Dekorace do ložnice pro uvolněnou atmosféru

Nadýchané polštáře, stylový přehoz na postel, krásné obrazy na stěnách, rostliny na čištění vzduchu – existuje mnoho maličkostí, které promění ložnici ve skutečnou oázu pohody. Vytvořte si útulné prostředí, ve kterém budete rádi spát, číst knihu nebo se povalovat v posteli s celou rodinou. Vždy však platí následující zásada: Méně je více, protože přeplněná místnost je všechno, jen ne uklidňující. U Tchibo najdete mnoho nápadů na dekorace do ložnice.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-42 %
Lucerna
699
399
LED svíčky z pravého vosku, 2 ks
299
Svíčky z pravého vosku s LED, 4 ks, krémově bílé
599
LED svíce z pravého vosku –⁠⁠⁠ XL
449
-54 %
Multifunkční přehoz, cca 120 x 230 cm
499
229
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks, tmavě červené
299
-60 %
Kovový kruh s LED »Zimní krajina«
999
399
LED svíčky z pravého vosku, 2 ks
399
-14 %
Světelná větvička s LED
349
299
Čajové svíčky LED z pravého vosku, červené, 4 ks
199
Svíčky z pravého vosku s LED, 4 ks, šedo-zlaté
799
zbývá pár kusů
-14 %
Povlak na dekorační polštářek, s potiskem věnce
349
299
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Svíčka s adventním kalendářem s LED, z pravého vosku
499
zbývá pár kusů
-20 %
Světelný řetěz s LED
499
399
Stojánky na svíčky, 2 ks
499
Nebesa nad postel
1 290
zbývá pár kusů
-18 %
Běhoun na stůl s LED
799
649
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Čajové svíčky s LED, 4 ks, bílé
149
zbývá pár kusů
Světelný mikrořetěz s LED, XL
1 490
Světelný mikrořetěz s LED hvězdičkami
199
Svíticí kruh s LED
799
Svíčky z pravého vosku, s LED, 2 ks, červené
399
Přehoz na postel
1 490
Dekorační světlo LED
599
zbývá pár kusů
-20 %
Svíčky z pravého vosku ve skle, s LED, 2 ks
499
399
zbývá pár kusů
-12 %
Papírový světelný řetěz s LED
399
349
XL svícen s LED
2 490
1

Najděte tu správnou barvu dekorace do ložnice

Se správným barevným provedením ložnice můžete výrazně ovlivnit atmosféru prostředí. Malý pokoj opticky zvětšíte světlými barvami. V ložnici se šikmou střechou to vypadá zajímavě, pokud šikmou stěnu vymalujete v jiném odstínu než ostatní. Tlumené barvy mají obecně v ložnici velmi uklidňující účinek. Zemité barvy vytvářejí přirozený nádech, pastelové barvy ladí se stylem venkovského domu. Vyberte si dekorace ložnice tak, aby ladily s barvou stěn a vybavením. U bílého nábytku vytvoříte akcenty vzorovaným povlečením nebo barevnými polštáři.
Slaďte barevně dekorace v ložnici: Moderní ložnice s přehozy a polštáři v různých odstínech zelené, rostlinami a bílým obrázkem s pampeliškou na zdi nad postelí.

Slaďte styl i téma

Aby vaše ložnice nevypadala příliš neklidně, zvolte pro dekoraci konkrétní styl nebo téma. S nábytkem ve skandinávském stylu ladí velmi dobře námořnické dekorace. Modro-bílé pruhované polštáře, barevně sladěné koberce a závěsy a i obrázky z poslední dovolené u moře působí konzistentním dojmem. Pokud máte rádi venkovský styl, doporučujeme vám hravou výzdobu ložnice v květinovém designu. Alternativně můžete dát místnosti rustikální nádech károvaným povlečením. Fanoušci orientálního stylu naopak volí honosné dekorace do ložnice. Zlatými a sytými barvami, podlahovými vázami, vyšívanými polštáři a hedvábnými látkami vykouzlíte v ložnici nádech luxusu.
Velká postel s dekorativními polštáři v ložnici s velkým kulatým zrcadlem jako dekorací na zdi.

Zrcadla mají vliv na to, jak místnost působí

Pro mnoho lidí jsou zrcadla nepostradatelnou součástí dekorace do ložnice. V malých místnostech vypadají nástěnná zrcadla velmi pěkně a opticky je zvětšují. Nad komodou nebo starožitnou truhlou navíc upoutají pozornost. Pokud máte v ložnici hodně místa, je lepší použít stojací zrcadlo. Vyberte si styl zrcadla tak, aby ladil s interiérem. Jednoduchá bezrámová zrcadla se perfektně hodí do moderních ložnic, modely se zlatými ozdobnými rámy vypadají obzvláště dobře se starožitným nábytkem. Tchibo vám nabízí atraktivní výběr dekorací pro krásné ložnice.

Obrázky jako dekorace do ložnice používejte střídmě

Krásnými obrázky podtrhnete zvláštní atmosféru v ložnici. Vyberte si motivy zcela podle svého vkusu. Černobílé fotografie se hodí jako dekorace do moderního interiéru, plátno se zátiším je naopak optickým poutačem v ložnici ve venkovském stylu a námořnické motivy v jednoduchém dřevěném rámu obzvláště dobře zapadají do skandinávského stylu. Tip: Vytvořte pouze jednu zeď s obrázky – vypadá to klidněji a harmoničtěji. A vybírejte pouze obrázky, které barevně odpovídají zbytku dekorace ložnice.

Rostliny zlepšují klima v místnosti

Rostliny v místnosti vypadají nejen dobře, ale mohou také rozhodujícím způsobem přispět ke zlepšení klima v místnosti. Aloe vera, břečťan, toulcovka nebo zelenec čistí vzduch – výhoda nejen pro alergiky. Pokud máte v místnosti hodně místa, pak je perfektní volbou fíkus – je také považován za optimální filtr škodlivých látek a osvěžovač vzduchu. Pokud hledáte pro vaši ložnici rostliny se snadnou údržbou, pak jsou dobrou volbou kaktusy. Nepotřebují moc vody, ale mají rády slunečno. Takto byste měli postupovat při výběru zelené dekorace do ložnice.
Bílá ložnice zařízená ve skandinávském stylu s různými rostlinami na přední straně postele a na dřevěném odkládacím stolku.

Pečeť TCM – naše záruka kvality

Pokud se rozhodnete pro produkt Tchibo, náš příslib kvality zaručuje, že z něho budete mít dlouho radost. Za tím stojí pečeť TCM, kterou najdete také na našich dekoracích do ložnice. "Tchibo Certified Merchandise" - za tímto označením jsou průběžné kontroly kvality. Již při výběru našich dodavatelů dbáme na nejvyšší standard. Suroviny těžíme šetrně a udržitelně. A pokud jde o zpracování, největší pečlivost je samozřejmostí.
Dekorace do ložnice v dobré kvalitě: Mladá rodina se dvěma malými dětmi blbne na posteli v ložnici rodičů.