Přebalovací pulty – pro snadné a bezpečné přebalování

Pětkrát až desetkrát denně přebalují rodiče plenky svým dětem. Aby to probíhalo bezpečně a pohodlně, je základem kvalitní, stabilní přebalovací pult. Malý nebo spíše široký, v sestavě s dalším dětským nábytkem nebo samostatně: Hlavní je, aby vaše miminko leželo pohodlně a bezpečně a vy jste ho mohli rychle a jednoduše přebalit. Objevte v Tchibo sortiment přebalovacích pultů a zadejte svou objednávku online!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Přebalovací komoda
9 990

Přebalovací pulty jako multifunkční nábytek

Vedle dětské postýlky představují přebalovací pulty, přebalovací stůl nebo police s přebalovacím pultem nejdůležitější kusy nábytku v dětském pokoji. Zajistíte si tak stabilní místo pro přebalování a současně získáte díky zásuvkám, skříňkám nebo policím hodně úložného prostoru pro veškeré důležité potřeby, jako jsou vlhčené ubrousky, plenky nebo různé produkty pro péči o pokožku miminka. Vejde se sem i část dětského oblečení, které tak budete mít vždy rychle po ruce.

Ideální výška přebalovacích pultů

Dobrý přebalovací pult poskytuje bezpečí a ochranu pro vaše miminko a co nejvíce zpříjemňuje přebalování plenek vám i vašemu dítěti. Věnujte proto pozornost výšce pultu. Pokud je vaše výška cca. 160 cm, je ideální výška přebalovacího pultu 85 cm. Při výšce 170 cm a více jsou vhodné přebalovací pulty mezi 95 a 105 cm. Důležité upozornění: Nikdy nenechávejte své miminko ležet na přebalovacím pultu bez dozoru! Základní pravidlo zní: vždy mít jednu ruku na miminku.

Tipy k uspořádání přebalovacího pultu

Pro co nejhladší průběh přebalování pro vás i vaše miminko zařiďte prostor kolem přebalovacího pultu prakticky, pohodlně a příjemně. Důležité produkty pro péči mějte vždy v dosahu a zvolte měkkou a omyvatelnou přebalovací podložku. Abyste přebalování svému dítěti zpříjemnili, umístěte nad přebalovací podložku pohyblivé hračky a na stěny zavěste dětské obrázky nebo pěknou borduru.

Různé varianty přebalovacích pultů

Některé pulty se vyznačují specifickými prvky – může jít například o kombinaci přebalovacího pultu a vaničky nebo komody s přebalovacím pultem na kolečkách, kterou můžete pohodlně přesunout z místa A na místo B. Chcete komodu využívat i poté, co vaše dítě vyroste a přebalovací pult již není potřeba? Dbejte na to, aby se přebalovací pult při sestavování montoval samostatně a bylo možné jej následně znovu odebrat. Díky tomu je možné později dětský nábytek snadno přeměnit na úložný prostor pro oblečení.

Přebalovací nástavec pro různé druhy nábytku

Máte-li v bytě málo místa, existuje pro vás alternativa k přebalovacím pultům: přebalovací nástavec. Ten můžete používat na běžné komodě nebo třeba na pračce. Důležité je, abyste přebalovací nástavec připevnili odborným způsobem. Nástavec by měl v každém případě mít protiskluzovou spodní stranu.

Na čem záleží u kvalitních přebalovacích pultů

V jednom se shodnou všichni rodiče: Bezpečnost dítěte je vždy na prvním místě. Proto by i komoda s přebalovacím pultem měla splňovat určitá kritéria. Velmi důležitá je vysoká kvalita a stabilita. Proto se naše přebalovací pulty z robustního, masivního dřeva, například v prosté bílé barvě, krásně hodí do pokoje ve vzhledu venkovského stavení.