Sprchy: užívejte si každodenní péči o své tělo

Pro mnohé z nás je sprchování každodenní součást ranní rutiny. Zde se staráme o naši tělesnou hygienu, pečujeme o naši pokožku, uvolníme se a často se i naladíme na celý další den. O to důležitější je, aby byly veškeré části sprchy vysoce kvalitní a technicky dokonalé. A je jedno, zda hledáte sprchový kout, armaturu nebo zcela novou kompletní sprchu: U Tchibo určitě naleznete všechno. Podívejte se na nabídku online a nechte se jí inspirovat!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Sprchová hlavice s LED a ukazatelem spotřeby vody
699
Ukazatel spotřeby vody s LED
499
Wellness sprchová hlavice s mechanismem click-clack
899
zbývá pár kusů
Prémiová sprchová hlavice
649
zbývá pár kusů

Sprchování pomáhá životnímu prostředí i vaší peněžence

Někdy si prostě potřebujete dát pořádnou vanu. Ale pro běžný den platí: sprchovat se vyplatí. Při pěti až deseti minutovém sprchování ušetříte ve srovnání s koupáním minimálně polovinu spotřeby vody. Není to jen ekologičtější, ale odrazí se to i ve vyúčtování vodného a stočného. Tajemstvím jsou přitom úsporné sprchovací hlavice. Sledujte průtok vody za minutu a ušetřete mnoho vody a peněz. A za ušetřené peníze si pořiďte třeba novou kulmu, sadu na manikúru nebo obličejový masážní přístroj a užívejte si wellness přímo u vás doma!
Nadčasově moderní: Koupelna s rohovou sprchou ze skla.

Sprchy ze skla: elegantní řešení

Každý, kdo má v koupelně sprchový závěs ví, že tato látka je náchylná vůči plísním a znečištění. Elegantnějším a praktičtějším řešením je sprcha se skleněnou příčkou. Sklo vypadá nejen hezky, ale je možné ho bez problémů čistit stěrkou na sklo. Základní otázkou při nákupu je rám skleněné příčky. Skleněná deska bez rámu je velice stylová, ale její montáž naopak dosti komplikovaná. Typ s rámem nebo polovičním rámem může bez problémů vyrovnat i malé nerovnosti na zdi. Při nákupu sprchového koutu dbejte na to, aby dveřní doraz dobře pasoval do vaší koupelny, resp. aby byl kout z rohu snadno přístupný.
Vydatný proud vody pro pocit pohody: Kulatá sprchovací hlavice s tryskající vodou.

Správná hlavice – tajemství každé sprchy

U sprchovacích hlavic je výběr různých systémů a modelů opravdu velký. Dnes jsou mnohé z nich vybaveny speciálními filtry, které spotřebují až o 50 procent méně vody. Výhodou je, že si toho člověk při sprchování téměř nevšimne. K vodním paprskům se přimíchává vzduch a pocit ze sprchování je téměř stejný. Celkově jsou dnes modernější spíše širší sprchové hlavice. Tento model zajišťuje příjemný rozptyl vody a jeho snadné nastavení. Dešťová sprcha umožňuje zažít skutečné wellness ve vaší vlastní koupelně!

Tak naleznete vhodnou sprchovou armaturu

Různé sprchové armatury zajišťují rovnoměrné a správné temperování vody vycházející ze sprchy. Hlavní částí je koupelnová baterie zajišťující správné promísení studené a teplé vody. Pro nezávislé nastavování teploty vody existují klasické armatury se dvěma otáčecími prvky. Kdo chce šetřit vodu, sáhne však raději po takzvané pákové baterii, u které se teplota nastavuje dle směru otáčení. A tou nejmodernější variantou je sprchový termostat, pomocí kterého je možné nastavit teplotu přesně na stupně. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, naleznete u Tchibo tu správnou armaturu do vaší koupelny!

Udělejte z vaší sprchy super místo

Pokud máte slabost pro dekorace, tak se ve vaší koupelně můžete vyřádit do sytosti. Nejjednodušší jsou nálepky odolné vůči vodě. Ale můžete jít ještě daleko dále: Místo běžných obkladů existují například různá obložení stěn a panely, které je možné potisknout. Tak vaši sprchu krásně projasníte barvami! Také rohože, koupelnový textil a doplňky do sprchy můžete bez přílišné námahy vybrat dle úpravy stěn vaší koupelny. Udělejte si z vaší koupelny individuální oázu klidu a pohody!
Vsadit na barvy: Barevné předložky v koupelně před sprchou a toaletou.

Pečeť TCM: vaše záruka kvality

Veškeré tematické světy společnosti Tchibo slibují četné produkty vynikající kvality. Aby byl tento slib dodržen, máme tu pečeť TCM. Tato zkratka znamená "Tchibo Certified Merchandise" a naleznete ji na všech výrobcích, od sprch až po koupelnové koberce. Tak ručíme za to, že veškeré kroky při výrobě podléhají přísným směrnicím. Na tuto kvalitu se můžete zkrátka opravdu spolehnout!
Záruka kvality při sprchování: Mladá žena stojící s úsměvem před koupelnovým zrcadlem má bílý ručník omotaný kolem hlavy.