Dekorační lampy nastavují krásné efekty

Dekorační lampy neosvětlují místnost úplně, ale vytvářejí zvláštní efekty. Ať už jako reflektor namířený na krásný obraz, jako řetěz světýlek na polici nebo jako stojací lampa pro neobvyklé efekty - existuje mnoho způsobů, jak dodat vašim obytným prostorům něco zvláštního pomocí dekorativních lamp. Prohlédněte si atraktivní nabídku svítidel Tchibo a najděte si svého favorita!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Svíčky z pravého vosku s LED, 4 ks, krémově bílé
599
-35 %
Lucerna
699
449
LED svíčky z pravého vosku, 2 ks
299
LED svíce z pravého vosku –⁠⁠⁠ XL
449
LED svíčky z pravého vosku, 2 ks
399
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks, tmavě červené
299
-18 %
Pyramida s hvězdami, s LED
799
649
zbývá pár kusů
-18 %
Pyramidový svícen se svíčkami s LED
799
649
zbývá pár kusů
Svíčky z pravého vosku s LED, 4 ks, šedo-zlaté
799
Světelný mikrořetěz s LED hvězdičkami
199
Čajové svíčky LED z pravého vosku, červené, 4 ks
199
-42 %
Světelný řetěz s LED
349
199
-14 %
Světelná větvička s LED
349
299
-14 %
Stromečky z pravého vosku s LED, 2 ks
349
299
-25 %
Dřevěná jedlička s LED
999
749
zbývá pár kusů
Světelný mikrořetěz s LED stromečky
199
zbývá pár kusů
Dekorační světlo LED
599
zbývá pár kusů
-12 %
Světelný řetěz s LED a kuličkami
399
349
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sada dárků s LED
1 190
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-25 %
Svíce LED XL z pravého vosku do exteriéru
999
749
zbývá pár kusů
-16 %
Papírová hvězda s LED
1 190
999
Stojánky na svíčky, 2 ks
499
zbývá pár kusů
Dřevěná hvězda s LED
999
zbývá pár kusů
-20 %
Světelný řetěz s LED
499
399
1

Dekorační lampy pro navození atmosféry

Zatímco stropní osvětlení obvykle zajišťuje základní jas místnosti, dekorační lampy vytvářejí bodové nebo nepřímé světlo. Přispívají tak ke jedinečné náladě v místnosti. Například efektně připravte scénu pro starožitnou komodu nebo krásnou rostlinu pomocí osvětlení! Nebo udělejte ze samotných lamp poutač na oči. Dekorační lampy mají často nezvyklý design, zářivou barvu nebo jsou vyrobeny z neobvyklých materiálů.
Dekorační lampa jako poutač na oči: Obývací pokoj s šedou pohovkou, různými zelenými rostlinami a malou lavičkou, vedle které je na podlaze oválná lampa vyzařující oranžové světlo.

Podlahová svítidla pro speciální světelné efekty

Pomocí podlahových svítidel můžete v obytném prostoru dosáhnout zvláštních světelných efektů. Díky své nízké výšce svítí na váš nábytek zespodu. To vypadá obzvlášť krásně v místnostech s vysokými stropy - například ve starých bytech nebo podkrovích. Dovedně si pohrajte se světlem a stínem tím, že nasměrujete kužel světla na živé doplňky, jako je obraz na stěně nebo vysoká palma. S chladným LED osvětlením vytvoříte atmosféru obývacího pokoje, s teplejším světlem se stane útulným. Záleží jen na vás, zda si vyberete nenápadnou stojací lampu, nebo poutavý model, který se sám stane dekorativním světlem například z chromu v industriálním designu.
Dekorační lampy na obrazy: Na šedé stěně a nad bílou postelí visí tři obrazy v černých rámech zarámované světelnou šňůrou.

Dekorační lampy na obrazy: Umělecká inscenace

Další variantou práce se světelnými akcenty je nasvícení obrázků. Jedná se o umístění zdroje světla nad nebo za fotografii či obraz, na který chcete upozornit. Nepřímé osvětlení zajišťují malé lampy LED za obrazem nebo lze obraz nasvítit přímo pomocí reflektorů. V každém případě byste měli zvolit typ osvětlení podle předmětu obrazu. Čím více detailů, tím intenzivnější může být světlo. Osvětlené obrazy však nevytvářejí umělecká díla pouze doma: LED diody u obrazů, které se používají jako kancelářská svítidla, mohou také přispět k uvolněné pracovní atmosféře.

Jak zajistit, aby vaše zahrada zářila

Pro venkovní osvětlení jsou nezbytné také dekorační lampy. Pohádková světla nad balkonem nebo terasou vytvářejí v létě útulnou atmosféru. Lucerny na ovocných stromech zahradu zalévají kouzelným světlem. Večerní posezení venku je díky lucernám opravdu příjemné. A svíčky LED na stole se svou mihotavou září vypadají jako skutečné voskové svíčky - romantická nálada se dostaví sama! V internetovém obchodě Tchibo najdete širokou nabídku dekorativních svítidel pro zahradu a domácnost.

Osvětlení pomocí LED – výhody

Osvětlení pomocí LED diod je dnes již téměř standardem. Malá svítidla mají několik výhod. Šetří místo i energii a na rozdíl od žárovek se zahřívají, ale nehřejí. LED žárovky navíc nabízejí výběr ze tří barev světla. Teplé bílé světlo (pod 3 300 Kelvinů) je ideální pro tlumené nepřímé osvětlení. Pokud máte rádi jasnější světlo, vyberte si pro své dekorační lampy buď univerzální bílou (méně než 5 300 Kelvinů), nebo denní bílou (více než 5 300 Kelvinů).
Obývací pokoj s šedou pohovkou, kulatým tmavým konferenčním stolkem a velkou televizí, kterou zalévalo teplé žluté světlo čtyř dekoračních lamp zavěšených u stropu.

TCM: Tři písmena, která znamenají́ kvalitu

Stejně jako všechny ostatní výrobky Tchibo jsou i dekorační lampy opatřeny pečetí TCM. Za těmito třemi písmeny se skrývá označení "Tchibo Certified Merchandise". To podtrhuje naše vysoké standardy kvality. Začíná to přísným výběrem našich dodavatelů a surovin a pokračuje v celém výrobním procesu až do místa prodeje. Jen tak můžeme zaručit, že výsledkem bude vysoce kvalitní výrobek, který vám bude dělat radost po dlouhou dobu.
Lampy kvality Tchibo: Bíle zařízená ložnice s postelí a nočním stolkem, na němž stojí zapnutá dekorační lampy ve tvaru hříbku.