Koupelnové doplňky vám pomohou zorganizovat koupelnu

I v koupelně má vše své místo. U nás si můžete vybírat z koupelnových doplňků v mnoha designech, které slouží nejrůznějším účelům –⁠ od kelímků na zubní kartáčky přes držáky toaletního papíru až po dekorativní úložné koše. Aby vám doplňky dobře ladily s designem koupelny, projděte si náš online obchod Tchibo, kde si můžete vybírat z velkého množství doplňků a kde vám navíc přinášíme pár tipů, jak jednoduše udržovat pořádek i v koupelně.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
3 samolepicí háčky
199
Koupelnová stěrka s držákem na zeď
299
-28 %
Miska na mýdlo
249
179
-10 %
Koupelnová stěrka s praktickým držákem na zeď, bílá
279
249
Držák na zubní kartáčky
149
Závěsný sprchový regál
399
Držák na ručníky
299
-60 %
Závěs do sprchy
249
99
Polštářek do vany
349
Organizér do koupelny
299
Mýdlenka, růžová
199
Dávkovač mýdla, zelená
249
Držák na ručníky
399
-28 %
Polštářek do vany
249
179
Kvalitní textilní závěs do sprchy, béžovo-bílý
699
Dávkovače mýdla, 2 ks
199
Závěsný regál do sprchy, bílý
399
Odpadkový koš do koupelny
599
Košík na drobnosti, růžový
249
Designové nástěnné hodiny
999
zbývá pár kusů
Rozprašovač s ametysty
249
zbývá pár kusů
1

Praktické a hezké na pohled

Koupelnové doplňky mají dvojí využití: jsou praktické a pomáhají nám udržovat v koupelně pořádek. Jsou zároveň i velmi dekorativní, protože je máme všude na očích –⁠ na umyvadle, policích nebo visí na zdi. Na ručník potřebujete háček nebo držák, na tekuté mýdlo dávkovač a malý koš je tam také nepostradatelnou součástí. A make-up si vložte do pěkné dózičky nebo pohárku, který budete mít vždy po ruce.
Koupelnové doplňky ve stylovém designu: Na bílém okraji umyvadla stojí baňatý kovový dávkovač mýdla.

Koupelnové doplňky z nerezové oceli nebo dřeva

Koupelnové doplňky jsou k dispozici v různých designech. Samozřejmě je nejlepší vybírat takové doplňky, které se vám líbí a zároveň ladí s koupelnovým nábytkem. Koupelnové doplňky z nerezové oceli vypadají moderně, čistě a mají velkou výhodu v tom, že se snadno omývají. Pokud chcete, aby vaše koupelna z hlediska barev a volby materiálu vypadala velmi přirozeně, vybírejte koupelnové doplňky ze dřeva. Díky elegantnímu designu vypadá i dávkovač na mýdlo nebo držák na záchodovou štětku prostě skvěle.
Koupelnové doplňky v retro stylu: Koupelna se zelenými stěnami, držáky na toaletní papír a na ručníky ze zdobené mosazi a oválné zrcadlo s dřevěným rámem.

Čistá nostalgie ve vintage stylu

Pokud si rádi zavzpomínáte na staré dobré časy, při pohledu na koupelnové doplňky v retro stylu určitě poskočíte radostí. Nostalgické vybavení koupelny je tak trochu jako letní dovolená v jižní Francii – květinová porcelánová mýdlenka, ozdobný držák toaletního papíru nebo dóza na zubní kartáčky z pastelově barevného emailu. Atmosféru můžete doladit sáčkem s levandulí, který si pověsíte třeba na zrcadlo. Tchibo vám nabízí koupelnové doplňky v různých designech – včetně toho pravého pro vás.

Vše v jednotě: Koupelnové doplňky v sadách

Zatímco milovníci retro stylu kombinují různé materiály i tvary, jiní lidé pro změnu dávají přednost jednoduchému a jednotnému designu. Ten vizuálně navozuje klid a rovnováhu. Toho docílíte, pokud si pořídíte celou sadu koupelnových doplňků. Všechny doplňky, které používáte ke každodenní péči, jsou vyrobeny ze stejného materiálu, se stejným vzorem a ve stejné barvě. Styl, ve kterém si koupelnové doplňky pořídíte, je ale pouze na vás.

Vrtačku nechte ve skříni

Pokud nechcete nebo nemůžete vrtat do stěn v koupelně, abyste zavěsili věšák na ručníky nebo podobné věci, použijte speciální lepidlo jako praktickou a spolehlivou alternativu. Přilepit se dá i závěsný regál do sprchy, držák toaletního papíru, wellness produkty nebo věšák na ručníky – jde to jednoduše a bez vrtání. V online obchodě Tchibo si skutečně máte z čeho vybírat.
Koupelnové doplňky na stěnu: Kovový háček s bílým ručníkem, v pozadí je dávkovač mýdla a dvě zapálené svíčky.

Vysoce kvalitní, udržitelné a férové

Stejně jako všechny výrobky Tchibo nesou i vaše koupelnové doplňky pečeť kvality TCM. Ta neznamená nic menšího než náš závazek kvality vůči vám. „Tchibo Certified Merchandise“ –⁠ touto certifikací garantujeme přísné kontroly kvality, které začínají výběrem našich dodavatelů a procházejí celým výrobním procesem až po prodej. Kromě toho věnujeme pozornost i udržitelné těžbě surovin a férovým podmínkám výroby.
Koupelnové doplňky s pečetí kvality: Dětské ruce používají kovový dávkovač mýdla.