Domácí elektronika: váš každodenní pomocník

Pračka, lednice, sporák: bez těchto větších zařízení si většinu domácností už ani neumíme představit. Ale i malá domácí elektronika vám pomůže ušetřit čas a vy si tak můžete více užívat každodenní život. Začíná to budíkem, který ráno slouží jako jemný životabudič, a končí mixérem, který vám večer namíchá váš oblíbený koktejl. Přečtěte si, jaká domácí elektronika vám zpříjemní běžný den a na co si máte dát při nákupu pozor. Objednejte si svého favorita online!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Ultrazvukový čistič
1 290
  • Organizér na nabíjecí kabely, sada 2 ks
249
199
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
-20 %
Organizér na nabíjecí kabely, sada 2 ks
249
199
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
Hodiny do koupelny s teploměrem
399
  • UV sterilizační přístroj
999
699
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 599 Kč
-30 %
UV sterilizační přístroj
999
699
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 599 Kč
zbývá pár kusů
  • Kapesní dalekohled »12x32«
649
399
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
-38 %
Kapesní dalekohled »12x32«
649
399
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
zbývá pár kusů
Teplovzdušný ventilátor s odnímatelným ohřívačem na ruce
1 290
zbývá pár kusů
  • Bezdrátová nabíjecí stanice, růžová
399
299
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 299 Kč
-25 %
Bezdrátová nabíjecí stanice, růžová
399
299
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 299 Kč
zbývá pár kusů
Designové nástěnné hodiny
999
Podložka pod myš se zabudovanou nabíječkou
499
Nabíjecí kabel 3 v 1, šedý
399
Nabíjecí kabel 3 v 1, černý
399
Nabíjecí kabel 3 v 1, antracitový
399
Nástavec pro vysavač
249
zbývá pár kusů
Bezdrátová nabíjecí stanice, šedá
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Dezinfekční box s UV zářením a bezdrátovým nabíjením
999
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
  • Stolní designové hodiny
599
549
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 549 Kč
-8 %
Stolní designové hodiny
599
549
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 549 Kč
zbývá pár kusů
Bezdrátová nabíjecí stanice, antracitová
399
  • Odkládací podložka s bezdrátovým nabíjením
499
399
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
-20 %
Odkládací podložka s bezdrátovým nabíjením
499
399
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
zbývá pár kusů
Stolní minivysavač
399
zbývá pár kusů

Velké rozpětí: domácí elektronika

Domácí elektronika zahrnuje množství různých zařízení, která sama vykonávají práci, kterou byste jinak museli náročným způsobem dělat sami. V kuchyni uvaří kávovar ranní nápoj bez vaší pomoci, multifunkční robot seká, míchá a hněte přísady do vašeho pokrmu a pomocí šicího stroje budou vaše kalhoty během chvilky perfektně vyspravené. Zmačkané prádlo vyžehlí žehlička a rádio v kuchyni přehraje vaši oblíbenou písničku.
Pomocníci do kuchyně, kteří mají smysl: Skrumáž různých elektrických kuchyňských zařízení na pracovní desce.

Jaké kuchyňské vybavení má smysl?

Nabídka domácí elektroniky do kuchyně je skutečně široká a ne vždy zcela nezbytná. Zatímco jsou sporák a mikrovlnná trouba nutné prostředky k přípravě pokrmů, myčka na nádobí již může být považována za komfort. Především singels si mohou tento komfort odpustit a v klidu sáhnout po houbičce na nádobí. Při pečení vám digitální váha usnadní vážení přísad, ale vlastně to zvládne i běžná odměrka. Pokud chcete uchovat potraviny čerstvé, tak se asi sotva obejdete bez lednice. Speciální malé přístroje, jako jsou vaflovače, zpěňovač mléka, zařízení na přípravu čaje, jogurtovač nebo výrobník ledu se vyplatí, pokud je používáte častěji.
Električtí pomocníci: Robotický vysavač jede po podlaze s dlažbou v obývacím pokoji.

Úklidová zařízení: domácí elektronika, která uklízí

K nejotravnějším povinnostem patří v domácnosti úklid. V této oblasti je stále více různých inovativních elektronických zařízení, které se s úklidem rychle vypořádají. Nejen vysavač si se špínou rychle poradí, ale můžete k úklidu podlahy použít i automatický robotický vysavač a v klidu odpočívat. Pokud vás zlobí šmouhy na oknech, tak můžete místo běžného ručního mytí použít k čištění oken čistič na okna. A pokud přesto zůstane něco, co budete muset vyčistit ručně, tak u Tchibo naleznete online praktické pomocníky, kteří si s touto prací bez problémů poradí.

Na co si dát pozor při nákupu domácí elektroniky

Kromě výběru nezbytných zařízení hrají při výběru domácí elektroniky roli také další kritéria. Nejprve byste měli vzít v úvahu místo, které budete pro nové zařízení potřebovat. Ani to nejlepší kuchyňské vybavení vám není nic platné, pokud nebudete mít dostatečně velkou pracovní plochu k jeho použití. Neustále vyndávání a zandávání spotřebičů zabere spoustu času a po čase vás přestane bavit. Rovněž dbejte na možnost snadného čištění domácí elektroniky po použití. Pokud budete muset zařízení vždy po použití komplikovaně čistit, tak často ze skříně vyndávat nebudete. Velká zařízení, jako jsou vysavače, potřebují místo k odstavení. Pro akumulační vysavač musí být k dispozici zásuvka.

Rozhodující je velikost domácnosti

Domácí elektronika by se měla vybírat dle velikosti celé domácnosti. Předimenzovaná lednice, kterou jako single naplníte jen z poloviny, žere také zbytečně mnoho proudu. Naopak malá lednice pro velkou rodinu má za následek, že musíte chodit často na nákupy a lednici často přerovnávat. U vysavače je to podobné, ale zde je rozhodující jeho výkon. Zatímco ruční akumulační vysavač stačí pro garsonku, celý dům lépe vysajete s klasickým modelem na min. 650 W. V kuchyni je toustovač na 2 plátky chleba dobrou volbou pro dvě osoby, čtyřčlenná rodina více ocení klasický typ na 4 plátky chleba.
Společná snídaně: Mladý tatínek strká dva plátky chleba do stříbrného toustovače, který stojí na kuchyňském příborníku.

Pečeť kvality TCM: Tchibo zaručuje vysokou kvalitu

Objednejte si domácí elektroniku u společnosti Tchibo a získáte od nás prověřené a certifikované zboží. Proto je zde pečeť kvality TCM, znamenající "Tchibo Certified Merchandise“. Především levná elektronika se za chvíli rozbije a nakonec vás stojí dvojnásobek. Vybíráme jak výrobce, tak i materiál velice pečlivě a sledujeme také zpracování. Výsledkem jsou pro Tchibo exkluzivně vyrobené spotřebiče, které vám budou v domácnosti sloužit dlouhou dobu.
Bezpečnost díky dobré kvalitě: malý chlapec obsluhuje vysavač.