Lampy do jídelny – ukažte svůj domov v tom nejlepším možném světle!

Lampy do jídelny jsou daleko více než jen funkční svíticí prvky. Rozhodujícím způsobem přispívají k útulné atmosféře ve vlastním prostoru. Kromě toho mohou být i tou správnou pastvou pro oči a harmonicky zapadnout do stylu zařízení vašeho bytu. Je jedno, zda jsou nasměrovány jako bodová světla nebo zda osvítí celý prostor: naplánujte si do každé místnosti více než jen jeden zdroj světla. U společnosti Tchibo naleznete velký výběr lamp do domu, bytu a zahrady.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Akumulátorová lampička na čtení s LED
349
Světelný řetěz s LED
349
Multifunkční lampička s LED a pohybovým senzorem
299
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks
299
Magnetická LED světla, 3 ks
229
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
Lomená stojací lampa s textilním stínítkem
3 490
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 490
LED přívěsky, 3 ks
199
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
1 490
1 490
1 490
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
Stropní a nástěnné svítidlo s proutěným stínítkem
1 990
Multifunkční světlo s LED a dvěma háčky
299
Dřevěná stojací lampa Trojnožka
2 490
Stojací lampa Trojnožka, černá
1 990
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
1 490
1 490
1 490
Stropní svítidlo Skleněné koule
4 990
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
1 490
1 490
1 490
Stojací lampa Skleněná koule
2 190
Stojací lampa s lampičkou na čtení a stolkem
3 490
Kovový srpek měsíce s LED
399
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
2 990
2 990
Závěsné svítidlo s textilním stínítkem
1 290
Dekorační zajíčci s LED, 2 ks
399
Měsíc ze solného krystalu, s LED
649
zbývá pár kusů
Svícen
599
zbývá pár kusů
Svítidlo s LED a přechodem barev
799
Stolní lampa Skleněná koule
1 490
-59 %
Závěsné svítidlo Květy
2 490
999
1

Více lamp v jednom prostoru zajistí tu správnou útulnost

Stropní svítidla patří do každého pokoje, protože zajišťují velkoplošné osvětlení. Přestože se stále více prosazují LED žárovky, jsou i nadále oblíbené halogenové žárovky, protože mají svítivost podobnou dennímu světlu. Měly by se také používat všude tam, kde je důležité dobré osvětlení – v pracovně, v koupelně nebo v kuchyni. Zdůraznění určitých prvků v obývacím pokoji a v ložnici je možné pomocí stojacích či stolních lamp, které osvětlují pouze malou část prostoru a zajišťují útulnou atmosféru. Zkombinujte několik typů lamp v jednom prostoru. Působí to na jedné straně velice útulně a můžete je lehce upravit i dle vašich představ.
Funkční a světlé: Bíle zařízená kuchyně s jídelním stolem, šest židlí a zlaté závěsné svítidlo.

Lampy do jídelny by měla být především snadná na údržbu

V kuchyni je dobré osvětlení velmi důležité, protože se zde jídlo nejen připravuje, ale často se tu i také jí. Lampy do jídelny by proto měly být funkční a navozovat pocit pohody. V pracovní části zajišťují vestavěná svítidla dobré světlo pro vaření a pečení. Nad jídelním stolem jsou oproti tomu ideální závěsná svítidla, která vyzařují světlo směrem dolů a která jsou dobře použitelná i jako svítidla do obývacího pokoje. Chcete-li měnit intenzitu světla během jídla, je nejlépe se rozhodnout pro lampy do jídelny se stmívačem a teplým bílým světlem. Do kuchyně si vždy vybírejte lampy z materiálů snadných na údržbu, které je možné v případě potřeby snadno udržovat. Vhodné nabídky naleznete u společnosti Tchibo.
Použití více zdrojů světla: Dětský pokoj s velkou kulatou závěsnou lampou a bílou stojací lampou vedle psacího stolu.

Lampy do dětského pokoje na psací stůl, noční stolek a na strop

Také v dětském pokoji a v pokoji pro miminka byste měli vsadit na více zdrojů světla. U hracího nebo psacího stolu je důležité bodové osvětlení. To nabízí lampa k psacímu stolu, ideálně sklopitelná. Stropním svítidlem zajistíte plošné osvětlení, které je důležité při hraní a oblékání. Nepostradatelná je rovněž lampa na nočním stolku, aby bylo možné si před usnutím ještě trochu číst. Jako dětská svítidla jsou obzvláště oblíbené dekorační lampičky. Ty mají zvláštní vzhled a že je to lampa, poznáte často až na druhý pohled. Může to být zvíře, legrační předmět nebo filmová postavička. Dekorační lampičky jsou vhodné především jako tlumené světlo na usnutí.

Zahradními svítidly zajistíte osvětlení cest a nezbytnou romantiku

Majitelé domů a zahrad naleznou u společnosti Tchibo atraktivní výběr venkovního osvětlení a svítidel do zahrady. Pro vstupní oblast do vašeho domu doporučujeme vestavěné svítidlo, které se integruje do střechy nebo nástěnné osvětlení, pokud nemáte zastřešený vchod. Abyste ve tmě nezakopli na cestičkách a na schodech ve tmě, měly by být dobře osvětlené. Zde se nabízí LED venkovní svítidlo. Vlahé letní večery na terase jsou obzvláště romantické, pokud je osvítíte světelnými řetězy nebo lampionem. A také na stole zajišťují LED svíčky tu správnou náladovou atmosféru. Výhodou je, že plápolají jako pravé svíčky, ale při závanu větru jistě nezhasnou.

Správné světlo k práci

Všichni, kteří pracují u psacího stolu, umějí ocenit světlo žárovky pro denní světlo. Může to být jak stropní svítidlo, které nepřímo osvětlí celý prostor, tak stolní lampa pro bodové osvětlení. Pro kutily je důležité kvalitní osvětlení domácí dílny. Sem se hodí hlavně pevně montovaná nástěnná nebo stropní svítidla z pevného skla nebo s ochrannou mřížkou. Pokud zde není zásuvka, jako je tomu například v autě nebo v zahradní kůlně, tak je praktická bateriové multifunkční svítidlo nebo čelovka.
Světlo při práci: Dřevěný psací stůl, na kterém leží šedá kovová lampa, notebook a pracovní podklady, stojí před světlým oknem.

Kupte si kvalitu s pečetí TCM

Stejně jako naše jiné produkty, jsou i naše lampy do jídelny opatřeny pečetí kvality TCM. TCM – to je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise". Zaručujeme tím pečlivé zpracování surovin a stálé kontroly kvality během celého výrobního procesu. Kromě toho znamená TCM i exkluzivitu. Protože vše, co nese tuto pečeť, bylo vyrobeno výhradně pro společnost Tchibo. Podívejte se raději hned na naši nabídku a nechte se inspirovat naším výběrem!
Bezpečnost díky kvalitě: Smějící se dítě sedí na posteli před lampou ve tvaru vejce.