo 2023
Formát A5, týdenní, na 12 měsíců
499
399
Náhled
-20 %
Můj diář Tchibo 2023
Formát A5, týdenní, na 12 měsíců
499
399
Kovové nástěnné svítidlo, krémové
1 490
Kancelářská židle, antracitová
Kancelářská židle, béžová
4 990
4 990
Kovové nástěnné svítidlo, bílé
Kovové nástěnné svítidlo, černé
1 490
1 490
Stropní/nástěnné svítidlo s proutěným stínítkem
1 990
Bezdrátová nabíjecí stanice, antracitová
399
Komoda »CN3« se 2 šuplíky, modrá
9 990
-20 %
Odkládací podložka s bezdrátovým nabíjením
499
399
Volně stojací lampa, černá
2 990
Kancelářská skříň s výklopnými dvířky
9 990
zbývá pár kusů
-15 %
Kovové svorky, 2 ks
199
169
zbývá pár kusů
Volně stojací lampa, červená
2 990
Rohový psací stůl s dýhovanou hranou
7 990
Polstrovaná židle, světle šedá
Polstrovaná židle, antracitová
S područkamiS područkami
3 490
3 490
  • Židle k psacímu stolu, světle šedá
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 990
Náhled
Židle k psacímu stolu, světle šedá
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 990
  • Židle k psacímu stolu, antracitová
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 990
Náhled
Židle k psacímu stolu, antracitová
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 990
Polstrovaná židle do jídelny
3 990
Designový stůl v kamenném vzhledu s kovovou konstrukcí
5 990
Doplňková sada zámku a klíčů
799
-23 %
Závěsné svítidlo s textilním stínítkem
1 690
1 290
Lomená stojací lampa s textilním stínítkem
3 490
1

Priorita při zařizování kanceláře: psací stůl

Perfektní plánování kanceláře začíná psacím stolem. Ten je centrem vaší kanceláře a měl by vyhovovat vašim potřebám. Důležitým kritériem je dostatečně velká pracovní plocha, protože vpravo i vlevo od počítače potřebujete ještě místo alespoň na podložku pod myš, na dvě až tři hromádky papíru a na šálek s kávou. Aby vaše ramena a krk nebyly v napětí, je zásadní i výška stolu. Obzvláště praktické jsou výškově nastavitelné modely, jinak byste měli výšku stolu a židle vzájemně přizpůsobit nebo se rozhodnout pro nastavitelnou židli Tchibo.

Správná židle k psacímu stolu jako součást vybavení kanceláře

Při výběru vybavení do kanceláře by měla být pohodlná židle druhou položkou na vašem seznamu. Koneckonců na ní strávíte většinu pracovního dne. Aby vás při práci nebolela záda, mělo by být sedadlo čalouněné a výškově nastavitelné: dbejte na to, aby vaše stehna a kolena tvořila mírně skloněnou linii. Je dobré, když je nastavitelné také opěradlo, abyste nezůstávali příliš dlouho ve stejné poloze. Dva praktické tipy: Dbejte na to, aby byly seřizovací páčky na kancelářské židli dobře přístupné a snadno ovladatelné. Kolečka vybírejte podle vaší podlahové krytiny nebo se zamyslete nad pořízením ochranné podložky.

Organizéry vybavená kancelář

Jednoduchými prostředky můžete zabránit tomu, aby dokumenty nebo kancelářské potřeby zahltily vaše pracoviště nebo se ztratily. Úložné prostory ve stole jsou velmi praktické. Ve spodní skříňce nebo v šuplících je místo na spoustu věcí. Pro ukládání dokumentů a složek se však doporučuje samostatný regál s několika policemi. Vše lze pak roztřídit do příslušných polic, krabic nebo pořadačů a všechny důležité papíry tak budete mít po ruce. Držáky na pera a úložné boxy usnadňují kancelářské potřeby dekorativně uspořádat a snadno je pak nalézt. Vše pro vybavení vaší kanceláře najdete u Tchibo!

Vyladěná kancelář: osvětlení pracoviště

Pro optimální soustředění a produktivitu je u vybavení do kanceláře důležité také osvětlení. Pro dobré pracovní světlo je nejlepší použít kombinaci lamp, které zajišťují přímé a nepřímé osvětlení. Stropní lampa s teplým světlem osvětluje místnost a dodatečná lampa na psacím stole poskytuje jasné a čisté pracovní světlo. Postavte si pracovní světlo tak, aby dobře osvětlovalo vaše pracoviště, aniž by vás oslňovalo, odráželo se od monitoru nebo vrhalo výrazné stíny. Umístěte stolní lampu například za nebo vedle monitoru a pro vytvoření příjemného, nepřímého světla ji stočte trochu do strany.

V pěkném prostředí se pracuje lépe

V místnosti, ve které se člověk cítí dobře, pracuje také raději a lépe. S rostlinami působí střízlivá kancelář hned mnohem přívětivěji. Sice byste neměli proměnit svou pracovnu v prales, ale několik květin, o které lze snadno pečovat, nebo zelených rostlin v ozdobných květináčích, udělá své. I bílé stěny lze rozvolnit dekorativními obrazy. Nevybírejte příliš jasné barvy a motivy, které vás rozptylují, ale spíše krajinky nebo pohled na město. Pestré šálky na kávu nebo utěrky dodávají barevné akcenty čajové kuchyňce: vybavení kanceláře nemusí být nudné.

Maximální nároky na kvalitu: slibuje pečeť TCM

Kdo nakoupí v Tchibo, získá kvalitní produkt. To platí i pro naše psací stoly, kancelářské židle a další vybavení do kanceláře. Kvalita je certifikována pečetí „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně TCM. Ta zaručuje maximální péči při výběru materiálů a našich dodavatelů i při zpracování. Každý výrobní krok přitom podléhá pravidelné kontrole kvality. Navštivte nyní náš internetový obchod a vybavte si svou kancelář nábytkem a příslušenstvím v dokonalé kvalitě.