Péče & krása: produkty, které harmonizují vaše tělo i duši

Uvolnit se, odpočívat, myslet na něco pěkného a hýčkat své tělo: krátké chvíle odpočinku jsou důležité každý den. Naberete díky nim novou sílu a energii. Také doma si můžete dopřát svůj zcela osobní program péče. Od voňavé pěnové koupele až po kosmetické ošetření pleti od hlavy až k patě: Nechte se jednoduše inspirovat našimi komplexními produkty pro péči & krásu – pro vaši tělesnou a duševní pohodu. Skvělými dárky z kategorie péče & krása můžete navíc potěšit své blízké a spolehnout se přitom na kvalitu našich produktů. Abychom vám vždy mohli nabídnout cenově výhodné produkty pro péči & krásu vašeho těla, které vás přesvědčí svou kvalitou a funkčností, pravidelně testujeme jejich kvalitu v našich interních laboratořích a externích institutech. Dokazuje to i naše vlastní pečeť TCM, neboli „Tchibo Certified Merchandise“.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Odstraňovač zrohovatělé kůže s funkcí odsávání
549
  • Kosmetické zrcátko s LED osvětlením
599
399
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
-33 %
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením
599
399
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
Přístroj na manikúru a pedikúru
299
Elektrický zastřihovač chloupků na tělo a obličej
499
Bohužel vyprodáno
Elektrický depilátor na obličej
349
Bohužel vyprodáno
  • Cestovní sada fénu a žehličky na vlasy
1 490
1 290
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 290 Kč
-13 %
Cestovní sada fénu a žehličky na vlasy
1 490
1 290
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 290 Kč
Přístroj na manikúru a pedikúru
1 290
Ultrakompaktní osobní váha
599
Strojek na manikúru a pedikúru
399
Elektrický zastřihovač obočí
299
  • Kosmetické zrcátko s LED
399
249
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
-37 %
Kosmetické zrcátko s LED
399
249
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
Elektrický zastřihovač obočí
249
zbývá pár kusů
Odstraňovač zrohovatělé kůže s funkcí odsávání
699
zbývá pár kusů
Bezdrátová žehlička na vlasy
999
Horkovzdušný kartáč na vlasy
1 990
zbývá pár kusů
Elektrický zastřihovač obočí
249
zbývá pár kusů

Takto si můžete doma pořádně odpočinout: péče & krása díky teplu

Po dlouhém dni nebo jako součást vydatného wellness programu dokáže horká koupel pravé divy. A to nejen proto, že se v jemně šplouchající vodě cítíte téměř jako ve stavu beztíže, ale přidává se k tomu i působení tzv. vlhkého tepla. Tím se uvolňují vaše svaly, zlepšuje se prokrvení a váš imunitní systém je vybuzen jakousi „umělou horečkou“. Vedle horké koupele však můžete sáhnout i po hřejivých produktech z kategorie péče & krása. Lokálně lze používat například také nahřívací láhve, hřejivé polštářky nebo polštářky s třešňovými peckami. Jejich suché teplo nepůsobí tak intenzivně jako vlhké teplo koupele celého těla, proto jsou většinou vhodné také pro osoby citlivé na teplo a také pro těhotné ženy.

Vytvoření atmosféry pomocí barev

Věděli jste, že na váš celkový pocit pohody mají vliv i barvy? Podle toho, jakou barvu máte ve svém okolí, se můžete cítit. Žlutou barvu můžete například využívat, pokud se cítíte unavení nebo bez energie, protože má osvěžující vliv. Jestliže se naopak chcete uvolnit, jsou správnou volbou modrá nebo fialová. Uklidňují totiž vystresovanou mysl. To ale neznamená, že budete muset hned nově vymalovat a zařizovat svůj byt. Jednoduše vyzkoušejte, jaký účinek má na vás barva ručníku nebo županu po relaxační koupeli nebo po ranní sprše!

Péče & krása – jako dárek na doma

Chcete udělat radost svému blízkému a hledáte vhodný dárek? Krátký odpočinek udělá dobře každému. Proto jsou tyto produkty ideální jako dárek. Toho, kdo rád relaxuje při koupeli, potěší například pohodlný polštářek do vany nebo praktická podložka na vanu, na kterou si může položit svou oblíbenou knihu nebo sklenku vína. Pokud je pro vašeho blízkého důležitá tělesná kondice, je skvělou malou pozorností olej pro masáž unavených svalů. I u kvalitních produktů kategorie péče & krása, jako jsou sady péče o pleť pro ženy, nebo hebký župan z přírodního froté materiálu, můžete obdarovanému říci: „Udělej pro sebe zase jednou něco dobrého – zasloužíš si to!“.

Kritéria při nákupu produktů péče & krása a produktů pro zdraví.

Při výběru produktů péče & krása musíte mít jistotu, že jsou vyrobeny z dobře snášených materiálů a látek. Koneckonců chcete udělat pro sebe udělat něco hezkého. Ve vonných látkách, které se nacházejí například ve svíčkách nebo přísadách do koupele, jsou éterické oleje zpravidla dobře snášeny. To, zda jsou v produktu obsaženy éterické oleje, zjistíte v popisu produktu nebo podle intenzivní, přirozené vůně. U textilií jsou přírodní vlákna rovněž velmi vhodná. Může jít například o bavlnu: župan z těchto přírodních vláken je příjemný na pokožku, a navíc se velmi snadno udržuje. Pro produkty kategorie péče & krása je doporučovaným materiálem také viskóza. Jedná se přitom o uměle vyrobená vlákna z přírodní celulózy. Materiál je velmi příjemný pro kůži a zpravidla je dobře snášen.

Produkty kategorie péče & krása a jejich funkčnost: vzájemně se nevylučují

Proč nespojit příjemné s užitečným? Produktů, které spojují příjemné s užitečným najdete v naší nabídce mnoho. Moderní produkty přitom mají často více funkcí, než si myslíte: Elektronický teploměr tak dnes díky infračervené technologii může změřit tělesnou teplotu přímo na uchu nebo čele během několika sekund. Díky funkci Bluetooth je možné přenášet určité hodnoty, například týkající se vašeho dítěte, přímo do svého chytrého telefonu. Tuto funkci mají také další přístroje, například pro zaznamenávání tepové frekvence nebo krevního tlaku. U jiných elektronických produktů – například pro manikúru, odstraňování chloupků nebo osvěžování vzduchu – existují i modely s osvětlením, časovačem, propojenými aplikacemi apod. Je dobré vědět, že online zakoupené produkty kategorie péče & krása mají pečeť CE, která dokládá jejich „ověřenou bezpečnost“. Znamená to, že se u tohoto produktu jedná o kontrolované kvalitní zboží, které je v Německu povolené.