Dekorační lampy nastavují krásné efekty

Dekorační lampy neosvětlují místnost úplně, ale vytvářejí zvláštní efekty. Ať už jako reflektor namířený na krásný obraz, jako řetěz světýlek na polici nebo jako stojací lampa pro neobvyklé efekty - existuje mnoho způsobů, jak dodat vašim obytným prostorům něco zvláštního pomocí dekorativních lamp. Prohlédněte si atraktivní nabídku svítidel Tchibo a najděte si svého favorita!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-50 %
Světelný řetěz s LED Praporky
299
149
Akumulátorová lampa s LED
799
zbývá pár kusů
Venkovní filamentové svítidlo s LED
499
zbývá pár kusů
Domečky z pravého vosku s LED, 2 ks
349
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks
299
Svícen z limbového dřeva
299
Venkovní stolní lampa s LED
999
-42 %
Světelný řetěz s LED
349
199
zbývá pár kusů
-22 %
Běhoun na stůl s LED
449
349
zbývá pár kusů
Svíčky z pravého vosku ve skle, s LED, 2 ks
499
Akumulátorová stolní lampa s LED
699
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks, tmavě červené
299
zbývá pár kusů
Světelná větvička s LED
349
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Dekorační věnec s LED
699
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sisalové lano s LED osvětlením
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Čajové svíčky s LED, 4 ks, červené
149
zbývá pár kusů
Dlouhé svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks, matně zlaté
249
zbývá pár kusů
-16 %
Světelný řetěz s LED
299
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Dekorační zajíčci s LED, 2 ks
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
LED svíčky z pravého vosku ve skle, 3 ks
699
zbývá pár kusů
Svítidlo s LED a přechodem barev
299
zbývá pár kusů
LED panely, 6 ks
1 690
zbývá pár kusů
Světelná větvička s LED
349
zbývá pár kusů
Zahradní zápichy s LED, 5 ks
799
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Stromeček s LED, zlatý
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Dřevěná hvězda s LED
999
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Světelný mikrořetěz s LED, na akumulátor
799
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-20 %
Obrázek s LED
499
399
zbývá pár kusů
Svícny na čajovou svíčku, 2 ks
249
zbývá pár kusů
Svíčky na vánoční stromeček s LED, 12 ks, červené
999
zbývá pár kusů
1

Dekorační lampy pro navození atmosféry

Zatímco stropní osvětlení obvykle zajišťuje základní jas místnosti, dekorační lampy vytvářejí bodové nebo nepřímé světlo. Přispívají tak ke jedinečné náladě v místnosti. Například efektně připravte scénu pro starožitnou komodu nebo krásnou rostlinu pomocí osvětlení! Nebo udělejte ze samotných lamp poutač na oči. Dekorační lampy mají často nezvyklý design, zářivou barvu nebo jsou vyrobeny z neobvyklých materiálů.
Dekorační lampa jako poutač na oči: Obývací pokoj s šedou pohovkou, různými zelenými rostlinami a malou lavičkou, vedle které je na podlaze oválná lampa vyzařující oranžové světlo.

Podlahová svítidla pro speciální světelné efekty

Pomocí podlahových svítidel můžete v obytném prostoru dosáhnout zvláštních světelných efektů. Díky své nízké výšce svítí na váš nábytek zespodu. To vypadá obzvlášť krásně v místnostech s vysokými stropy - například ve starých bytech nebo podkrovích. Dovedně si pohrajte se světlem a stínem tím, že nasměrujete kužel světla na živé doplňky, jako je obraz na stěně nebo vysoká palma. S chladným LED osvětlením vytvoříte atmosféru obývacího pokoje, s teplejším světlem se stane útulným. Záleží jen na vás, zda si vyberete nenápadnou stojací lampu, nebo poutavý model, který se sám stane dekorativním světlem například z chromu v industriálním designu.
Dekorační lampy na obrazy: Na šedé stěně a nad bílou postelí visí tři obrazy v černých rámech zarámované světelnou šňůrou.

Dekorační lampy na obrazy: Umělecká inscenace

Další variantou práce se světelnými akcenty je nasvícení obrázků. Jedná se o umístění zdroje světla nad nebo za fotografii či obraz, na který chcete upozornit. Nepřímé osvětlení zajišťují malé lampy LED za obrazem nebo lze obraz nasvítit přímo pomocí reflektorů. V každém případě byste měli zvolit typ osvětlení podle předmětu obrazu. Čím více detailů, tím intenzivnější může být světlo. Osvětlené obrazy však nevytvářejí umělecká díla pouze doma: LED diody u obrazů, které se používají jako kancelářská svítidla, mohou také přispět k uvolněné pracovní atmosféře.

Jak zajistit, aby vaše zahrada zářila

Pro venkovní osvětlení jsou nezbytné také dekorační lampy. Pohádková světla nad balkonem nebo terasou vytvářejí v létě útulnou atmosféru. Lucerny na ovocných stromech zahradu zalévají kouzelným světlem. Večerní posezení venku je díky lucernám opravdu příjemné. A svíčky LED na stole se svou mihotavou září vypadají jako skutečné voskové svíčky - romantická nálada se dostaví sama! V internetovém obchodě Tchibo najdete širokou nabídku dekorativních svítidel pro zahradu a domácnost.

Osvětlení pomocí LED – výhody

Osvětlení pomocí LED diod je dnes již téměř standardem. Malá svítidla mají několik výhod. Šetří místo i energii a na rozdíl od žárovek se zahřívají, ale nehřejí. LED žárovky navíc nabízejí výběr ze tří barev světla. Teplé bílé světlo (pod 3 300 Kelvinů) je ideální pro tlumené nepřímé osvětlení. Pokud máte rádi jasnější světlo, vyberte si pro své dekorační lampy buď univerzální bílou (méně než 5 300 Kelvinů), nebo denní bílou (více než 5 300 Kelvinů).
Obývací pokoj s šedou pohovkou, kulatým tmavým konferenčním stolkem a velkou televizí, kterou zalévalo teplé žluté světlo čtyř dekoračních lamp zavěšených u stropu.

TCM: Tři písmena, která znamenají́ kvalitu

Stejně jako všechny ostatní výrobky Tchibo jsou i dekorační lampy opatřeny pečetí TCM. Za těmito třemi písmeny se skrývá označení "Tchibo Certified Merchandise". To podtrhuje naše vysoké standardy kvality. Začíná to přísným výběrem našich dodavatelů a surovin a pokračuje v celém výrobním procesu až do místa prodeje. Jen tak můžeme zaručit, že výsledkem bude vysoce kvalitní výrobek, který vám bude dělat radost po dlouhou dobu.
Lampy kvality Tchibo: Bíle zařízená ložnice s postelí a nočním stolkem, na němž stojí zapnutá dekorační lampy ve tvaru hříbku.