Dámská domácí obuv – vysoký komfort a pohodlné tvary, které padnou

V pohodlné dámské domácí obuvi si můžete i po dlouhém dni správně odpočinout a cítit se doma skvěle. U těchto modelů je zvláště důležitá dostatečná volnost pohybu chodidel a příjemné materiály. Vzdušné pantolety s ergonomickou stélkou, krásné baleríny jako domácí obuv nebo teplé papuče. U Tchibo získáte domácí obuv v módních barvách a mnoha velikostech!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Pantofle z umělé kožešiny
349
 
K dostání v těchto variantách:
 
-14 %
Pantofle
349
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
-25 %
Plyšové bačkory, hnědé
599
449
 
K dostání v těchto variantách:
 

Klasika mezi dámskou domácí obuví

„Home sweet home“ – k tomu patří útulná a pohodlná domácí obuv. Tradiční modely s uzavřeným prostorem na prsty a patou udržují nohu v teple, dobře sedí a mají odolnou a trvanlivou podešev. Máte-li doma hladké podlahy, je důležité, aby bota neklouzala! Kromě toho jsou domácí pantofle s otevřenou patou velmi oblíbené, protože jsou praktické a snadno se nazouvají. Nadčasové trepky v neutrálních barvách jsou navíc velmi vhodné jako domácí obuv pro hosty.

Na co si dávat pozor při koupi dámské domácí obuvi

Při koupi dámské domácí obuvi dbejte následujících bodů: Podešev by měla být dostatečně silná, aby udržela nohy v teple i na studené podlaze. Vnitřní vložka z kůže v dámské domácí obuvi se ohřívá déle než textilní vložka, ale péče o ni je snadnější a je prodyšnější. Pokud hodně pobíháte kolem, vložka v obuvi podpírá chodidlo a šetří klouby. Dámská domácí obuv, kterou budete nosit také venku, by měla být vodoodpudivá a také by měla odpuzovat nečistoty.

Pantofle jako praktická alternativa

U Tchibo jste správně i v případě, že před uzavřenou dámskou obuví dáváte přednost polootevřeným pantoflím. Pantofle obujete v mžiku díky otevřené patě a díky vpředu uzavřené špičce poskytují ochranu a teplo. O dobrou náladu se postarají pestré barvy, plyš a zvířecí motivy. Díky výšivkám nebo aplikacím se dámská domácí obuv stane módním hitem a bude dokonce přitahovat pozornost okolí. Do zahrady nebo na terasu je naproti tomu vhodnější robustní kůže nebo malý podpatek.

Teplá dámská domácí obuv pro nohy v teple

Má-li se člověk cítit v zimě útulně a v teple, nesmí mu chybět ani vhodná domácí obuv. Klasickou variantou jsou domácí boty z plsti nebo směsi vlny. Nohy udrží v teple nejlépe dámská domácí obuv s jehněčí kožešinou nebo s vložkou z jehněčí kožešiny. Přírodní materiály, jako je kožešina nebo vlna, navíc zajišťují, že se v domácí obuvi méně potí nohy. Trendem jsou papuče, které představují vlastně spíš teplé ponožky se zesílenou podešví – a kromě hebkosti dovedou také udržet kotníky pěkně v teple.

Pantolety – od pohodlných až po elegantní

V létě jsou jako dámská domácí obuv příjemnější lehké modely. Zde se nabízejí pantolety nebo takzvané žabky, které existují v mnoha tvarech a barvách. Podobně jako sandály lze tyto modely výborně nosit i mimo domov. U této lehké domácí obuvi dbejte na vhodnou podešev a na to, aby svršek odolával povětrnostním vlivům. Oblíbenou variantou, která je na pohled také velmi pěkná, je dámská domácí obuv v podobě balerín.

Vysoká kvalita na celé čáře

U Tchibo se můžete spolehnout na kvalitu: splnění nejvyšších požadavků potvrzuje pečeť kvality TCM. Pečeť kvality „Tchibo Certified Merchandise“ nese také naše dámská domácí obuv. K dlouhé životnosti těchto kvalitních výrobků můžete navíc přispět správnou péčí: O kůži byste měla pečovat správnými produkty, proti znečištění se doporučuje impregnace. Některou domácí obuv lze dokonce prát – při sušení ji do správné formy dostane napínák na obuv.