Skříň do ložnice – úložný prostor a klenot ložnice v jednom

Vedle postele je šatní skříň ten nejdůležitější kus nábytku v ložnici. Pokud máte dobře strukturovaný vnitřek skříně, budete mít i v mžiku uklizeno. Police, stojany na oblečení nebo zásuvky vám pomohou efektivně ukládat a uspořádat vaše oblečení. Stejně tak důležitý je i její vzhled. Vkusné skříně do ložnice upoutají pozornost hned při vstupu do místnosti. V online obchodě Tchibo zakoupíte výhodně šatní skříň!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Komoda
5 990
  • Dvoudveřová šatní skříň – 100 cm
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
10 990
9 990
Náhled
-9 %
Dvoudveřová šatní skříň – 100 cm
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
10 990
9 990
  • Zásuvkový díl
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 490
Náhled
Zásuvkový díl
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 490
  • Odkládací skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 990
Náhled
Odkládací skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 990
-33 %
Konzolový stolek k opření o zeď
2 990
1 990
Odkládací skříňka s posuvnými dvířky
8 990
-20 %
Odkládací skříňka s betonovým akcentem
7 490
5 990
Vysoká komoda s 5 zásuvkami
7 990
Šatní skříň, dvoudveřová
17 990
Komoda se 3 zásuvkami
6 990
Šatní skříň
9 990
Šatní skříň do předsíně se zrcadlovými dveřmi
9 990
Vysoká skříňka s posuvnými dvířky
9 990
Příborník s úložným prostorem
8 490
-7 %
Odkládací skříňka se skleněnými dvířky, bílá
6 490
5 990
-7 %
Odkládací skříňka se skleněnými dvířky, dubový dekor
6 490
5 990
-7 %
-21 %
Vysoká skříňka se skleněnými dvířky, dubový dekor
Vysoká skříňka se skleněnými dvířky, bílá
6 990
6 490
6 990
5 490
Bohužel vyprodáno
Šatní skříň, třídveřová
22 990
Dvoudveřová vysoká skříňka
4 690
-12 %
Komoda, dubový dekor
7 990
6 990
-33 %
Toaletní stolek s vyklápěcími přihrádkami
5 990
3 990
-34 %
Odkládací skříňka s vysokým leskem
4 990
3 290
  • Komoda se zásuvkami
Prvek z naší venkovské série
6 990
Náhled
Komoda se zásuvkami
Prvek z naší venkovské série
6 990
 
K dostání v těchto variantách:
 
Krbová římsa s otevřeným a zavřeným úložným prostorem
5 990
-25 %
Odkládací skříňka se 4 dvířky
5 990
4 490
-7 %
Vysoká skříňka se 4 dvířky
6 990
6 490
Komoda
7 990
Komoda se zásuvkami a přihrádkami
6 490
Odkládací skříňka s posuvnými dvířky
6 990
Konzolová skříňka se zásuvkami
4 990
1

Vyberte šatní skříně ve vhodném stylu a s přihlédnutím k prostoru

V ideálním případě by měla skříň do ložnice ladit s ostatními kusy nábytku v místnosti. Skříň z masivního dřeva se hodí do rustikálního, útulného prostředí. Pokud dáváte přednost spíše modernímu stylu, vyberte si skříň se zrcadlovou stěnou nebo dveřmi s mléčným sklem. Důležitou roli hraje i místo. Vaše skříň do ložnice by měla být lehce přístupná a mít dveře, které se dají lehce otevřít bez toho, aniž by narážely do ostatního nábytku. Snažte se vaši ložnici nepřeplňovat! Pokud máte málo prostoru, raději na oblečení použijte komodu.
Nadčasový design: Ve světle zařízené ložnici je bílá skříň do ložnice se třemi dveřmi a komoda s šedými a bílými zásuvkami, na které stojí televize.

Puristické, nadčasové, univerzální – bílá šatní skříň

Pokud máte rádi jednoduchý puristický styl, sáhněte po šatní skříni do ložnice v bílé barvě. Zvláště u velkých skříní působí světlá barva lehčeji, a ne tak mohutně. Dalším plusovým bodem je, že ji lze kombinovat na mnoho způsobů. Máte-li ve své ložnici pouze bílý nábytek, kombinujte ho s barevným ložním prádlem a dekoracemi, jako jsou koberce nebo závěsy – jinak bude celý pokoj působit velmi sterilně. Klidný kontrast dělá i barevná stěna, například v klidných zemitých tónech.
Rohová skříň pro optimální využití prostoru: Fialově vymalovaný dětský pokoj s bílou skříní do ložnice s modrými madly a zásuvkami – nad postelí jsou bílé závěsné skříně.

Tyto skříně jsou ideální do malých ložnic

Pokud máte v ložnici málo prostoru, měli byste ho využít co nejefektivněji. Místo skříně s křídlovými dveřmi vyberte skříň s posuvnými dveřmi. Ta má v horní části kolejnici s válečky. Lehkým otevíráním i zavíráním dveří působí „odlehčeným“ dojmem. Do malých ložnic se hodí také rohové šatní skříně. Takto využijete i dosud nevyužité rohy a vytvoříte maximální úložný prostor pro své oblečení – aniž by vám samotná skříň zabrala spoustu místa. Tchibo vám nabízí atraktivní výběr skříní do ložnice. Udělejte si přehled už nyní!

Zrcadlo, zrcadlo, … na dveřích od skříně

Mnozí lidé nechtějí přijít o zrcadlo v ložnici. Zkoušíte si před ním různé oblečení, ráno se před ním chystáte do práce a večer zase na zábavu – pro tyto rituály je velké zrcadlo nezbytností. Nejlepší je, když se vám podaří takzvaně zabít dvě mouchy jednou ranou – ideálním řešením je skříň do ložnice s integrovaným zrcadlem. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si, zda chcete zrcadlo na vnitřní nebo vnější straně dveří skříně. Pokud si vyberete model s velkým zrcadlem na přední straně, zvětší se vám opticky celý prostor ložnice.

Dotek luxusu: průchozí otevřená skříň do ložnice

Kdo by nesnil o tom, jak má vyskládané své oblíbené oblečení, obuv a módní doplňky v průchozí šatně? To, co se zdá být vyhrazeno pouze pro modelky a filmové hvězdy, můžete mít i vy ve svém vlastním domě. Nevyužitý výklenek v ložnici přetvořte na luxusní úložný prostor a vytvořte si vaši osobní šatnu. XXL skříní do ložnice s posuvnými dveřmi můžete oddělit šatnu od zbytku místnosti. Odpovídající police a závěsné systémy zde najdou též své uplatnění. Krásné světlo a individuální dekorace dotvoří šatnu v módní oázu pohody.
Vše na pohled: Skříň do ložnice s mnoha různými otevřenými policemi a přihrádkami, kde visí a je uloženo oblečení.

Kupujte kvalitu s pečetí TCM

Stejně jako všechny produkty Tchibo i naše skříně do ložnice nesou pečeť TCM. Za touto zkratkou se skrývá označení „Tchibo Certified Merchandise“. Tímto způsobem garantujeme důslednou kontrolu kvality – od nákupu surovin přes celý proces zpracování až po prodej. Také pečlivě vybíráme naše dodavatele podle našich vysokých standardů. Tak si můžete být jisti, že se z nových kusů nábytku budete těšit skutečně dlouhou dobu.
Dobrá kvalita vaší skříně do ložnice: Pohled do ložnice s postelí na levé straně, vpravo otevřená skříň do ložnice z šedého lakovaného dřeva.