Wellness produkty pro harmonii těla i duše

Uvolnit se, odpočívat, myslet na něco pěkného a hýčkat své tělo: krátké chvíle odpočinku jsou důležité každý den. Naberete díky nim novou sílu a energii. Také doma si můžete dopřát svůj zcela osobní program péče. Od voňavé pěnové koupele až po kosmetické ošetření pleti od hlavy k patě: Nechte se jednoduše inspirovat našimi komplexními wellness produkty – pro vaši tělesnou a duševní pohodu. Skvělými wellness dárky můžete navíc potěšit své blízké a spolehnout se přitom na kvalitu našich produktů. Abychom vám vždy mohli nabídnout cenově výhodné wellness produkty, které vás přesvědčí svou kvalitou a funkčností, pravidelně testujeme jejich kvalitu v našich interních laboratořích a externích institutech. Dokazuje to i naše vlastní pečeť TCM, neboli „Tchibo Certified Merchandise“.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Polštář s vločkami ze dřeva limby, cca 90 x 70 cm
2 990
Relaxační zátěžová přikrývka irisette® greenline, cca 6 kg
Relaxační zátěžová přikrývka irisette® greenline, cca 8 kg
1 590
1 590
Relaxační zátěžová přikrývka irisette® greenline, cca 6 kg
Relaxační zátěžová přikrývka irisette® greenline, cca 8 kg
1 590
1 590
Osvěžovač vzduchu s vůní limbového dřeva
449
Limbový polštářek
399
Maska na spaní s vločkami z limbového dřeva
399
Brýle s modrým filtrem, +1 dpt – +3 dpt
349
 
K dostání v těchto variantách:
 
Vonné tyčinky s vůní bavlněných polí
249
Elektrická vyhřívací deka
1 290
Elektrická poduška na záda
999
Elektrická poduška, malá
599
Boty sneaker z kůže činěné bez chromu
1 290
 
K dostání v těchto variantách:
 
-20 %
Sada kosmetických taštiček
349
279
-27 %
Sportovní kompresní podkolenky
179
129
 
K dostání v těchto variantách:
 
-39 %
Pohodlné sandály
399
240
 
K dostání v těchto variantách:
 
Hedvábná dárková sada
599
Kosmetická taštička k pověšení
399
Beurer DreamLight SL10
449
Polštář s vločkami ze dřeva limby, cca 80 x 40 cm
1 890
-20 %
Masážní váleček na obličej s růženínem a aventurínem
499
399
zbývá pár kusů
Epilátor Silk'n® Jewel LUXX 250.000
3 490
zbývá pár kusů
-22 %
Polštář na sezení s paměťovou pěnou
449
349
Kineziologické pásky, 2 ks
249
Kosmetická taštička k pověšení
399
Masážní míček s vibrační funkcí
399
-20 %
Kosmetické čelenky do vlasů, 2 ks
249
199
-9 %
Epilátor na obličej
549
499
Polštářek do vany
249
1

Takto můžete doma odpočívat: Wellness díky teplu

Po dlouhém dni nebo jako součást vydatného wellness programu dokáže horká koupel pravé divy. A to nejen proto, že se v jemně šplouchající vodě cítíte téměř jako ve stavu beztíže, ale přidává se k tomu i působení tzv. vlhkého tepla. Tím se uvolňují vaše svaly, zlepšuje se prokrvení a váš imunitní systém je vybuzen jakousi „umělou horečkou“. Vedle horké koupele však můžete sáhnout i po hřejivých wellness produktech. Lokálně lze používat například také nahřívací láhve, hřejivé polštářky nebo polštářky s třešňovými peckami. Jejich suché teplo nepůsobí tak intenzivně jako vlhké teplo koupele celého těla, proto jsou většinou vhodné také pro osoby citlivé na teplo a jako wellness produkty pro těhotné ženy.
Umyvadlo s květovanými, bílými a šedými dlaždicemi vytváří v koupelně útulnou atmosféru.

Vytvoření atmosféry pomocí barev

Věděli jste, že na váš celkový pocit pohody mají vliv i barvy? Podle toho, jakou barvu máte ve svém okolí, se můžete cítit. Žlutou barvu můžete například využívat, pokud se cítíte unavení nebo bez energie, protože má osvěžující vliv. Jestliže se naopak chcete uvolnit, jsou správnou volbou modrá nebo fialová. Uklidňují totiž vystresovanou mysl. To ale neznamená, že budete muset hned nově vymalovat a zařizovat svůj byt. Vyzkoušejte jednoduše, jaký účinek má na vás barva ručníku nebo županu po relaxační koupeli nebo po ranní sprše.
Svíčky pro pocit pohody: útulné prostředí vytváří uspořádání dvou různých hořících čajových svíček a jedné fialové svíčky.

Účinek vůní na dobrý pocit

Ať už jde o přísadu do koupele nebo vonnou svíčku: Voňavé wellness produkty mají obzvláště silný vliv na naše nitro. Éterické oleje působí při vdechování na čichové buňky v nose, které ve zlomku sekundy vysílají nejrůznější signály mozku. Správné vůně mají přitom pozitivní vliv na náladu a pohodu. Některé mohou dokonce zmírnit zdravotní potíže, protože podporují samoléčebné schopnosti těla. Použijte např. rozmarýn, cedr nebo eukalyptus pro osvěžující účinek. Svěží vůně hořkého pomeranče, mandarinky nebo citronové trávy zlepšuje náladu. Vůně jako meduňka, růže a levandule vám naopak pomohou vypnout a relaxovat.

Wellness produkty na doma – jako dárek

Chcete udělat radost svému blízkému a hledáte vhodný dárek? Krátký odpočinek udělá dobře každému. Proto jsou wellness produkty jako dárek ideální. Toho, kdo rád relaxuje při koupeli, potěší například pohodlný polštářek do vany nebo praktická podložka na vanu, na kterou si může položit svou oblíbenou knihu nebo sklenku vína. Pokud je pro vašeho blízkého důležitá tělesná kondice, je skvělou malou pozorností olej pro masáž unavených svalů. I u kvalitních produktů pro péči o tělo, jako jsou sady péče o pleť, jako jsou wellness produkty pro ženy, nebo hebký župan z přírodního froté materiálu můžete obdarovanému říci: „Udělej pro sebe zase jednou něco dobrého – zasloužíš si to!“.

Kritéria při nákupu wellness produktů a produktů pro zdraví

Při výběru wellness produktů musíte mít jistotu, že jsou vyrobeny z dobře snášených materiálů a látek. Koneckonců chcete udělat pro sebe udělat něco hezkého. Ve vonných látkách, které se nacházejí například ve svíčkách nebo přísadách do koupele, jsou éterické oleje zpravidla dobře snášeny. To, zda jsou v produktu obsaženy éterické oleje, zjistíte v popisu produktu nebo podle intenzivní, přirozené vůně. U textilií jsou přírodní vlákna rovněž velmi vhodná. Může jít například o bavlnu: župan z těchto přírodních vláken je příjemný na pokožku, a navíc se velmi snadno udržuje. Pro wellness produkty je doporučovaným materiálem také viskóza. Jedná se přitom o uměle vyrobená vlákna z přírodní celulózy. Materiál je velmi příjemný pro kůži a zpravidla je dobře snášen.
Cítit se doma dobře: Mladá žena v pohodlném šedém županu drží své spící dítě v náručí.

Wellness produkty a funkčnost: vzájemně se nevylučují

Proč nespojit příjemné s užitečným? Produktů, které spojují příjemné s užitečným najdete v naší nabídce mnoho. Moderní produkty přitom mají často více funkcí, než si myslíte: Elektronický teploměr tak dnes díky infračervené technologii může změřit tělesnou teplotu přímo na uchu nebo čele během několika sekund. Díky funkci Bluetooth je možné přenášet určité hodnoty, například týkající se vašeho dítěte, přímo do svého chytrého telefonu. Tuto funkci mají také další přístroje, například pro zaznamenávání tepové frekvence nebo krevního tlaku. U jiných elektronických produktů – například pro manikúru, odstraňování chloupků nebo osvěžování vzduchu – existují i modely s osvětlením, časovačem, propojenými aplikacemi apod.
Je dobré vědět, že online zakoupené wellness produkty mají pečeť CE, která dokládá jejich „ověřenou bezpečnost“. Znamená to, že se u tohoto produktu jedná o kontrolované kvalitní zboží, které je v Německu povolené.
Wellness a péče na doma: žena, ze které jsou vidět jen ohnuté, hladké nohy, pečuje o svou kůži a epiluje si nohy.