Koupelnové zrcadlo – praktický pomocník a dekorace v jednom

Koupelnu si nelze představit bez zrcadla. Do koupelny směřují naše kroky hned ráno po probuzení. Koupelnové zrcadlo je nutností pro čištění zubů, vysoušení vlasů a líčení. A ani každodenní holení není myslitelné bez zrcadla. Záleží pouze na velikosti vaší koupelny a osobním vkusu, pro jaké zrcadlo se rozhodnete. Tchibo vám nabízí atraktivní výběr – od zrcadlové skříňky až po kosmetické zrcadlo.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Koupelnová zrcadlová skříňka, bílá
6 990
Zrcadlo ve tvaru vejce
1 190

Bez něj to nejde: Koupelnové zrcadlo je nepostradatelné

Zrcadla v koupelně mají nejen praktické využití, ale také dekorativní účel. Jejich reflexní vlastnosti prosvětlují prostor – to je obzvláště důležité, pokud máte poměrně malou koupelnu nebo je tam pouze malé okno. Díky zrcadlové skříňce získáte i více úložného prostoru, pomocí nástěnného zrcadla s dřevěným rámem pro změnu vytvoříte útulnou atmosféru a na zrcadle s poličkou můžete mít své osobní předměty, které tak budete mít vždy rychle po ruce. Bez ohledu na to, jaké si vyberete, je koupelnové zrcadlo nepostradatelným prvkem ve vaší koupelně a stylově doplňuje další koupelnový nábytek.
Obdélníkové koupelnové zrcadlo s integrovaným osvětlením visí nad umývacím prostorem se dvěma obdélníkovými umyvadly.

Koupelnové zrcadlo s osvětlením

Pro koupelnové zrcadlo s osvětlením se rozhodne hodně lidí. Další světelný zdroj (vedle stropního světla) se hodí především ráno nebo ve večerních hodinách, kdy je tma. LED lampy jsou ideální pro koupelny zejména proto, že jim nevadí vysoká vlhkost vzduchu. Kromě toho nezaberou moc místa a můžete je nastavit tak, aby svítily přesně tam, kde je to potřeba. Pokud máte koupelnu bez oken, nejspíše se rozhodnete pro koupelnové zrcadlo s LED světly pro denní svícení. Naopak do koupelen s velkými okny stačí osvětlení s neutrálním bílým nebo teplým bílým světlem. Některá zrcadla mají na zadní straně LED pásky, pomocí kterých docílíte příjemného osvětlení.
Kombinace zrcadla se skříní: Mladá žena stojí v pyžamu před otevřenou zrcadlovou skříní v koupelně, pod kterou je umyvadlo v obdélníkovém tvaru.

Dvojité využití: Koupelnové skříňky

Pokud potřebujete další úložný prostor v koupelně, ideálním řešením jsou zrcadlové skříňky. Dvojí využití se skrývá již v názvu samotném. Za zrcadlovými dvířky je několik poliček, na které můžete umístit své koupelnové doplňky. Koupelnové skříňky jsou zpravidla dvoudveřové, ale pokud máte dostatek místa, poohlédněte se i po tří- nebo čtyřdveřových. Většina koupelnových skříněk je osvětlena, a navíc má i zabudovanou zásuvku, která je vhodná pro zapojení fénu nebo holicího strojku. Ve svém sortimentu má Tchibo mnoho různých zrcadlových skříněk – naši nabídku koupelnového nábytku si můžete prohlédnout už nyní.

Kosmetické zrcadlo pro magický efekt lupy

Po kosmetickém zrcadle v koupelně touží nejen ženy. Tyto praktické koupelnové doplňky jsou vybaveny speciálním sklem a zajišťují tak vícenásobné zvětšení zrcadlového obrazu. Tak jde líčení a holení hned lépe. Kosmetická zrcadla mají ve většině případů kulatý nebo oválný tvar a chromovaný povrch. Mnoho modelů je vybaveno stojánkem a lze je sklopit dopředu a dozadu. Některá kosmetická zrcadla lze připevnit ke stěně s pružným držákem. Kosmetická zrcadla jsou skvělá jako úsporný doplněk k většímu koupelnovému zrcadlu a vejdou se i do té nejmenší koupelny.

Jak vyčistit koupelnové zrcadlo

Nikdo nechce mít na zrcadle pruhy a šmouhy. Nejen, že nevypadají hezky, ale také nám kazí pohled na nás samotné. Koupelnové zrcadlo je proto potřeba pravidelně a důkladně čistit. Jde to snadno a nejedná se o žádnou složitou práci. Zrcadlo očistěte vlhkým hadříkem z bavlny, mikrovlákna nebo kůží na čištění oken – nejlépe vlažnou vodou. Pak jej vyleštěte suchým hadříkem, a je hotovo. Chemické prostředky nemusíte při čištění koupelnového zrcadla používat vůbec.
Správné čištění koupelnového zrcadla: Mladá žena v modrých rukavicích čistí zrcadlo čisticím sprejem.

Stálá kvalita je pro nás samozřejmostí

Pokud si vyberete koupelnové zrcadlo Tchibo, můžete si být jisti, že jste si zakoupili vysoce kvalitní produkt. Garantujeme to naší pečetí TCM, což je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“ a označuje pouze zboží od Tchibo. Touto certifikací garantujeme konzistentní kontrolu kvality – od nákupu surovin až po výrobu a prodej. Díky tomu si budete naše výrobky moci užívat po dlouhou dobu!
Žena se světlými vlasy stojí se svou malou dcerou před koupelnovým zrcadlem u umyvadla a myjí si ruce.