Bytový textil – barevný svět látek

Textilie jsou nedílnou součástí pěkně zařízeného bytu. Často je to až bytový textil, který dodá místnosti příjemnou atmosféru. U okna, na stole nebo na pohovce: látky jsou neuvěřitelně univerzální a mohou se přizpůsobit nejrůznějším trendům bydlení. U Tchibo najdete velký výběr bytového textilu v nejrůznějších barvách a provedeních. Objevte celou škálu od sametového saténu až po lehký a vzdušný len.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Vnitřní polštářek
179
Koberec
1 790
zbývá pár kusů
Povlaky na dekorační polštářky, 2 ks
599
zbývá pár kusů
-23 %
Povlaky na dekorační polštáře, 2 ks, cca 50 x 50 cm
649
499
Povlak na dekorační polštářek, cca 50 x 50 cm
199
-33 %
Povlak na dekorační polštářek
299
199
Povlak na dekorační polštářek
399
Povlak na dekorační polštářek
249
Pletený dekorační polštářek, cca 60 x 40 cm
799
-37 %
Přehoz
799
499
-50 %
Koberec, cca 140 x 200 cm
2 990
1 490
Povlak na dekorační polštářek
499
Multifunkční přehoz, cca 120 x 230 cm
499
Povlak na dekorační polštářek
599
Nástěnné zrcadlo
3 990
zbývá pár kusů
Prémiový přehoz na postel
1 490
zbývá pár kusů
Dekorační polštářek
399
zbývá pár kusů
-15 %
Povlak na dekorační polštářek
199
169
zbývá pár kusů
-53 %
Koberec
1 490
699
zbývá pár kusů
Povlak na dekorační polštářek
399
zbývá pár kusů
-14 %
Povlaky na dekorační polštářek, 2 ks
349
299
Lněný povlak na dekorační polštářek, modrý
Lněný povlak na dekorační polštářek, šedý
499
499
Věšák na šaty s lavicí
8 490
Nástěnné zrcadlo s odkládací plochou
2 490
Oboustranný povlak na dekorační polštářek
249
1

Koberce, domácí klasika

Koberce vypadají skvěle, dodávají místnosti útulný nádech a poskytují příjemný, načechraný pocit při chůzi. Který koberec je pro vás ten pravý, záleží zcela na vašich požadavcích. Vlněné a bavlněné koberce jsou skutečnou klasikou a jsou vhodné pro téměř všechny oblasti použití. Jako extra měkká podlahová krytina do obývacího pokoje se nabízejí umělé nebo pravé kožešinové koberce. A pro alergiky je obzvláště vhodný sisal. Tento rostlinný materiál téměř neabsorbuje prach a lze jej snadno vyčistit vysavačem. V online obchodě Tchibo je na výběr mnoho kvalitních koberců. Jen se podívejte!
Správná dekorace: Místnost s barevnými polštáři na béžové pohovce, která stojí před oknem zdobeným dlouhými, otevřenými závěsy se šedo-bílým klikatým vzorem.

Stylová okenní dekorace: Záclony a závěsy

Bytový textil na okně plní velmi odlišné funkce. Na jedné straně reguluje dopad světla a zajišťujete tak hezký pocit z bydlení, na druhé straně chrání místnost před horkem a nežádoucími pohledy. Často se kombinují lehké záclony s poněkud těžším a neprůhledným závěsem. V minimalistickém pojetí bydlení se závěs často používá samostatně. Existuje mnoho variant délky okenního textilu, např. elegantní záclony až k podlaze nebo takové, které se přesně přizpůsobí délce okna. Pro byty v přízemí se nabízejí také dekorativní záclony, které zakrývají jen spodní část okna.
Správné čištění: Mladá žena sedí na svém bílém koberci a čistí jej hadříkem a sprejem.

Správné čištění bytového textilu

Jako většina textilních výrobků, i bytový textil se musí pravidelně prát. Takto odstraníte prach a zabráníte tvorbě choroboplodných zárodků. Většinu bytového textilu, jako jsou třeba záclony nebo ubrusy, můžete bez problému prát v pračce. To platí i pro některé koberce. Často se však vyplatí odstraňovat jednotlivé skvrny z koberce ručně, např. jedlou sodou, minerální vodou nebo specializovanými čisticími prostředky. V každém případě respektujte pokyny pro praní a péči o váš produkt, protože každá tkanina má své vlastní individuální požadavky.

Polštáře a deky: udělejte si pohodlí!

Za deštivého odpoledne není nic hezčího, než si lehnout na pohovku s knížkou nebo sledovat oblíbený seriál. Se správným bytovým textilem to budete mít ještě útulnější. Polštáře a plédy, měkké deky a potahy patří prostě k tomu. Vyzkoušejte různé barvy a materiály. Vlna a satén slibují příjemné pomazlení, světlý len vyzařuje lehké skandinávské kouzlo. V Tchibo najdete různé nápady na téma bydlení pro pohodlný domov. Hledejte prostě online.

Skvělé nápady na látkové dekorace

Bytový textil plní nejen zcela praktické funkce v domácnosti, ale zkrášluje i váš interiér. Látky jsou neuvěřitelně všestranné a pomáhají realizovat nejrůznější nápady na bydlení. Dobrým příkladem jsou stolní běhouny, které dodají vaší jídelně elegantní kouzlo. V obývacím pokoji můžete zajistit rozmanitost novými, nevšedními potahy na polštáře a pohovku. A dokonce i holý pokoj získá hned teplejší atmosféru s pěkným kobercem. Nechejte své kreativitě volný průběh!
Domácká atmosféra: Velký obývací pokoj s barevným kobercem a dvěma šedými pohovkami zdobenými spoustou barevných polštářů.

Zaručeně kvalitní produkty s pečetí TCM

Látky a bytový textil od Tchibo se vyznačují obzvláště kvalitními surovinami a pečlivým zpracováním. Abyste se na to mohli spolehnout, existuje naše pečeť pod názvem „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně TCM. Všechny produkty s pečetí TCM jsou vyráběny výhradně pro Tchibo a ve všech fázích výroby podléhají našim přísným pravidlům kvality.
Záruka kvality: Dítě leží na zádech na šedém koberci a usmívá se na svou matku, která se nad ním sklání.