Koupelnové doplňky vám pomohou zorganizovat koupelnu

I v koupelně má vše své místo. U nás si můžete vybírat z koupelnových doplňků v mnoha designech, které slouží nejrůznějším účelům –⁠ od kelímků na zubní kartáčky přes držáky toaletního papíru až po dekorativní úložné koše. Aby vám doplňky dobře ladily s designem koupelny, projděte si náš online obchod Tchibo, kde si můžete vybírat z velkého množství doplňků a kde vám navíc přinášíme pár tipů, jak jednoduše udržovat pořádek i v koupelně.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Kvalitní závěs do sprchy
249
Koupelnová stěrka s praktickým držákem na zeď, bílá
279
-28 %
Mýdlenka
249
179
Závěsný regál do sprchy
349
zbývá pár kusů
Držák na zubní kartáčky s přísavkami
99
zbývá pár kusů
Odpadkový koš do koupelny
549
Závěsný regál do sprchy, bílý
399
zbývá pár kusů
Silikonová štětka na WC, černá
349
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Držák na zubní kartáčky, s přísavkou
99
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-40 %
Držák na zubní kartáčky s přísavkou
99
59
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Osvěžovač vzduchu s vůní limbového dřeva
449
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Závěsný regál do sprchy
499
zbývá pár kusů
Závěsný regál do sprchy
399
zbývá pár kusů
Automatický dávkovač dezinfekce
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-25 %
Mísa
399
299
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-16 %
Háčky, 2 ks
179
149
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Držák na toaletní papír
229
zbývá pár kusů
-40 %
Zrcátko s háčkem
199
119
zbývá pár kusů
Vonné tyčinky s vůní bavlněných polí
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Levandulové sáčky, 2 ks
179
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-16 %
Podložka do vany
299
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-16 %
Podložka do sprchy
299
249
zbývá pár kusů
1

Praktické a hezké na pohled

Koupelnové doplňky mají dvojí využití: jsou praktické a pomáhají nám udržovat v koupelně pořádek. Jsou zároveň i velmi dekorativní, protože je máme všude na očích –⁠ na umyvadle, policích nebo visí na zdi. Na ručník potřebujete háček nebo držák, na tekuté mýdlo dávkovač a malý koš je tam také nepostradatelnou součástí. A make-up si vložte do pěkné dózičky nebo pohárku, který budete mít vždy po ruce.
Koupelnové doplňky ve stylovém designu: Na bílém okraji umyvadla stojí baňatý kovový dávkovač mýdla.

Koupelnové doplňky z nerezové oceli nebo dřeva

Koupelnové doplňky jsou k dispozici v různých designech. Samozřejmě je nejlepší vybírat takové doplňky, které se vám líbí a zároveň ladí s koupelnovým nábytkem. Koupelnové doplňky z nerezové oceli vypadají moderně, čistě a mají velkou výhodu v tom, že se snadno omývají. Pokud chcete, aby vaše koupelna z hlediska barev a volby materiálu vypadala velmi přirozeně, vybírejte koupelnové doplňky ze dřeva. Díky elegantnímu designu vypadá i dávkovač na mýdlo nebo držák na záchodovou štětku prostě skvěle.
Koupelnové doplňky v retro stylu: Koupelna se zelenými stěnami, držáky na toaletní papír a na ručníky ze zdobené mosazi a oválné zrcadlo s dřevěným rámem.

Čistá nostalgie ve vintage stylu

Pokud si rádi zavzpomínáte na staré dobré časy, při pohledu na koupelnové doplňky v retro stylu určitě poskočíte radostí. Nostalgické vybavení koupelny je tak trochu jako letní dovolená v jižní Francii – květinová porcelánová mýdlenka, ozdobný držák toaletního papíru nebo dóza na zubní kartáčky z pastelově barevného emailu. Atmosféru můžete doladit sáčkem s levandulí, který si pověsíte třeba na zrcadlo. Tchibo vám nabízí koupelnové doplňky v různých designech – včetně toho pravého pro vás.

Vše v jednotě: Koupelnové doplňky v sadách

Zatímco milovníci retro stylu kombinují různé materiály i tvary, jiní lidé pro změnu dávají přednost jednoduchému a jednotnému designu. Ten vizuálně navozuje klid a rovnováhu. Toho docílíte, pokud si pořídíte celou sadu koupelnových doplňků. Všechny doplňky, které používáte ke každodenní péči, jsou vyrobeny ze stejného materiálu, se stejným vzorem a ve stejné barvě. Styl, ve kterém si koupelnové doplňky pořídíte, je ale pouze na vás.

Vrtačku nechte ve skříni

Pokud nechcete nebo nemůžete vrtat do stěn v koupelně, abyste zavěsili věšák na ručníky nebo podobné věci, použijte speciální lepidlo jako praktickou a spolehlivou alternativu. Přilepit se dá i závěsný regál do sprchy, držák toaletního papíru, wellness produkty nebo věšák na ručníky – jde to jednoduše a bez vrtání. V online obchodě Tchibo si skutečně máte z čeho vybírat.
Koupelnové doplňky na stěnu: Kovový háček s bílým ručníkem, v pozadí je dávkovač mýdla a dvě zapálené svíčky.

Vysoce kvalitní, udržitelné a férové

Stejně jako všechny výrobky Tchibo nesou i vaše koupelnové doplňky pečeť kvality TCM. Ta neznamená nic menšího než náš závazek kvality vůči vám. „Tchibo Certified Merchandise“ –⁠ touto certifikací garantujeme přísné kontroly kvality, které začínají výběrem našich dodavatelů a procházejí celým výrobním procesem až po prodej. Kromě toho věnujeme pozornost i udržitelné těžbě surovin a férovým podmínkám výroby.
Koupelnové doplňky s pečetí kvality: Dětské ruce používají kovový dávkovač mýdla.