Dámské náhrdelníky: stylová klasika

Dámské náhrdelníky patří mezi šperky k absolutní klasice. Výběr různých stylů je přitom stejně tak rozmanitý, jako jsou rozmanité příležitosti k nošení i vkus žen. V internetovém obchodě Tchibo objevte velký výběr zlatých a stříbrných náhrdelníků – od filigránového provedení a decentních kousků přes fascinující a nápadné náhrdelníky až po ušlechtilé a elegantní kousky. Ozdobné kameny jako přívěsky nebo hravé perly dodávají romantické akcenty. Objednejte si svůj nový oblíbený kousek a nechte si ho dodat domů nebo do některé z poboček!

Dámské náhrdelníky

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Náhrdelník Love, rhodiované stříbro 925/1000, se zirkony
999
-13 %
Náhrdelník, stříbro 925/1000 pozlacené 18karátovým růžovým zlatem, se zirkony
1 490
1 290
Náhrdelník, rhodiované stříbro 925/1000, s modrým kamínkem a se zirkony
1 290
zbývá pár kusů
Řetízkové zapínání pro vrstvení 2 ks
399
zbývá pár kusů
-14 %
Náhrdelník, pozlacené stříbro 925/1000, s perletí
1 290
1 099
Náhrdelník, rhodiované stříbro 925/1000, se sladkovodní perlou z řízeného chovu
1 290
Náhrdelník s prstýnky, pozlacený 23karátovým zlatem
399
zbývá pár kusů
Benátský řetízek, pozlacený 23karátovým zlatem, přívěsek se syntetickým opálem
499
zbývá pár kusů
Náhrdelník Uzel, pozlacený 18karátovým zlatem
399
Náhrdelník, pozlacené stříbro 925/1000, s kamenem lapis lazul
1 290
Náhrdelník, rhodiovaný, s květem ze skleněných kamínků
499
Vrstvený řetízek dvouřadý, rhodiované stříbro 925
1 290
-25 %
Náhrdelník, rhodiované stříbro 925/1000, se zirkony
999
749
zbývá pár kusů
-20 %
Náhrdelník s přívěskem
499
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-12 %
Brož, rhodiovaná, se skleněnými kamínky
399
349
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Náhrdelník Beach
499
zbývá pár kusů

Růžové zlato, žluté zlato nebo stříbro: který náhrdelník ze zlata mi sluší?

Váš typ pleti můžete dokonale podtrhnout různými druhy zlata: Stejně jako u stříbrných náhrdelníků jsou náhrdelníky z bílého zlata vhodné pro studené a bledé odstíny pleti. Má-li vaše pleť teplý podtón, bude vám zvláště dobře slušet žluté zlato. Náhrdelníky z růžového zlata sluší vždy: Růžový odstín, který vzniká u zlatých náhrdelníků použitím slitiny ryzího zlata a mědi, působí velmi harmonicky a sluší světlému i tmavšímu typu pleti.

Hezký trend vrstvení náhrdelníků

Vrstvení náhrdelníků – to jste ještě nikdy neslyšela? Pak je tedy nejvyšší čas! V tomto trendy stylingu se navzájem kombinují až tři náhrdelníky různých délek. Tento look vypadá krásně, když se jednotlivé náhrdelníky navzájem podobají barvou a stylem. Módní dámy kombinují různé designy nebo také zlato se stříbrem. Pro moderní look to můžete celé klidně doplnit také několika náramky.

Jaký dámský zlatý řetízek ladí ke kterému výstřihu?

S klasickými kulatými výstřihy volte spíše kratší náhrdelníky, které tak vyniknout. Je-li výstřih širší a ukazuje více pokožky, jsou skvělou možností spíše netradiční dámské náhrdelníky. S výstřihem do V byste měla sáhnout po náhrdelníku s těžištěm uprostřed. K tomu dokonale poslouží jemné řetízky s přívěsky. U výstřihů do V vypadá skvěle i vrstvení náhrdelníků.

Jak poznáte nejvyšší kvalitu dámských náhrdelníků

Nejdůležitější charakteristikou pro určování kvality je materiál náhrdelníku. Jestliže se rozhodnete pro levnější módní šperk, jsou z hlediska snášenlivosti s pokožkou ideální pozlacené ušlechtilé kovy bez obsahu niklu. Dámské náhrdelníky z pravého zlata, například zlatý řetízek 585, jsou kvalitní, ušlechtilé a odolávají namáhání. Dále byste se měla pozorně podívat na zpracování a na to, zda jsou jednotlivé články náhrdelníku pečlivě spájené a čistě do sebe zapadají.

Tipy pro správnou péči a čištění dámských náhrdelníků

Po určité době nošení se náhrdelníky zbarví – to platí pro zlaté i stříbrné. To je přirozený proces a nic nevypovídá o nižší kvalitě. Jen ryzí zlato z 99,99 % čistého zlata se nezbarví – na výrobu šperků je však příliš měkké. Stabilnější jsou slitiny zlata, ke kterým se přimíchávají ušlechtilé kovy, jako je měď nebo stříbro. Chcete, aby se váš zlatý náhrdelník opět krásně leskl? Náš průvodce šperků podrobně vysvětluje, jak se vám to podaří jednoduchými domácími prostředky.

Náš slib Tchibo pro vaše dámské náhrdelníky

Na vynikající kvalitu Tchibo se můžete spolehnout i u dámských náhrdelníků. Pro nás je stejně důležité pečlivé zpracování, módní design a materiály příjemné na kůži, které neobsahují žádné škodliviny. Když si svůj náhrdelník koupíte online, kvalitu našich produktů poznáte také podle pečeti kvality TCM, která znamená certifikované zboží – "Tchibo Certified Merchandise". Je-li v popisu zboží pojem "Zirkonia", můžete se těšit na kvalitní, a přesto cenově dostupný drahý kámen.