Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-21 %
Sada hraček pro kočky
229
179
-13 %
Kartáč na vyčesávání srsti
149
129
-25 %
Hračka pro psy »Snackball«
199
149
-33 %
Míček pro psy s lankem
299
199
-28 %
Hračka pro kočky
279
199
-28 %
Hračka pro psy
249
179
-12 %
Přetahovací hračka pro psy
249
219
-33 %
Skládací miska pro psy
299
199
zbývá pár kusů
-25 %
Hračka pro kočky »Rybičky«, 3 ks
199
149
zbývá pár kusů
-20 %
Taštička na pamlsky pro psa
249
199
-35 %
Taštička na procházky se psem
279
179
-23 %
Obojek pro psy
299
229
zbývá pár kusů
Cestovní láhev pro psy s integrovanou miskou na pití
149
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-15 %
Kartáč na mytí zvířat
199
169
zbývá pár kusů
Létající talíř pro psy
199
Plyšová hračka pro psy
279
-12 %
Reflexní vesta pro psa
399
349
Létající talíř pro psy
199
Sada hraček pro psy, 2dílná
299
Hračka pro psy »Lano«
299
-46 %
Šátek pro psy
149
79

Chovatelské potřeby pro psy, kočky apod.

Pro svého zvířecího kamaráda chcete samozřejmě jen to nejlepší. Proto hýčkáte svého mazlíčka nejen svou náklonností, ale pravidelně také dobrým krmením, doplňky pro zvířata a rozmanitými aktivitami. Život s vaším domácím mazlíčkem je tak opravdovým přínosem. Je to ale i mnoho úkolů a povinností a také stále se opakující otázka: co psi, kočky nebo malá zvířata opravdu potřebují?

Tohle vašeho mazlíčka určitě potěší

Psí hračky pro lov a hledání

Jako lovec váš pes jistě rád aportuje. Kvalitní hračka pro psa je pro vašeho čtyřnohého přítele mnohem bezpečnější než obyčejný klacek. Nemůže se o ni při chytání poranit ani spolknout úlomky při okusování. Kromě toho předejdete tomu, aby vám váš nadšený lovec při procházkách lesem neustále vyzývavě pokládal větve před nohy. Navíc můžete hravou formou trénovat stopování a inteligenci. Schovejte mu hračku nebo dobrůtku v trávě nebo za stromem a nechejte ho ji hledat. Za špatného počasí to bude fungovat i doma, kde můžete svého psa nechat hledat hračku za křeslem nebo pod kobercem.

Správná péče o srst

Kočky se o svou srst starají většinou samy. U psů si naopak můžete pomoci správnými doplňky pro psy. Pokud má váš čtyřnohý kamarád krátkou srst, můžete ji každé dva až tři dny pročesávat přírodním kartáčem nebo česací rukavicí. U dlouhosrstých psů odstraňuje každodenní kartáčování nečistoty a plstnatění. Většina psů si navíc příjemnou masáž užívá. Srst by se měla umývat co možná nejméně, aby si zachovala přirozený ochranný film pokožky. Pokud se váš pes vyválel v něčem, co páchne, můžete použít jemný psí šampon.

Hračky pro kočky proti nudě

Když nejsou páníček ani panička doma, měl by mít váš bytový tygr k dispozici různé možnosti, jak se zaměstnat. Ideální je samozřejmě druhá kočka jako partner na hraní. Kromě toho jí můžete nabídnout hračky pro kočky – ale ne příliš nápadně. Poschovávejte např. malé polštářky, naplněné šantou nebo kozlíkem, na různých místech v bytě. Cení se také útulné místo u okna, ze kterého mohou vaše kočky sledovat ruch na ulici.

Děti si přejí zvířátko?

Hrát si, hladit, starat se: Kontakt se zvířaty je pro děti úžasnou zkušeností, díky níž se stávají odpovědnější, sebevědomější a empatičtější. Pořízení zvířete představuje ale také velkou zodpovědnost. Abyste mohli plnit jeho potřeby, potřebujete hodně času, místa a trpělivosti. Unesete pravidelné náklady na potřeby pro zvíře, krmivo, veterináře, pojištění apod.? Jste připraveni starat se o své zvíře každý den po mnoho let? Obzvláště u malých dětí jsou na začátku povinnosti převážně na rodičích, ale od čtyř let mohou děti pomáhat s jednoduchými úkoly. Od 14 let se mohou o zvíře starat samostatně.

Na co si dát pozor při nákupu chovatelských potřeb

Praktičnost

Dnes existuje velký výběr chovatelských potřeb s širokou škálou funkcí. Při nákupu je třeba dbát na co nejvyšší praktičnost. Například miska na krmení by měla mít rozumnou velikost a při žraní by neměla klouzat po podlaze – na spodní straně by měla mít protiskluzový silikon. Optimální hračka by měla být nejen zábavná, ale také se jednoduše udržovat. Doplňky pro domácí mazlíčky, jako jsou obojky, které váš čtyřnohý přítel nosí na těle, by na jedné straně měly být bezpečné a na druhé straně by neměly omezovat svobodu pohybu. Kromě toho mohou být opatřeny odrazkami a adresním štítkem pro napsání vaší adresy.

Robustnost

Ať už se jedná o doplňky pro malá zvířata, psy nebo kočky, měly by všechny chovatelské potřeby být dostatečně robustní, aby vydržely co nejdéle a aby byly pro vašeho mazlíčka trvale bezpečné. Proto jsou důležité jednak odolné materiály – podle potřeb zvířete to může být například nerezová ocel nebo polyester. Na druhou stranu byste měli věnovat pozornost dobrému zpracování: povrch by neměl mít žádné nerovnosti, hrany by měly být zaoblené a obroušené. Pokud jsou doplňky vyrobeny z textilního materiálu, měly by být pečlivě ušité nebo pevně zatavené. I přes veškerou odolnost materiálů stále platí, že je třeba pravidelně kontrolovat, zda nejsou doplňky pro domácí mazlíčky poškozené.

Náš závazek pro chovatelské potřeby

Pro hodiny zábavy i bezstarostné přestávky na krmení a spaní vám nabízíme cenově výhodné doplňky pro zvířata, které zaujmou zvoleným materiálem i vysoce kvalitním zpracováním. Kvalitu našich výrobků pravidelně kontrolujeme interně i v externích zkušebních ústavech. To můžete vidět také na naší pečeti „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně „TCM“.

I když nakupujete chovatelské potřeby online, měli byste tak okamžitě poznat, zda se daný produkt pro vás a vašeho domácího mazlíčka hodí. Proto vám u našich doplňků pro psy dáváme informace jako „šetrné k zubům“ a „odolné vůči slinám“, abyste bez váhání mohli svému zvířeti dát tento doplněk na hraní a kousání. Dodatek „plave“ vás zase informuje o tom, že si váš čtyřnohý kamarád může s produktem hrát i ve studené vodě.