Obývací pokoj, kde se budete cítit dobře

V žádné jiné místnosti netrávíme tak hodně aktivního času jako v obývacím pokoji. O to důležitější by mělo být pohodlné vybavení, abyste si mohli opravdu užít posezení s přáteli nebo příjemný večer při sledování televize s rodinou. Tchibo vám s tím pomůže: velkým výběrem nábytku a atraktivních dekorací. Ať už stylové a moderní nebo teplé a útulné – u nás najdete vhodné řešení za výhodné ceny pro každý z vašich nápadů.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Hebké křeslo
5 990
Prémiový koberec, cca 140 x 200 cm
3 490
Prémiová vlněná deka s kašmírem
2 690
Dekorační umělá kožešina
699
Povlak na dekorační polštářek
549
Akumulátorová lampička na čtení s LED
349
Světelný řetěz s LED
349
Multifunkční lampička s LED a pohybovým senzorem
299
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks
299
Rohová rozkládací pohovka s pružinovým jádrem a úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
24 990
  • Křeslo s podnožkou
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
8 990
Náhled
Křeslo s podnožkou
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
8 990
Lavice s úložným prostorem
5 490
  • Křeslo s podnožkou
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
9 490
7 990
Náhled
-15 %
Křeslo s podnožkou
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
9 490
7 990
Měkoučká deka s rukávy
599
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
Stropní a nástěnné svítidlo s proutěným stínítkem
1 990
Příborník s úložným prostorem
8 490
Magnetická LED světla, 3 ks
229
Lavice s úložným prostorem
4 290
  • Odkládací skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 990
Náhled
Odkládací skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 990
LED přívěsky, 3 ks
199
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
Stolní lampa se stínítkem
1 490
1 490
1 490
Vysoká skříňka s posuvnými dvířky
8 990
Polstrovaná lavice, šedá
2 990
-22 %
Přehoz na postel
899
699
Paraván
2 990
Lomená stojací lampa s textilním stínítkem
3 490
Regálový modul »Flemming«, cca 75 x 75 cm, se 3 zásuvkami, dubový dekor
3 490
Stojací lampa s textilním stínítkem
2 290
1 ...

Vhodný obývací pokoj pro každého

Když zařizujete svůj obývací pokoj, záleží především na tom, kolik místa máte k dispozici. Pokud je to jen malá místnost, mělo by se v něm najít místo alespoň pro to nejdůležitější. Pro většinu lidí je to pohovka, televize a police na knihy, DVD a podobně. Ve velkém obývacím pokoji máte samozřejmě mnohem více možností, jak ho dovybavit, třeba jídelním koutem. Pokud hledáte nový nábytek, který odpovídá vašemu individuálnímu stylu, nebo chcete pouze dekoraci pro dotvoření, najdete je v internetovém obchodě Tchibo. Ať už vintage nebo moderní: nechejte se inspirovat našimi nabídkami.

Dokonalý odpočinek: útulný obývací pokoj jako oáza pohody

Obývací pokoj je místem k odpočinku. Po náročném dni není pro většinu lidí nic hezčího, než si udělat pohodlí na pohovce nebo v křesle s dobrou knihou nebo před televizí. Na konferenčním stolku je prostor pro čaj, kávu nebo občerstvení. Pokud jde o nábytek do obývacího pokoje, měli byste pro vytvoření domáckého prostředí vsadit na teplé barvy. Dáváte-li přednost tomu, aby byl pokoj jednoduchý a moderní, můžete vytvořit domácí atmosféru také barvou stěn nebo dekorací. K tomu se perfektně hodí barevné koberce, polštáře na pohovku, závěsy a pokojové rostliny.

Funkční obývací pokoj: kombinovaný s knihovnou a jídelnou

Pokud máte ve svém obývacím pokoji hodně místa, je vhodné zařídit místnost multifunkčním způsobem. I u místnosti ve tvaru písmene L se nabízí vybavit výklenek např. psacím stolem nebo domácí knihovnou s regály a křeslem na čtení. Pomocí komody vytvoříte úložný prostor pro důležité dokumenty a další pracovní podklady. Nebo můžete využít část místnosti jako jídelnu. To se nabízí především tehdy, pokud ve vaší kuchyni není dostatek místa pro jídelní kout. Pokud chcete vybavit svůj obývací pokoj multifunkčně, najdete u Tchibo vhodné nápady.

Dekorace pro obývací pokoj: akcenty a barvy pro dotvoření

Dekorace v obývacím pokoji podstatně přispívají k pocitu pohody. Pomocí světelných řetězů dodáte místnosti náladu v chladném ročním období. Obrazové rámy dodají vašim nejkrásnějším fotografiím a uměleckým dílům stylové kouzlo. Zároveň zajistí větší hloubku prostoru. Závěsy chrání nejen před sluncem a pohledy zvenku, ale přidají vašemu obývacímu pokoji také na útulnosti. Vázy a mísy lze sezónně vyzdobit, čímž celému prostoru dodáte svěží a přirozený nádech. Malý obývací pokoj můžete také opticky zvětšit pomocí jasného, barevného designu stěn nebo vzorované tapety. Nízké místnosti vypadají vyšší, když je strop světlejší než stěny.

Co je třeba vzít v úvahu při osvětlení obývacího pokoje?

Dalším důležitým prvkem ve vašem obývacím pokoji je osvětlení. Zde záleží na správné kombinaci funkčnosti a designu. Jasné, příjemné stropní světlo zajišťuje základní osvětlení, podlahové a stolní lampy poskytují živé akcenty a bodovým nasvícením vytvářejí pocit pohody. Závěsné světlo se stmívačem je dobrou volbou pro jídelní stůl. Jasnost světla si tak můžete individuálně přizpůsobit. Tchibo vám nabízí velký výběr lamp, díky kterým můžete nechat svůj obývací pokoj zářit v tom nejlepším světle.

Pečeť kvality TCM: náš závazek pro vás

Na našich produktech najdete pečeť TCM ("Tchibo Certified Merchandise"), která zaručuje vynikající kvalitu. Ta je zajištěna exkluzivní spoluprací s vybranými a testovanými partnery, pečlivým zpracováním a sledováním všech výrobních procesů od suroviny až po hotový produkt. Můžete si tedy být jisti, že zařízení vašeho obývacího pokoje, které zakoupíte u Tchibo, je vysoce kvalitní a má dlouhou životnost.