Schließen
darky pro dedecka

Nápady na dárky pro dědečka

Dědeček už nejspíš všechno má a nic nepotřebuje. A přesto bude mít obrovskou radost, když najde něco pod stromečkem nebo na slavnostní narozeninové tabuli. Vymyslet nějaký speciální dárek pro dědečka tedy není žádný lehký úkol. Chcete-li - ať už Vy, nebo Vaše děti - ukázat dědečkovi, jak si jej vážíte, máme pro Vás několik nápadů, které by Vás mohly při hledání vhodného dárku inspirovat.

Klasické dárky pro dědečka

Kdo chce dědečkovi udělat radost, přemýšlí nad nějakým originálním dárkem. Když při vymýšlení dárku vezmete v úvahu individuální přání a záliby dědečka, Váš dárek získá osobní ráz a obdarovaný z něj bude mít určitě velkou radost.
Pro zapálené kutily

Pro zapálené kutily

Promyšlené dárky s charakterem ukazují, že máte o hobby Vašeho dědečka zájem. Spousta mužů patří mezi zapálené kutily a možná k nim patří i Váš dědeček. V takovém případě byste jej mohli překvapit novou sadou nářadí nebo příslušenstvím do dílny.

Prohlédnout vybavení pro kutily
Vlastnoručně vyrobené dárky pro dědečka

Vlastnoručně vyrobené dárky pro dědečka

Také mladší děti často projevují nadšení pro kutění. Společně se svými rodiči zkouší postavit model domu, který dědeček kdysi postavil, nebo vytvářejí jiné miniatury či kreslí obrázky oblíbených budov či krajiny. Nebo se společně věnují stejnému hobby.

Prohlédnout psací a modelářské potřeby
Nadčasové doplňky

Nadčasové doplňky

Naši odborníci na výrobky pro muže doporučují pro dědečky módní, avšak současně nadčasové doplňky, jako jsou kravaty, opasky, peněženky nebo denní a noční prádlo. Takovými dárky totiž uděláte dědečkovi vždycky radost. Dobrým nápadem na dárek je také nový župan nebo meteorologická stanice.

Prohlédnout výrobky pro muže

Čtyři tipy na dárky pro dědečka

Chtěli byste svému dědečkovi vhodným dárkem ukázat, že jste součástí jeho života, avšak potřebujete ještě nějakou inspiraci? Máme pro Vás čtyři nápady na dárky, kterými můžete svému milovanému dědečkovi udělat na Vánoce radost.

1. Digitální fotorámeček

Fotografie vnoučat naplňují každého dědečka hrdostí a jsou vhodným dárkem při jakékoli příležitosti. Přitom nemusíte darovat vždy jen klasicky zarámované fotografie. Například digitální fotorámeček umožňuje uložit spoustu fotografií, které jsou krásnými vzpomínkami.

2. Ilustrované knihy s historickými fotografiemi

Člověk, který se rád ohlíží do minulosti, což může být i Váš dědeček, obvykle hodně zažil a určitě má hodně co vyprávět. Velmi speciálním vánočním dárkem proto může být ilustrovaná kniha s historickými fotografiemi z doby dědečkova mládí, zejména, pokud po vybalení využijete příležitosti a společně si při listování knihou o historii popovídáte.

3. Roční permanentka do ZOO, krytého bazénu apod.

Je Váš dědeček tělesně zdatný a aktivní? Spousta starších lidí, kteří ještě mají radost ze sportu a pohybu, chodí rádi plavat nebo na procházky. Darujte svému podnikavému dědečkovi roční permanentku do blízkého aquaparku nebo do ZOO – a nejlépe, když na takový výlet půjdete s ním.

4. Řemeslnické potřeby pro dům a zahradu

Tráví Váš dědeček rád čas prací na zahradě nebo opravami domu? Pak ho určitě potěší nové vybavení! Pokud se v nářadí úplně dobře nevyznáte, mohli byste namísto toho dědečkovi jako vánoční dárek koupit předplatné nějakého časopisu o zahradě nebo údržbě domu.

Více nápadů na dárky

Nápady na dárky pro maminku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro tatínka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro děti

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro babičku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítelkyni

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítele

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro ženy

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro muže

Prohlédnout nyní

Ještě víc dárkových tipů od Tchibo

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
k dispozici malé množství kusů
  • Čepice se sluchátky
Bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu přes Bluetooth® 4.0
699
Náhled
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
  • Nabíjecí kabel se střapcem
Praktický doplněk s karabinkou k připevnění na kabelku, svazek klíčů apod.
149
129
Náhled
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
1