SchließenRučníky – pro měkoučký pocit pohody

Ručníky nás provázejí každý den – ať se jedná o sprchování, saunu nebo sport. Díky svému měkkému a hladivému povrchu neplní pouze praktické účely, ale přispívají i k pocitu pohody. U Tchiba naleznete širokou nabídku kvalitních ručníků z různých materiálů. Podívejte se do online obchodu Tchibo a nechte se inspirovat!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Pánský župan
999
 
K dostání v těchto variantách:
 
2 v 1: XL osuška a pončo
549
-16 %
XL froté osuška, tyrkysovo-červená
599
499
-37 %
Ručníky s třásněmi, 2 ks, žluté
399
249
-28 %
Žakárové ručníky, 2 ks
349
249
-25 %
Osuška s třásněmi, žlutá,
399
299
-20 %
Kilt do sauny
499
399
Velurový župan
999
 
K dostání v těchto variantách:
 
-16 %
XL froté osuška
599
499
Kilt do sauny, unisex
399
-25 %
Osuška s třásněmi, terakota
399
299
Ručníky pro hosty, 6 ks
449
-13 %
Ručníkový turban
229
199
Žakárové ručníky, 2 ks
399
Ručníky, 2 ks, tyrkysové
349
-20 %
Dámský velurový župan
999
799
 
K dostání v těchto variantách:
 
-14 %
XL prémiová osuška
699
599
Odličovací tampony, pratelné, 4 ks
249
-25 %
Ručníky s třásněmi, 2 ks, terakota
399
299
Kilt do sauny, unisex
499
Žakárové ručníky, 2 ks
399
Žakárové ručníky, 2 ks
399
Žínky na mytí, 2 ks
149
-40 %
Ručník z mikrovlákna
499
299
Kosmetické ručníky z mikrovlákna, 3 ks
199
-30 %
Velurová osuška
499
349
-20 %
Kilt do sauny
499
399
Ručníkový turban, šedý
199
1

Ručníky – zcela speciální bytové textilie

Po sprchování, v bazénu nebo po umytí rukou: V různých situacích potřebujeme ručníky. Tito malí nebo velcí pomocníci vsakují vlhkost z našich rukou a zajišťují příjemný pocit. Běžné ručníky měří 50 x 100 cm. Pokud jsou větší, říkáme jim osušky. Různorodosti materiálů se meze nekladou. Mnoho ručníků je vyrobeno z bavlny, existují ale i jiné druhy ze syntetický materiálů nebo z obzvláště savých bambusových vláken. V online obchodu Tchibo naleznete širokou nabídku vybraných ručníků.
Klasika mezi ručníky: Hromádka barevných froté ručníků v koupelně.

Měkké frotier ručníky do vašeho domova

Klasika mezi ručníky je takzvané froté zboží. Tento pojem se vztahuje na techniku tkaní, kdy na obou stranách vznikají malé uzlíky. A přesně tyto uzlíky mají na svědomí, že je nám tento typ ručníku tak příjemný na tělo. Tyto ručníky jsou považovány za velmi kvalitní. Tchibo má některé z nich v různých velikostech a barvách ve své nabídce – vhodné do vaší koupelny.
Měkký pocit na pokožce při sušení: Různé barevné velké froté ručníky leží na okraji vany v koupelně, která je vyzdobena svíčkami.

Froté ručníky: Vysoce kvalitní materiál a speciální zpracování

Frotté a frottier: Na první pohled to vypadá, jako by obě tato slova znamenala to samé. Je to však mýlka, obě látky se odlišují způsobem výroby. Na rozdíl od frotier zboží nemají frotté ručníky žádné vetkané uzlíky. Místo toho jsou vyrobeny ze speciální upravené příze, která již uzlíky obsahuje. Výsledkem je podobný příjemný pocit na pokožce a vysoká savost, které jsou vhodné jak u koupelnového textilu, tak i u předložek do sprchových koutů.

Praktický průvodce na cestách – ručníky z mikrovlákna

Na cestách je běžný ručník často dosti nepraktický. Zabere celkem dost místa a k usušení potřebuje většinou hodně času. Pokud například stanujete nebo se pohybujete v přírodě, je ručník z mikrovlákna přesně to, co potřebujete. Oproti ostatním ručníkům umí vlhkost nejen velice rychle pohltit, ale během několika minut také bez problémů uschne. Kromě toho je možné tuto tenkou, lehkou látku bez problémů sbalit do malého balíčku. Pokud hledáte praktický ručník z mikrovlákna pro váš další výlet, podívejte se do nabídky společnosti Tchibo!

Jednoduché a šetrné praní ručníků

Ručníky patří k bytovým textiliím, které by se měly pravidelně prát. Na kompletní usmrcení všech zárodků a tedy na dostatečnou hygienu stačí zpravidla teplota praní na 60 °C. Bílé ručníky snesou i vyvaření na 95 °C. Z důvodu speciální struktury materiálu by se většina ručníků neměla žehlit, protože pak utrpí jejich schopnost savosti. Stejně jako u ostatních bytových textilií před prvním praním doporučujeme, abyste se podívali na visačku na ručníku. Pak nemůžete nic zkazit.
Správná péče o ručníky: Čerstvě vyprané ručníky jsou vyjímány ze sušičky.

Příslib kvality a důvěry s pečetí TCM

Ručníky Tchibo, stejně jako i ostatní naše produkty, podléhají při výrobě přísným kvalitativním kritériím. Vysoké nároky na kvalitu produktů klademe od nákupu surovin až po konečné zpracování výrobku a sledujeme, aby produkty tyto nároky také splňovaly. Abyste se na to mohli na konci skutečně spolehnout, mají všechny výrobky Tchibo pečeť TCM. TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise". Tato tři písmena znamenají náš slib kvality.
Pečeť kvality vytváří pocit důvěry: Tatínek drží v náručí dítě zavinuté do modrého ručníku.