Dekorace do ložnice pro uvolněnou atmosféru

Nadýchané polštáře, stylový přehoz na postel, krásné obrazy na stěnách, rostliny na čištění vzduchu – existuje mnoho maličkostí, které promění ložnici ve skutečnou oázu pohody. Vytvořte si útulné prostředí, ve kterém budete rádi spát, číst knihu nebo se povalovat v posteli s celou rodinou. Vždy však platí následující zásada: Méně je více, protože přeplněná místnost je všechno, jen ne uklidňující. U Tchibo najdete mnoho nápadů na dekorace do ložnice.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-33 %
Koberec, cca 140 x 200 cm
2 990
1 990
-30 %
Závěsy, 2 ks
999
699
-23 %
Světelný řetěz s LED Žárovičky
299
229
Zatemňovací závěsy, 2 ks
1 290
-24 %
Závěsy, 2 ks
1 190
899
Multifunkční přehoz renforcé
499
-28 %
Světelný mikrořetěz s LED a barevným přechodem
249
179
Svítidlo s LED a přechodem barev
349
zbývá pár kusů
Svíčky na vánoční stromeček s LED, 12 ks
999
zbývá pár kusů
Koberec s vysokým vlasem
2 990
Nástěnné zrcadlo s odkládací plochou
2 490
-40 %
Koberec, cca 140 x 70 cm
999
599
Dekorační polštářek
399
Světelná lišta s LED
299
-23 %
Světelný řetěz s LED a disko koulemi
299
229
Světelná lišta s LED, cca 2 m
499
Svícny na čajové svíčky, 2 ks
799
-37 %
Koberec
799
499
-28 %
Světelný řetěz s LED
349
249
-25 %
Povlak na dekorační polštářek
199
149
-20 %
Svícny na čajovou svíčku, 2 ks
249
199
-25 %
Disko světelný zdroj s LED
199
149
-28 %
Vonná svíčka
249
179
Svíčky na vánoční stromeček s LED, 12 ks
999
-32 %
Koberec
1 490
999
1

Najděte tu správnou barvu dekorace do ložnice

Se správným barevným provedením ložnice můžete výrazně ovlivnit atmosféru prostředí. Malý pokoj opticky zvětšíte světlými barvami. V ložnici se šikmou střechou to vypadá zajímavě, pokud šikmou stěnu vymalujete v jiném odstínu než ostatní. Tlumené barvy mají obecně v ložnici velmi uklidňující účinek. Zemité barvy vytvářejí přirozený nádech, pastelové barvy ladí se stylem venkovského domu. Vyberte si dekorace ložnice tak, aby ladily s barvou stěn a vybavením. U bílého nábytku vytvoříte akcenty vzorovaným povlečením nebo barevnými polštáři.
Slaďte barevně dekorace v ložnici: Moderní ložnice s přehozy a polštáři v různých odstínech zelené, rostlinami a bílým obrázkem s pampeliškou na zdi nad postelí.

Slaďte styl i téma

Aby vaše ložnice nevypadala příliš neklidně, zvolte pro dekoraci konkrétní styl nebo téma. S nábytkem ve skandinávském stylu ladí velmi dobře námořnické dekorace. Modro-bílé pruhované polštáře, barevně sladěné koberce a závěsy a i obrázky z poslední dovolené u moře působí konzistentním dojmem. Pokud máte rádi venkovský styl, doporučujeme vám hravou výzdobu ložnice v květinovém designu. Alternativně můžete dát místnosti rustikální nádech károvaným povlečením. Fanoušci orientálního stylu naopak volí honosné dekorace do ložnice. Zlatými a sytými barvami, podlahovými vázami, vyšívanými polštáři a hedvábnými látkami vykouzlíte v ložnici nádech luxusu.
Velká postel s dekorativními polštáři v ložnici s velkým kulatým zrcadlem jako dekorací na zdi.

Zrcadla mají vliv na to, jak místnost působí

Pro mnoho lidí jsou zrcadla nepostradatelnou součástí dekorace do ložnice. V malých místnostech vypadají nástěnná zrcadla velmi pěkně a opticky je zvětšují. Nad komodou nebo starožitnou truhlou navíc upoutají pozornost. Pokud máte v ložnici hodně místa, je lepší použít stojací zrcadlo. Vyberte si styl zrcadla tak, aby ladil s interiérem. Jednoduchá bezrámová zrcadla se perfektně hodí do moderních ložnic, modely se zlatými ozdobnými rámy vypadají obzvláště dobře se starožitným nábytkem. Tchibo vám nabízí atraktivní výběr dekorací pro krásné ložnice.

Obrázky jako dekorace do ložnice používejte střídmě

Krásnými obrázky podtrhnete zvláštní atmosféru v ložnici. Vyberte si motivy zcela podle svého vkusu. Černobílé fotografie se hodí jako dekorace do moderního interiéru, plátno se zátiším je naopak optickým poutačem v ložnici ve venkovském stylu a námořnické motivy v jednoduchém dřevěném rámu obzvláště dobře zapadají do skandinávského stylu. Tip: Vytvořte pouze jednu zeď s obrázky – vypadá to klidněji a harmoničtěji. A vybírejte pouze obrázky, které barevně odpovídají zbytku dekorace ložnice.

Rostliny zlepšují klima v místnosti

Rostliny v místnosti vypadají nejen dobře, ale mohou také rozhodujícím způsobem přispět ke zlepšení klima v místnosti. Aloe vera, břečťan, toulcovka nebo zelenec čistí vzduch – výhoda nejen pro alergiky. Pokud máte v místnosti hodně místa, pak je perfektní volbou fíkus – je také považován za optimální filtr škodlivých látek a osvěžovač vzduchu. Pokud hledáte pro vaši ložnici rostliny se snadnou údržbou, pak jsou dobrou volbou kaktusy. Nepotřebují moc vody, ale mají rády slunečno. Takto byste měli postupovat při výběru zelené dekorace do ložnice.
Bílá ložnice zařízená ve skandinávském stylu s různými rostlinami na přední straně postele a na dřevěném odkládacím stolku.

Pečeť TCM – naše záruka kvality

Pokud se rozhodnete pro produkt Tchibo, náš příslib kvality zaručuje, že z něho budete mít dlouho radost. Za tím stojí pečeť TCM, kterou najdete také na našich dekoracích do ložnice. "Tchibo Certified Merchandise" - za tímto označením jsou průběžné kontroly kvality. Již při výběru našich dodavatelů dbáme na nejvyšší standard. Suroviny těžíme šetrně a udržitelně. A pokud jde o zpracování, největší pečlivost je samozřejmostí.
Dekorace do ložnice v dobré kvalitě: Mladá rodina se dvěma malými dětmi blbne na posteli v ložnici rodičů.