Pánská šála – teplo a styl pro váš krk

V zimě je teplá šála kolem krku nezbytností. Ať už nahrubo háčkovaná, vyrobená z merino vlny nebo jemné směsi vlny – když venku bouří a sněží, bez šály nevytáhnete paty. Módní pánská šála přitahuje pozornost i v jiných ročních obdobích. Ať už jde o elegantní hedvábnou šálu do kanceláře nebo sportovní šálu na nošení ve volném čase, Tchibo vám nabízí velký výběr trendy pánských šál.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
zbývá pár kusů
  • Pletená šála, šedá s melírem
299
199
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
-33 %
Pletená šála, šedá s melírem
299
199
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
zbývá pár kusů
  • Pletená šála, rezavě červená
299
199
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
-33 %
Pletená šála, rezavě červená
299
199
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
  • Pletená šála
399
299
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 299 Kč
-25 %
Pletená šála
399
299
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 299 Kč
Pletená šála, námořnická modrá
399
Souprava čepice a šály
699
Pletená šála, tmavě zelená
399
  • Tkaná šála
999
749
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 749 Kč
-25 %
Tkaná šála
999
749
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 749 Kč

Jak uvázat pánskou šálu

Správné uvázání šály je pro mnoho mužů výzvou. Zatímco elegantní hedvábnou pánskou šálu si můžete uvázat jako kravatu, u silnější zimní šály je lepší zvolit jinou techniku. Vázání šály do smyčky je rychlé a snadné, stačí přeložit šálu napůl a oba volné konce protáhnout smyčkou. Dlouhý šál si ideálně dvakrát omotejte kolem krku a konce nechte volně viset. Nebo si s vázáním své pánské šály vůbec nedělejte starosti a vezměte si raději kruhovou šálu. Má tvar písmene O a obmotáte ji kolem krku jednou nebo dvakrát.
Vousatý muž v čepici, s rukavicemi a zimní šálou stojí v zasněženém lese a natahuje ruce k obloze.

Hezky teplo i v chladných dnech – pánská zimní šála

Pánská zimní šála znamená více než jen teplo kolem krku. Jako stylový pánský doplněk pozvedne každý outfit a dovedně doladí váš vzhled. Ale ne každá pánská šála se vždy hodí ke všemu. Ve volném čase v chladných dnech je lepší nosit silné a hrubé pánské šály. Bez ohledu na to, zda jsou jednobarevné nebo vzorované, v zamračeném počasí přijdou k duhu barvy. Do práce je lepší zvolit pánskou šálu z jemného úpletu nebo kašmíru. Černá, antracitová a tmavě modrá vypadají obzvláště vkusně. Nicméně i jemný vzor na šále jí dodává na eleganci.
Mladý muž má na sobě kostkovanou pánskou šálu a stojí v podzimním dni v parku.

Kostkovaná pánská šála

Kostkovaná pánská šála se hodí téměř ke každému oblečení. Ať už malé nebo velké čtverce, šachovnice nebo vzor vichy – možnostem se meze nekladou. Pánské šály se skotskou kostkou, známou také jako tartan, jsou obzvláště elegantní. Různé vzory jsou často staletí staré a symbolizují příslušnost ke konkrétním skotským rodinám. Kárované vzory se nenosily jen na šálách, ale také na tradičních kiltech, tartanových sukních. Jakou základní barvu si pro svou pánskou šálu vyberete, záleží na vašem osobním vkusu a šatníku. Skotská kostka se hodí jak k elegantnímu vlněnému kabátu, tak ke sportovní parce.

Kovboj nebo byznysmen – pánský šátek

Nemusíte nosit jenom pánskou šálu. Pánský šátek je méně hřejivý, nicméně velmi stylový doplněk. Jednobarevný nebo vzorovaný, vyrobený z bavlny nebo hedvábí – šátkem můžete podtrhnout svůj individuální styl. Sportovní look doplňte trojúhelníkovým šátkem. Nosí se v kovbojském stylu se špičkou dopředu. Konce u krku nedbale svážete. Pokud chcete nosit šátek s elegantním oblečením – například k bílé košili – vyberte si hedvábný šátek. Můžete si jej uvázat jako kravatu nebo jej volně nosit kolem krku pomocí techniky jednoduché smyčky. Svůj pánský šátek si můžete výhodně objednat u Tchibo.

Jak prát pánskou šálu

To, jak byste měli svou pánskou šálu prát, závisí výhradně na jejím materiálu. I když silnější bavlněné šátky můžete prát na 40 stupňů, vlna a hedvábí vyžadují zvláštní péči. Na vlněnou šálu použijte program na praní vlny a speciální prací prostředek na vlnu. Kašmírový šátek perte nejlépe v ruce. A choulostivé hedvábné pánské šály patří do síťky na prádlo, která ochrání jejich citlivý povrch. Abyste nic nepokazili, přečtěte si před prvním praním štítek na textilii.
Správná péče o vaši pánskou šálu: Detail na pračku naplněnou tekutým čisticím prostředkem.

Pečeť kvality a udržitelnosti

Když si koupíte pánskou šálu od Tchibo, ušetříte peníze a zároveň se můžete těšit z vysoce kvalitního produktu. Důkazem je pečeť TCM – „Tchibo Certified Merchandise“. Celý výrobní proces našich produktů se vyznačuje neustálou kontrolou kvality. Začíná to výběrem našich surovin přes kontrolu všech výrobních kroků až po prodej. Pokud je pro vás důležitá organická bavlna, hledejte naše pečeti „OCS 100“ a „OCS Blended“. Kromě pánských šál najdete v naší nabídce řadu dalších módních doplňků, například pánské pásky.
Muž se šálou, který nese svou malou dceru na zádech, běží společně se ženou po svém boku po pláži. Všichni mají podzimní oblečení.