Schließen
Boty

Dětské boty – vhodné boty do každého počasí a na každé hraní

Děti jsou neustále v pohybu, ať už doma, nebo venku. Dovádění je zábavné, jen pokud má dítě dobře padnoucí boty s protiskluzovou podrážkou, které podporují každý krok. Správné boty splňují ortopedické požadavky rostoucích dětí, jsou odolné a perfektně vypadají. V Tchibo najdete vhodné dětské boty na nejrůznější aktivity – a všechny boty za výhodné ceny a ve výborné kvalitě. Nakupte právě teď pohodlné, dobře padnoucí dětské boty pro chlapce a pro děvčata!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
  • Dětské holínky do deště
S hřejivou plyšovou podšívkou a přídavnou vložkou, aby dobře seděly
399
199
Náhled
  • Dětské holínky do deště
S hřejivou plyšovou podšívkou a přídavnou vložkou, aby dobře seděly
399
199
Náhled
  • Nízké holínky do deště
Přídavná vložka, aby boty perfektně seděly
499
249
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Boty sneaker
Stélka z kůže činěné bez chromu
799
599
Náhled
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
  • Gumové holínky
S proužkovanou žerzejovou podšívkou
399
249
Náhled
1

Správné dětské boty ještě před prvním krokem

Už když se naši nejmenší pohybují ještě na všech čtyřech, mají capáčky pro batolata smysl: měkká, protiskluzová podrážka umožňuje odrážet se od hladké podlahy. Capáčky pro batolata navíc hřejí a přitom nesklouzávají z nožiček tak snadno jako ponožky. Když se dítě začne mezi 9. a 12. měsícem věku pokoušet o první krůčky, je potřeba, aby botičky byly stabilní. Vyšší nárt, přezka a zapínání na suchý zip poskytnou noze správnou oporu, zatímco materiál s dětským designem zůstane příjemně pružný.

Jak zjistit správnou velikost dětských bot

Dětské nožičky se ještě vyvíjejí. Proto je nesmírně důležitý správný střih bot, který zabrání chybnému vývoji. Náš tip: Než se pustíte do online nákupu v Tchibo, změřte dítěti přesně velikost nožiček. Pokud mají nožičky různou délku, je vždy určující větší velikost. Nejlepší je, když si vyrobíte obrys nožiček, jak je popsáno v našem průvodci velikostmi pro děti. Ke zjištěné velikosti přičtěte 12 až 17 mm. Tak bude mít nožička potřebný prostor a rezervu do dalšího nákupu bot.

Boty na doma: kamarádi na hraní pro nožičky

„Tú, tú, já jsem hasičské auto!“ Když vaše malé tornádo obíhá obrovskou rychlostí kolem rohu, je brzdná dráha trochu delší. Nemá-li tato divoká jízda skončit ve skleněné vitríně, je potřeba obout dítěti domácí obuv. Gumová podrážka nebo protiskluzové prvky zabraňují nekontrolovanému klouzání. Měkké, prodyšné svrchní materiály, jako je kůže nebo funkční textilie, a hřejivá vnitřní podšívka zajišťují, že se děti budou v botách dobře cítit a budou si je rády obouvat.

Guma je dobrá: dětské boty do bláta a deště

Skákat do louží, až to stříká všude kolem, to je pro děti ta největší zábava. A s nepromokavými botami to není žádný problém! Dětské gumové holínky udrží nohy v suchu, zajistí díky profilu jistotu a stabilitu i na kluzkém povrchu. A navíc se snadno čistí. K tomu odolné kalhoty z materiálu nenáročného na údržbu do deštivého počasí a zábavě už nestojí nic v cestě. Za suchého, chladného počasí jsou ideální volbou naše dětské holínky s podšívkou a dětské zimní boty s izolační membránou.

Módní boty do školy a na hřiště

Klouzání, stavění hradů na pískovišti nebo hra na honěnou na školním dvoře: dětské sportovní boty a lehké bundy jsou věrným průvodcem, když první sluneční paprsky vylákají děti na jaře ven. Jakmile se teploměr ustálí na teplotách vhodných ke koupání, stačí dětem vzdušné sandály. Boty pro chlapce a pro děvčata v Tchibo jsou samozřejmě k dostání v dezénech, kterými se děti budou před svými přáteli rády chlubit.

Kvalita materiálu a zpracování: Na to se můžete spolehnout

Dětské boty od Tchibo jsou v souladu s našimi závazky v oblasti kvality. To dosvědčuje pečeť kvality TCM, která znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Toto označení je uděleno pouze výrobkům, které z hlediska výroby a materiálu dokonale splňují naše přísná kontrolní kritéria. A k tomu se váže – podle výrobku:

●   kontrola prováděná externími instituty ohledně nulového obsahu škodlivých látek,
●   udržitelnost, tj. odpovědná výroba (projekt GUT GEMACHT),
●   reflexní prvky zvyšující bezpečnost.