Dekorace do ložnice pro uvolněnou atmosféru

Nadýchané polštáře, stylový přehoz na postel, krásné obrazy na stěnách, rostliny na čištění vzduchu – existuje mnoho maličkostí, které promění ložnici ve skutečnou oázu pohody. Vytvořte si útulné prostředí, ve kterém budete rádi spát, číst knihu nebo se povalovat v posteli s celou rodinou. Vždy však platí následující zásada: Méně je více, protože přeplněná místnost je všechno, jen ne uklidňující. U Tchibo najdete mnoho nápadů na dekorace do ložnice.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Prémiový koberec, cca 140 x 200 cm
3 490
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks
299
Věšák na šaty s lavicí
8 490
-50 %
Přehoz na postel
999
499
-33 %
Koberec, cca 140 x 200 cm
2 990
1 990
-33 %
Přehoz na postel
899
599
Věšák na šaty se zrcadlem
4 490
Koberec
1 790
-46 %
Koberec
1 490
799
Kovový srpek měsíce s LED
399
-25 %
Povlak na dekorační polštářek
199
149
zbývá pár kusů
Zatemňovací závěsy, 2 ks
1 290
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Závěsy, 2 ks
999
zbývá pár kusů
Dekorační zajíčci s LED, 2 ks
399
zbývá pár kusů
Svícen
599
zbývá pár kusů
Přehoz na postel
1 390
zbývá pár kusů
-25 %
Svícen na čajovou svíčku
199
149
zbývá pár kusů
-32 %
Koberec
1 490
999
-20 %
Prémiový sametový přehoz na postel, cca 230 x 250 cm
999
799
zbývá pár kusů
Přehoz na postel
799
zbývá pár kusů
Venkovní filamentové svítidlo s LED
499
Běhoun na stůl s LED
449
zbývá pár kusů
Svíčka ve skle
399
zbývá pár kusů
-30 %
Globus s LED
499
349
-20 %
Svícny na čajovou svíčku, 2 ks
249
199
-32 %
Koberec s vysokým vlasem
3 990
2 690
1

Najděte tu správnou barvu dekorace do ložnice

Se správným barevným provedením ložnice můžete výrazně ovlivnit atmosféru prostředí. Malý pokoj opticky zvětšíte světlými barvami. V ložnici se šikmou střechou to vypadá zajímavě, pokud šikmou stěnu vymalujete v jiném odstínu než ostatní. Tlumené barvy mají obecně v ložnici velmi uklidňující účinek. Zemité barvy vytvářejí přirozený nádech, pastelové barvy ladí se stylem venkovského domu. Vyberte si dekorace ložnice tak, aby ladily s barvou stěn a vybavením. U bílého nábytku vytvoříte akcenty vzorovaným povlečením nebo barevnými polštáři.
Slaďte barevně dekorace v ložnici: Moderní ložnice s přehozy a polštáři v různých odstínech zelené, rostlinami a bílým obrázkem s pampeliškou na zdi nad postelí.

Slaďte styl i téma

Aby vaše ložnice nevypadala příliš neklidně, zvolte pro dekoraci konkrétní styl nebo téma. S nábytkem ve skandinávském stylu ladí velmi dobře námořnické dekorace. Modro-bílé pruhované polštáře, barevně sladěné koberce a závěsy a i obrázky z poslední dovolené u moře působí konzistentním dojmem. Pokud máte rádi venkovský styl, doporučujeme vám hravou výzdobu ložnice v květinovém designu. Alternativně můžete dát místnosti rustikální nádech károvaným povlečením. Fanoušci orientálního stylu naopak volí honosné dekorace do ložnice. Zlatými a sytými barvami, podlahovými vázami, vyšívanými polštáři a hedvábnými látkami vykouzlíte v ložnici nádech luxusu.
Velká postel s dekorativními polštáři v ložnici s velkým kulatým zrcadlem jako dekorací na zdi.

Zrcadla mají vliv na to, jak místnost působí

Pro mnoho lidí jsou zrcadla nepostradatelnou součástí dekorace do ložnice. V malých místnostech vypadají nástěnná zrcadla velmi pěkně a opticky je zvětšují. Nad komodou nebo starožitnou truhlou navíc upoutají pozornost. Pokud máte v ložnici hodně místa, je lepší použít stojací zrcadlo. Vyberte si styl zrcadla tak, aby ladil s interiérem. Jednoduchá bezrámová zrcadla se perfektně hodí do moderních ložnic, modely se zlatými ozdobnými rámy vypadají obzvláště dobře se starožitným nábytkem. Tchibo vám nabízí atraktivní výběr dekorací pro krásné ložnice.

Obrázky jako dekorace do ložnice používejte střídmě

Krásnými obrázky podtrhnete zvláštní atmosféru v ložnici. Vyberte si motivy zcela podle svého vkusu. Černobílé fotografie se hodí jako dekorace do moderního interiéru, plátno se zátiším je naopak optickým poutačem v ložnici ve venkovském stylu a námořnické motivy v jednoduchém dřevěném rámu obzvláště dobře zapadají do skandinávského stylu. Tip: Vytvořte pouze jednu zeď s obrázky – vypadá to klidněji a harmoničtěji. A vybírejte pouze obrázky, které barevně odpovídají zbytku dekorace ložnice.

Rostliny zlepšují klima v místnosti

Rostliny v místnosti vypadají nejen dobře, ale mohou také rozhodujícím způsobem přispět ke zlepšení klima v místnosti. Aloe vera, břečťan, toulcovka nebo zelenec čistí vzduch – výhoda nejen pro alergiky. Pokud máte v místnosti hodně místa, pak je perfektní volbou fíkus – je také považován za optimální filtr škodlivých látek a osvěžovač vzduchu. Pokud hledáte pro vaši ložnici rostliny se snadnou údržbou, pak jsou dobrou volbou kaktusy. Nepotřebují moc vody, ale mají rády slunečno. Takto byste měli postupovat při výběru zelené dekorace do ložnice.
Bílá ložnice zařízená ve skandinávském stylu s různými rostlinami na přední straně postele a na dřevěném odkládacím stolku.

Pečeť TCM – naše záruka kvality

Pokud se rozhodnete pro produkt Tchibo, náš příslib kvality zaručuje, že z něho budete mít dlouho radost. Za tím stojí pečeť TCM, kterou najdete také na našich dekoracích do ložnice. "Tchibo Certified Merchandise" - za tímto označením jsou průběžné kontroly kvality. Již při výběru našich dodavatelů dbáme na nejvyšší standard. Suroviny těžíme šetrně a udržitelně. A pokud jde o zpracování, největší pečlivost je samozřejmostí.
Dekorace do ložnice v dobré kvalitě: Mladá rodina se dvěma malými dětmi blbne na posteli v ložnici rodičů.