Přivítejte ve svém bytě nízkou komodu

Nízké skříňky pomalu vytlačují tradiční komodu z našich obývacích pokojů a ložnic. Díky svému modernímu provedení a praktické eleganci se tento skříňový nábytek stal oblíbeným kusem vybavení bytu. Tyto užitečné kusy nábytku nabízejí dodatečný úložný prostor a dobře zapadají do interiéru místnosti. K nízkým skříňkám patří také nízké komody. Používají se především pro umístění multimediálních zařízení. U Tchibo se dozvíte, na co třeba dbát při jejich koupi.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Nízká skříňka s posuvnými dvířky
6 990
Nízká rohová skříňka
5 990
Televizní skříňka s kolečky
5 490
Nízká skříňka se 2 dvířky a 2 otevřenými přihrádkami
5 990
zbývá pár kusů
Nízká skříňka se 2 dvířky a 2 otevřenými přihrádkami
5 990
zbývá pár kusů

Nízká komoda – název mluví za vše

Velkoformátové obývací stěny a objemné komody jsou minulostí: Pokud si ceníte moderního a jednoduchého stylu vybavení, nízké komodě se nevyhnete. Nízké komody se vyznačují malou výškou. Tyto široké kusy nábytku poskytují velkou odkládací plochu a lze je využít i k sezení. Dle účelu se nízká komoda nejčastěji umisťuje do obývacího pokoje, ložnice a dětského pokoje. Tyto nízké skříňky se ale hodí i do předsíně, např. jako botníky.
Praktická odkládací plocha: honosná nízká komoda s bílou deskou a tmavými dřevěnými prvky, na níž stojí televizor, malé krabice a další multimediální zařízení.

Nízká komoda pro multimediální zařízení

Nízká komoda slouží jako praktická odkládací plocha a poskytuje hodně prostoru pro multimediální zařízení. Díky výšce po kolena jsou televizor, herní konzole, přehrávač DVD nebo Blu-Ray perfektně přizpůsobeny výšce vaší pohovky nebo postele. To umožňuje optimální úhel pohledu na televizi – perfektní pro odpočinek a relaxaci na pohovce. Nízké komody jsou zpravidla již z výroby koncipovány jako nábytek pro mediální zařízení. Díky otvorům v zadní stěně pak nebudete mít zmatek v kabeláži. Dálkové ovládání, televizní časopis a herní ovladač lze – v závislosti na modelu - přehledně odložit do šuplíku nebo na jednu z polic.
Nízká komoda upoutá pozornost: u zdi v pokoji stojí červená skříňka pod televizi, na ní stojí dvě vázy, knížky a lampa.

Nízká komoda není jen praktická, ale i stylová

Tyto praktické kusy nábytku jsou k dostání v provedení z různých materiálů. Dřevěná nízké komoda patří k ušlechtilejším provedením a dobře ji lze začlenit do stávající sestavy nábytku. Nízká komoda z masivního dřeva ve venkovském stylu je nejen pastvou pro oči, ale vytváří také útulnou atmosféru. Rustikální kouzlo vyzařuje nízká komoda z dubového dřeva. Kovové a plastové modely se hodí do moderního prostředí. Jsou extrémně odolné proti nárazům a snadno se čistí. Fanoušci puristického designu se rozhodnou pro elegantní variantu ze skla, milovníci vintage si vyberou model v trendy shabby chic. Srovnejte u Tchibo různé nízké komody a výhodně si je objednejte si.

Správné místo pro nízkou komodu

Pokud nízkou komodu umístíte přímo u stěny, získáte tak mnoho prostoru. Díky úzkým rozměrům vyčnívá jen málo do prostoru a poskytne vám tak hodně tvůrčí svobody při zařizování. Pokud ji zavěsíte na stěnu, docílíte vzdušného charakteru a nahradí zavěšení televizoru na zeď. Díky své nízké výšce lze nízkou komodu výborně umístit i pod okno. Kromě toho se optimálně hodí pro vyniknutí rostlin a dekoračních prvků. Prohlédněte si online sortiment Tchibo a najděte ideální kus nábytku pro své potřeby!

Nízká komoda – do dětského pokoje nebo jako lavice

Také v dětském pokoji je umístění nízké komody oblíbené, protože díky své nízké výšce jsou všechny police snadno přístupné i pro menší děti. V barevném provedení se stane nábytkem vhodným pro děti a poskytne za dvířky i v otevřených policích úložný prostor pro hračky, výtvarný materiál apod. Obzvláště praktické jsou malé košíky, které lze použít jako šuplíky. Pevnou nízkou komodu můžete použít i jako lavici, což z ní dělá atraktivní nábytek také do ložnice. Místo na židli položte své kalhoty na nízkou komodu.
Úložný prostor a plocha k sezení: bílá nízká komoda stojí u zdi v dětském pokoji, ve spodní části má šuplíky s krabicemi a sedací podložka je fialová.

Maximální kvalita s pečetí TCM

Tchibo dbá na přísný výběr dodavatelů se závaznými kritérii kvality. Pečeť TCM je zkratkou pro "Tchibo Certified Merchandise" a slibuje exkluzívní výrobu pro Tchibo, aby bylo zaručeno splnění našich vysokých nároků. Optimální zpracování, vysoká funkčnost a dlouhá životnost jsou u nás samozřejmostí. Tak můžete bez obav důvěřovat vysoké kvalitě a těšit se na svůj další nákup!
V obývacím pokoji stojí červeno-bílá nízká komoda, na ní stojí televize, dále je v místnosti křeslo s červeným potahem a stojací lampa.