Šatní nábytek: udržujte pořádek stylově

Chaos v bundách, kabátech a botách za vchodovými dveřmi nejenže působí nepříjemným dojmem, ale to nepůsobí lákavě ani na hosty. Prostorný dekorativní šatní nábytek to snadno napraví. Užitečné věšáky na oblečení jsou u Tchibo k dostání v nesčetných variacích a v různých velikostech - pro předsíně i haly. U nás je k dostání nejen funkční šatní nábytek, ale i nábytek v moderním stylu. Chytré umístění dělá z těchto kusů nábytku i elegantní doplněk. Naše tipy vám pomohou při výběru vhodného modelu.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-21 %
Rohožka z kokosového vlákna
229
179
Multifunkční svítidla s LED, 2 ks
349
Multifunkční lampičky s LED, 2 ks
299
Multifunkční LED lampička
349
  • Lavice
S polstrovaným sedákem a zásuvkou
3 290
2 490
Náhled
-24 %
Lavice
S polstrovaným sedákem a zásuvkou
3 290
2 490
Akumulátorová lampa s LED
799
-33 %
Lavice na boty se stoličkou
2 990
1 990
-11 %
Rohožka
449
399
-61 %
Teleskopická police s vakem na prádlo
1 290
499
-9 %
Věšák na šaty
3 290
2 990
Stojací lampa s textilním stínítkem
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
2 290
zbývá pár kusů
-18 %
Pyramidový svícen se svíčkami s LED
799
649
zbývá pár kusů
Venkovní stolní lampa s LED
999
-66 %
Závěsné svítidlo s textilním stínítkem
1 490
499
-37 %
Lavice s úložnými bednami a dřevěnými hranami Multiplex
3 990
2 490
Věšák na šaty s panely
3 290
Nástěnné zrcadlo
3 990
Rohožka z kokosového vlákna
399
Lavice s úložným prostorem
5 490
Půlkruhový konzolový stolek ve venkovském stylu
2 990
-29 %
Komoda s 12 zásuvkami
8 490
5 990
-14 %
Lomená stojací lampa s textilním stínítkem
3 490
2 990
Věšák na šaty
1 990
Akumulátorová stolní lampa s LED
699
Proutěná truhla
3 690
Odkapávací podložka pod boty
299
-13 %
Stolní lampa se stínítkem
1 490
1 290
Polstrovaná lavice s úložným prostorem
3 990
Lavice na sezení s odkládací plochou
3 790
Komoda s dvířky a zásuvkami
7 490
1

Najít vhodný šatní nábytek

Správný šatní nábytek si vyberete podle dostupného prostoru a oděvů, které tam chcete uložit. Rozhodující je, jestli se do vaší předsíně vejde celá skříň nebo jen věšák na kabáty. Pokud chcete jen pověsit svršky, potřebujete jiný šatní nábytek, než když sem chcete uložit boty, deštníky, čepice a klobouky. Měli byste si také položit otázku, jaký design šatního nábytku se k vašemu interiéru nejlépe hodí. Bílé kusy s rovnými liniemi vypadají moderně a puristicky, přírodní dřevěné zase více venkovsky a rustikálně. Ať už to má být cokoli - v Tchibo najdete šatní nábytek všech tvarů a barev, který se bude hodit k vašemu interiéru.

Do malé předsíně: úzký šatní nábytek

Atraktivní řešení pro ukládání oděvů je možné zvolit, i když v chodbě máte na nábytek do předsíně jen málo místa. Bundy i kabáty můžete věšet na klasický stojací věšák nebo na věšák na kabáty, který je upevněný na zdi. Dobře se hodí i mobilní šatny na kolečkách nebo stylové šatní panely, které jsou připevněny po celé stěně a prostoru dodávají domáckou atmosféru. Ve všech těchto variantách jsou však oděvy uloženy viditelně, což může působit neklidným dojmem a být tak zároveň i nevýhodou. Pokud nechcete mít nic na očích, měli byste přemýšlet nad uzavřenou šatnou.

Díky lavici nebo skříni docílíte uklizeného dojmu

Jako kompromis mezi velikostí a úložným prostorem se nabízejí praktické šatní lavice, které jsou obzvláště oblíbené u rodin. V lavici můžete nejen nenápadně ukládat boty, bundy, čepice a šály, ale na ploše k sezení se můžete také hned obléknout a svléknout. Kdo potřebuje nábytek s opravdu velkým úložným prostorem a má k dispozici dostatek místa, může sáhnout po velké šatní skříni. Vytvoříte tak přívětivý a uklizený vstupní prostor a optimálně uložíte všechny druhy oblečení. Pokud hledáte správnou šatnu do předsíně, najdete u Tchibo dobré nápady.

Praktická sada pro každý druh použití

Chcete, aby váš šatní nábytek nabízel úložný prostor pro mnoho kusů oblečení? Pak jsou předsíňové šatny vždy tou správnou volbou. Jako kombinace různě velkých šatních skříní, šatní lavice, komod a věšáků na šaty má sada opravu všechno, co je potřeba k ukládání oblečení. A navíc vám taková sada umožňuje individuální sestavení a ideální přizpůsobení vašemu domovu. Přitom máte také volnou ruku při estetickém ztvárnění, protože sady šatního nábytku do předsíně jsou k dispozici pro všechny styly zařízení. V online obchodě Tchibo si můžete šatní nábytek snadno porovnat a hned si jej objednat.

První dojem se počítá

Na jedné straně zajišťuje šatní nábytek pořádek, na straně druhé by měl harmonicky ladit s vaším stylem bydlení. Předsíní procházíte několikrát denně a první dojem si o vás dělají i vaši hosté, jakmile vstoupí do vašeho domova. Rustikálním šatním nábytkem vytvoříte útulnou atmosféru. Filigránové kovové a zrcadlové skříňky působí naopak moderně a lehce – bílá je nadčasová. Šatnou v trendy vintage stylu můžete vykouzlit nádech nostalgie. Tzv. „shabby chic“ připomíná babiččiny časy a zároveň působí domácky a „cool“.

TCM: zaručená kvalita Tchibo

I když je šatní nábytek často využívaným kusem nábytku, měl by vám dělat radost po dlouhou dobu. Proto dbá Tchibo na nejvyšší kvalitu a kontrolovaný výrobní proces. Pečeť TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a slibuje exkluzívní výrobu dle našich vysokých standardů. K zajištění odolnosti a funkčnosti přitom platí přísná kritéria. Díky průběžné kontrole kvality zajišťujeme, že každý z našich produktů splní to, co slibuje, a může se skutečně stát vaším novým oblíbeným kusem nábytku.