Zlaté dámské náušnice, které odpovídají vašemu stylu

Od klasických kreolů přes neobvyklé přívěsky do uší až po decentně hravé puzetové náušnice: Šperky do uší mohou rozmanitými způsoby obohatit váš vzhled a podtrhnout tak vaši osobnost. Správné dámské náušnice navíc zvýrazní kontury a výraz vašeho obličeje. S naším průvodcem dámskými náušnicemi se postaráme o to, abyste pro sebe našla dokonalý šperk, a dáme vám cenné tipy k péči a kvalitě. Projděte si nyní sortiment Tchibo a objednávejte online!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Kreolky, 2 ks, pozlacené 23karátovým zlatem
499
399
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
-20 %
Kreolky, 2 ks, pozlacené 23karátovým zlatem
499
399
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
Náušnice, 3 ks, pozlacené 23karátovým zlatem
399
zbývá pár kusů
Kulaté kreolky
499
zbývá pár kusů
  • Pozlacené náušnice se syntetickými kamínky
399
299
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 299 Kč
-25 %
Pozlacené náušnice se syntetickými kamínky
399
299
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 299 Kč

Čím se liší šperky z pravého zlata od pozlaceného módního šperku?

Ryzí jemné zlato s obsahem 99,99 % zlata se k výrobě šperků používá jen velmi zřídka. Protože ryzí zlato je velmi měkké, obsahují šperky do uší slitinu zlata se stříbrem, mědí nebo niklem a získávají tak vyšší odolnost. Kromě klasického žlutého zlata vznikají také nádherné barvy jako růžové zlato nebo bílé zlato. Čím vyšší je hodnota ve vyraženém znaku – například 333 nebo 585 – tím vyšší je podíl ryzího zlata. Výrazně levnější je pozlacený módní šperk.

Jak je zlatý šperk do uší slučitelný s pokožkou?

Náušnice z jemného zlata prakticky nevyvolávají žádné alergie ani kožní reakce, jejich pořizovací cena je ale vysoká. Výrazně levnější jsou módní šperky do uší. Některé ženy však reagují citlivě na kovový nikl. Proto se dnes většinou používají pozlacené ušlechtilé kovy jako nerezová ocel, mosaz, stříbro nebo titan. Zároveň se jedná o takzvané antialergenní materiály. V online obchodu Tchibo rozpoznáte kvalitu svých zlatých náušnic na první pohled.

Náušnice ze stříbra jako všestranný stylingový partner

Stříbrné náušnice jsou perfektním průvodcem pro každodenní nošení. Prostá elegance stříbra činí z tohoto ušlechtilého kovu dokonalého partnera pro seriózní outfit v práci nebo pro formální příležitosti. Nebo si vyberte nápadný pár stříbrných náušnic a ve volném čase si tak okořeňte jednoduchý outfit. Stříbrné náušnice mohou podtrhnout individuální charakter své nositelky a lze je stylizovat kdykoli nenápadně nebo módně.

Které dámské náušnice se hodí k mému tvaru obličeje?

Máte-li kulatý tvar obličeje, měla byste sáhnout po podlouhlých, filigránových závěsných náušnicích. Široké nebo kulaté dámské náušnice rozšiřují opticky tvar obličeje a v tomto případě je raději nepoužívejte. V případě spíše hranatého obličeje platí opak. Zde působí skvěle kulaté náušnice, jako jsou například perlové náušnice. Doporučit lze také velké, objemné kreoly. K nim vypadá obzvlášť krásně decentní řetízek na krk.

Kreoly nebo drobné dámské náušnice: Co je vhodné pro kterou příležitost?

Kreoly i drobné dámské náušnice ze zlata jsou nadčasové. I zde je však třeba dbát na pár pravidel: Čím formálnější je daná příležitost, tím decentnější a menší by měly kreoly být. Chcete-li být skutečně okouzlující, vyjádřete svůj styl nápadnými kreoly s třpytivými kameny. Ostatní šperky by pak měly být výrazně zredukovány. Malé náušnice nebo náušnice s perlami jsou vhodné téměř pro každou příležitost – od kanceláře přes sport až po volný čas.

Šperk jako zdařilý nápad na dárek

Chcete své milé věnovat dámské náušnice? V sortimentu Tchibo najdete velký výběr různých designů. Dbejte na to, aby dámské náušnice odpovídaly osobnosti a stylu obdarované. Je to osoba hravá, klasická nebo se drží módních trendů? Jestliže si nejste jisti, rozhodněte se nejraději pro klasický kousek, jako jsou malé kreoly nebo drobné náušnice s perlami, které lze nosit při mnoha příležitostech.