Pánské peněženky: Elegantně uložené peníze i karty

Termín „portemonnaie“ nebo také „portmonee“ je odvozen z francouzských slov „porter“ a „monnaie“ a znamená „nosit peníze“. A právě to je praktickým úkolem pánské peněženky. V ní nacházejí své místo bankovky, mince a kreditní karty stejně jako doklady totožnosti, řidičské průkazy a další doklady. Žádný doplněk není v každodenním životě důležitější – nenechte se tedy ošálit a peněženku si pečlivě vyberte s pomocí našich tipů.

Pánské tašky a peněženky

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční taštička
299
Nepromokavé sáčky, 2 ks
279
Skládací deštník
279
Taška přes rameno Heritage
299
Taška přes rameno do deště
399
-28 %
Vodotěsná ledvinka
249
179
zbývá pár kusů
Sportovní taška
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Nepromokavé vaky, 3 ks
249
zbývá pár kusů
Outdoorový batoh, hnědý
699
-23 %
Ledvinka
299
229
Úložné taštičky, 2 ks
249
-20 %
Nákupní taška a batoh, 2 v 1
249
199
Taška na nošení křížem
599
-35 %
Reflexní batoh
699
449
zbývá pár kusů
Izolační multifunkční taštička
199
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Skládací batoh
299
zbývá pár kusů
-37 %
Outdoorový batoh, Mini
399
249
zbývá pár kusů
  • Vak s chladicí funkcí
Uvnitř s povrchovou úpravou pro optimální udržení nízké teploty
249
219
Náhled
-12 %
Vak s chladicí funkcí
Uvnitř s povrchovou úpravou pro optimální udržení nízké teploty
249
219
zbývá pár kusů
Vodotěsná univerzální taštička
199
zbývá pár kusů
-33 %
Ledvinka
299
199
zbývá pár kusů
Kožená taška na nošení křížem
1 790
zbývá pár kusů
Outdoorový batoh
499
zbývá pár kusů
Nepromokavá plážová taška
699
zbývá pár kusů
Batoh a nákupní taška 2 v 1
449
zbývá pár kusů
1

Peněženka se k vám musí hodit

Mnoho mužů se obejde bez tašky a na krátké cesty se obejde i bez šály a rukavic. S peněženkou je tomu jinak. Pánská peněženka je prostě nepostradatelná. Je vaším stálým společníkem a do jisté míry i odrazem vaší osobnosti. Velká nebo malá, látková nebo kožená, s přihrádkami na karty nebo kapsičkou na mince: Vzhled a způsoby placení by měly odpovídat vašemu vkusu a zvykům. Často používané pánské doplňky by se k vám měly dobře hodit.
Muž v zeleném saku se opírá o kamennou zeď a v ruce drží velkou koženou pánskou peněženku.

Kůže, textil, hliník – co je třeba zvážit při výběru materiálu

Kožená peněženka je elegantním řešením peněženky. Muži, kteří dbají na módu, ladí barvu a typ kůže s ostatními doplňky, jako je kufřík nebo pouzdro na chytrý telefon. Pánská peněženka vyrobená z látky nebo syntetické kůže je robustní, vhodná pro každodenní použití a praktická – ideální pro všechny, kteří oceňují především užitečnost. Svou extravaganci můžete vyjádřit hliníkovou peněženkou. Tyto modely chrání karty před čtením pomocí skenování RFID, a jsou tak ideální pro milovníky karet.
Ideální velikost pro vaši peněženku: Detail na zadní kapsu, ve které je zasunutá hnědá kožená pánská peněženka.

Velká nebo malá pánská peněženka?

Jako doplňková peněženka, kterou si vezmete například na nákupy nebo do posilovny, vám často postačí kompaktní peněženka s přihrádkou na bankovky a mince a s několika přihrádkami na karty. Pánská peněženka normální velikosti je dobrou volbou pro uložení všech dokumentů, jako je řidičský průkaz, členské a debetní a kreditní karty. Taková peněženka měří asi 12x10 cm a vejde se do zadní kapsy u kalhot. Pokud si do peněženky chcete ukládat i větší dokumenty a vizitky, můžete si vybrat model o rozměrech 12x17 cm – ideální do kapsy u saka a na služební cesty.

Výběr barvy – klasický hnědý nebo moderní design

Pánské peněženky z černé nebo hnědé kůže jsou nadčasovou klasikou mezi peněženkami a hodí se ke všemu. U modelů z textilu a hliníku si můžete vybrat mezi širokou škálou barev a vzorů. Vyznavači trendů mají rádi poutavé vzory. Odolná pánská peněženka v tlumených barvách nebo s maskáčovým vzorem je ideální na pěší túry, cyklistické výlety nebo jiné outdoorové aktivity.

Zavírání – suchý zip, patentka a zip

Pánské peněženky jsou k dispozici s různými typy zavírání. Jednoduché vyklápěcí modely mají pouze cvoček u přihrádky na mince. U peněženek s chlopní jsou často upevněny páskem na suchý zip, méně často zapínáním na patent. Pánské peněženky v širokém formátu mají často zip. Z důvodu ochrany před krádeží a jako módní trend si můžete peněženku připevnit na kalhoty řetízkem.
Starší muž v tmavě šedém obleku s kravatou si něco ukládá do peněženky v hotelovém pokoji. Za ním stojí jeho kufr.

Dbáme na udržitelné materiály bez škodlivých látek

Většina mužů má svou peněženku stále při sobě. Proto si zakládáme na tom, že naše doplňky neobsahují škodlivé látky, podobně jako naše oblečení. Tento proces začíná už výběrem materiálů, jako je vyčiněná kůže bez chromu, a pokračuje až po testování umělých textilií na škodlivé látky akreditovanými ústavy. V souladu s naším závazkem ke kvalitě také průběžně kontrolujeme zpracování a udržitelnost našich produktů. Kupte si nyní výhodně pánskou peněženku u Tchibo v online obchodě a těšte se na svého nového společníka!
Pánská peněženka v kvalitě Tchibo: Detail na džíny. Z boční kapsy vykukuje hnědá pánská peněženka.