Bytový textil – barevný svět látek

Textilie jsou nedílnou součástí pěkně zařízeného bytu. Často je to až bytový textil, který dodá místnosti příjemnou atmosféru. U okna, na stole nebo na pohovce: látky jsou neuvěřitelně univerzální a mohou se přizpůsobit nejrůznějším trendům bydlení. U Tchibo najdete velký výběr bytového textilu v nejrůznějších barvách a provedeních. Objevte celou škálu od sametového saténu až po lehký a vzdušný len.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-70 %
Dekorační polštářek
499
149
Vnitřní polštářek
179
Povlak na dekorační polštář, motiv puntíků
Povlak na dekorační polštář, motiv vln
299
299
Oboustranný povlak na dekorační polštářek
199
Povlak na dekorační polštář, motiv puntíků
Povlak na dekorační polštář, motiv vln
299
299
-31 %
Dekorační polštář
799
549
-54 %
Multifunkční přehoz, cca 120 x 230 cm
499
229
zbývá pár kusů
-14 %
Povlak na dekorační polštářek, s potiskem věnce
349
299
zbývá pár kusů
Pléd
1 290
Sametový povlak na dekorační polštářek
349
Nebesa nad postel
1 290
Závěsy, 1 pár
1 490
Dekorační polštář s výplní
699
zbývá pár kusů
Povlak na dekorační polštářek
279
zbývá pár kusů
Přehoz na postel
1 490
zbývá pár kusů
-14 %
Povlaky na dekorační polštářek, 2 ks
349
299
zbývá pár kusů
Bohužel vyprodáno
Dekorační umělá kožešina
699
Bohužel vyprodáno
zbývá pár kusů
Sametový povlak na dekorační polštářek, starorůžový
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sametový povlak na dekorační polštářek, tmavě modrý
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-12 %
Povlak na dekorační polštářek
399
349
zbývá pár kusů
Nástěnné zrcadlo s odkládací plochou
1 990
-5 %
Věšák na šaty s lavicí
8 490
7 990
Věšák na šaty se zrcadlem
3 490
zbývá pár kusů
-16 %
Povlak na dekorační polštářek, cca 50 x 50 cm
299
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Zatemňovací závěsy, 2 ks
1 490
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Závěs s motivem
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sametový povlak na dekorační polštářek, tmavě červený
349
zbývá pár kusů
Věšák na šaty se zrcadlem
10 990
zbývá pár kusů
Přehoz na postel
899
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Dekorační polštářek s výplní, béžový
699
zbývá pár kusů
1

Koberce, domácí klasika

Koberce vypadají skvěle, dodávají místnosti útulný nádech a poskytují příjemný, načechraný pocit při chůzi. Který koberec je pro vás ten pravý, záleží zcela na vašich požadavcích. Vlněné a bavlněné koberce jsou skutečnou klasikou a jsou vhodné pro téměř všechny oblasti použití. Jako extra měkká podlahová krytina do obývacího pokoje se nabízejí umělé nebo pravé kožešinové koberce. A pro alergiky je obzvláště vhodný sisal. Tento rostlinný materiál téměř neabsorbuje prach a lze jej snadno vyčistit vysavačem. V online obchodě Tchibo je na výběr mnoho kvalitních koberců. Jen se podívejte!
Správná dekorace: Místnost s barevnými polštáři na béžové pohovce, která stojí před oknem zdobeným dlouhými, otevřenými závěsy se šedo-bílým klikatým vzorem.

Stylová okenní dekorace: Záclony a závěsy

Bytový textil na okně plní velmi odlišné funkce. Na jedné straně reguluje dopad světla a zajišťujete tak hezký pocit z bydlení, na druhé straně chrání místnost před horkem a nežádoucími pohledy. Často se kombinují lehké záclony s poněkud těžším a neprůhledným závěsem. V minimalistickém pojetí bydlení se závěs často používá samostatně. Existuje mnoho variant délky okenního textilu, např. elegantní záclony až k podlaze nebo takové, které se přesně přizpůsobí délce okna. Pro byty v přízemí se nabízejí také dekorativní záclony, které zakrývají jen spodní část okna.
Správné čištění: Mladá žena sedí na svém bílém koberci a čistí jej hadříkem a sprejem.

Správné čištění bytového textilu

Jako většina textilních výrobků, i bytový textil se musí pravidelně prát. Takto odstraníte prach a zabráníte tvorbě choroboplodných zárodků. Většinu bytového textilu, jako jsou třeba záclony nebo ubrusy, můžete bez problému prát v pračce. To platí i pro některé koberce. Často se však vyplatí odstraňovat jednotlivé skvrny z koberce ručně, např. jedlou sodou, minerální vodou nebo specializovanými čisticími prostředky. V každém případě respektujte pokyny pro praní a péči o váš produkt, protože každá tkanina má své vlastní individuální požadavky.

Polštáře a deky: udělejte si pohodlí!

Za deštivého odpoledne není nic hezčího, než si lehnout na pohovku s knížkou nebo sledovat oblíbený seriál. Se správným bytovým textilem to budete mít ještě útulnější. Polštáře a plédy, měkké deky a potahy patří prostě k tomu. Vyzkoušejte různé barvy a materiály. Vlna a satén slibují příjemné pomazlení, světlý len vyzařuje lehké skandinávské kouzlo. V Tchibo najdete různé nápady na téma bydlení pro pohodlný domov. Hledejte prostě online.

Skvělé nápady na látkové dekorace

Bytový textil plní nejen zcela praktické funkce v domácnosti, ale zkrášluje i váš interiér. Látky jsou neuvěřitelně všestranné a pomáhají realizovat nejrůznější nápady na bydlení. Dobrým příkladem jsou stolní běhouny, které dodají vaší jídelně elegantní kouzlo. V obývacím pokoji můžete zajistit rozmanitost novými, nevšedními potahy na polštáře a pohovku. A dokonce i holý pokoj získá hned teplejší atmosféru s pěkným kobercem. Nechejte své kreativitě volný průběh!
Domácká atmosféra: Velký obývací pokoj s barevným kobercem a dvěma šedými pohovkami zdobenými spoustou barevných polštářů.

Zaručeně kvalitní produkty s pečetí TCM

Látky a bytový textil od Tchibo se vyznačují obzvláště kvalitními surovinami a pečlivým zpracováním. Abyste se na to mohli spolehnout, existuje naše pečeť pod názvem „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně TCM. Všechny produkty s pečetí TCM jsou vyráběny výhradně pro Tchibo a ve všech fázích výroby podléhají našim přísným pravidlům kvality.
Záruka kvality: Dítě leží na zádech na šedém koberci a usmívá se na svou matku, která se nad ním sklání.