Wellness produkty pro harmonii těla i duše

Uvolnit se, odpočívat, myslet na něco pěkného a hýčkat své tělo: krátké chvíle odpočinku jsou důležité každý den. Naberete díky nim novou sílu a energii. Také doma si můžete dopřát svůj zcela osobní program péče. Od voňavé pěnové koupele až po kosmetické ošetření pleti od hlavy k patě: Nechte se jednoduše inspirovat našimi komplexními wellness produkty – pro vaši tělesnou a duševní pohodu. Skvělými wellness dárky můžete navíc potěšit své blízké a spolehnout se přitom na kvalitu našich produktů. Abychom vám vždy mohli nabídnout cenově výhodné wellness produkty, které vás přesvědčí svou kvalitou a funkčností, pravidelně testujeme jejich kvalitu v našich interních laboratořích a externích institutech. Dokazuje to i naše vlastní pečeť TCM, neboli „Tchibo Certified Merchandise“.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Pohodlné sandály
899
 
K dostání v těchto variantách:
 
Cestovní kompresní punčochy, 2 páry
229
 
K dostání v těchto variantách:
 
-40 %
Matující váleček na obličej
199
119
-44 %
Pohodlný polštář na sezení v posteli
899
499
Pantofle
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
Kosmetická taštička k pověšení
399
-34 %
Lupa na čtení s LED
349
229
Pohodlné sandály
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
Boty sneaker z kůže činěné bez chromu
1 290
 
K dostání v těchto variantách:
 
Kvalitní žínky na mytí, 2 ks
149
-33 %
Brýle na líčení
299
199
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Boty sneaker
999
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Taštička první pomoci
299
Masážní válec na uvolnění fascií
599
-20 %
Teleskopická lžíce na boty
249
199
Kineziologické pásky, 2 ks
199
Kosmetické ručníky z mikrovlákna, 3 ks
179
-21 %
Elektrický zastřihovač
229
179
zbývá pár kusů
-13 %
Gumičky do vlasů, 3 ks
149
129
zbývá pár kusů
-14 %
Brýle s modrým filtrem, +1 dpt – +3 dpt
349
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
-33 %
Chladicí manžety, 2 ks
299
199
Masážní míček na uvolnění fascií
349
Automatická kulma na vlasy
1 190
Pinzeta s LED osvětlením
199
-15 %
Kosmetické čelenky, 2 ks
199
169
zbývá pár kusů
Masážní sada proti celulitidě
349
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-14 %
Náhradní brýle na čtení s nástavcem proti slunci
349
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Aplikátor krému na záda
349
Kartáč na vlasy s ochrannou podložkou
199
1

Takto můžete doma odpočívat: Wellness díky teplu

Po dlouhém dni nebo jako součást vydatného wellness programu dokáže horká koupel pravé divy. A to nejen proto, že se v jemně šplouchající vodě cítíte téměř jako ve stavu beztíže, ale přidává se k tomu i působení tzv. vlhkého tepla. Tím se uvolňují vaše svaly, zlepšuje se prokrvení a váš imunitní systém je vybuzen jakousi „umělou horečkou“. Vedle horké koupele však můžete sáhnout i po hřejivých wellness produktech. Lokálně lze používat například také nahřívací láhve, hřejivé polštářky nebo polštářky s třešňovými peckami. Jejich suché teplo nepůsobí tak intenzivně jako vlhké teplo koupele celého těla, proto jsou většinou vhodné také pro osoby citlivé na teplo a jako wellness produkty pro těhotné ženy.
Umyvadlo s květovanými, bílými a šedými dlaždicemi vytváří v koupelně útulnou atmosféru.

Vytvoření atmosféry pomocí barev

Věděli jste, že na váš celkový pocit pohody mají vliv i barvy? Podle toho, jakou barvu máte ve svém okolí, se můžete cítit. Žlutou barvu můžete například využívat, pokud se cítíte unavení nebo bez energie, protože má osvěžující vliv. Jestliže se naopak chcete uvolnit, jsou správnou volbou modrá nebo fialová. Uklidňují totiž vystresovanou mysl. To ale neznamená, že budete muset hned nově vymalovat a zařizovat svůj byt. Vyzkoušejte jednoduše, jaký účinek má na vás barva ručníku nebo županu po relaxační koupeli nebo po ranní sprše.
Svíčky pro pocit pohody: útulné prostředí vytváří uspořádání dvou různých hořících čajových svíček a jedné fialové svíčky.

Účinek vůní na dobrý pocit

Ať už jde o přísadu do koupele nebo vonnou svíčku: Voňavé wellness produkty mají obzvláště silný vliv na naše nitro. Éterické oleje působí při vdechování na čichové buňky v nose, které ve zlomku sekundy vysílají nejrůznější signály mozku. Správné vůně mají přitom pozitivní vliv na náladu a pohodu. Některé mohou dokonce zmírnit zdravotní potíže, protože podporují samoléčebné schopnosti těla. Použijte např. rozmarýn, cedr nebo eukalyptus pro osvěžující účinek. Svěží vůně hořkého pomeranče, mandarinky nebo citronové trávy zlepšuje náladu. Vůně jako meduňka, růže a levandule vám naopak pomohou vypnout a relaxovat.

Wellness produkty na doma – jako dárek

Chcete udělat radost svému blízkému a hledáte vhodný dárek? Krátký odpočinek udělá dobře každému. Proto jsou wellness produkty jako dárek ideální. Toho, kdo rád relaxuje při koupeli, potěší například pohodlný polštářek do vany nebo praktická podložka na vanu, na kterou si může položit svou oblíbenou knihu nebo sklenku vína. Pokud je pro vašeho blízkého důležitá tělesná kondice, je skvělou malou pozorností olej pro masáž unavených svalů. I u kvalitních produktů pro péči o tělo, jako jsou sady péče o pleť, jako jsou wellness produkty pro ženy, nebo hebký župan z přírodního froté materiálu můžete obdarovanému říci: „Udělej pro sebe zase jednou něco dobrého – zasloužíš si to!“.

Kritéria při nákupu wellness produktů a produktů pro zdraví

Při výběru wellness produktů musíte mít jistotu, že jsou vyrobeny z dobře snášených materiálů a látek. Koneckonců chcete udělat pro sebe udělat něco hezkého. Ve vonných látkách, které se nacházejí například ve svíčkách nebo přísadách do koupele, jsou éterické oleje zpravidla dobře snášeny. To, zda jsou v produktu obsaženy éterické oleje, zjistíte v popisu produktu nebo podle intenzivní, přirozené vůně. U textilií jsou přírodní vlákna rovněž velmi vhodná. Může jít například o bavlnu: župan z těchto přírodních vláken je příjemný na pokožku, a navíc se velmi snadno udržuje. Pro wellness produkty je doporučovaným materiálem také viskóza. Jedná se přitom o uměle vyrobená vlákna z přírodní celulózy. Materiál je velmi příjemný pro kůži a zpravidla je dobře snášen.
Cítit se doma dobře: Mladá žena v pohodlném šedém županu drží své spící dítě v náručí.

Wellness produkty a funkčnost: vzájemně se nevylučují

Proč nespojit příjemné s užitečným? Produktů, které spojují příjemné s užitečným najdete v naší nabídce mnoho. Moderní produkty přitom mají často více funkcí, než si myslíte: Elektronický teploměr tak dnes díky infračervené technologii může změřit tělesnou teplotu přímo na uchu nebo čele během několika sekund. Díky funkci Bluetooth je možné přenášet určité hodnoty, například týkající se vašeho dítěte, přímo do svého chytrého telefonu. Tuto funkci mají také další přístroje, například pro zaznamenávání tepové frekvence nebo krevního tlaku. U jiných elektronických produktů – například pro manikúru, odstraňování chloupků nebo osvěžování vzduchu – existují i modely s osvětlením, časovačem, propojenými aplikacemi apod.
Je dobré vědět, že online zakoupené wellness produkty mají pečeť CE, která dokládá jejich „ověřenou bezpečnost“. Znamená to, že se u tohoto produktu jedná o kontrolované kvalitní zboží, které je v Německu povolené.
Wellness a péče na doma: žena, ze které jsou vidět jen ohnuté, hladké nohy, pečuje o svou kůži a epiluje si nohy.