Nábytek pro odpočinek – obývací pokoj venku

Nábytek pro odpočinek vytváří útulný prostor na terase nebo na balkonu. Je srovnatelný s pohovkou a křeslem v obývacím pokoji, polstrovaný a vybavený pohodlnými područkami. Velké polštáře zajistí příjemnou atmosféru a na stolek si můžete odložit sklenku s vínem a různé pochutiny. Díky materiálům odolným povětrnostním vlivům může nábytek pro odpočinek zůstávat venku i přes zimu. Tchibo nabízí atraktivní sortiment.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Zahradní lounge posezení Elin s flexibilními sedacími prvky a závěsnými regály
13 990
-27 %
Lounge křeslo Liska s pohodlnými polštáři
17 990
12 990
-18 %
Lavička s vyplétanou stříškou
15 990
12 990
-20 %
Outdoorová pohovka Liska s pohodlnými polštáři
19 990
15 990
-13 %
Lenoška 2 v 1 s pohodlnými polštáři, černá
14 990
12 990
-6 %
Outdoorové křeslo se stříškou a vytahovací podnožkou
15 990
14 990
-33 %
Lavice s motivem květů
14 990
9 990
Designové lounge křeslo s polyratanovým výpletem
4 990
Lenoška, cca 90 x 200 cm
6 490
Závěsné křeslo Boho
15 990

Co je vlastně nábytek pro odpočinek?

Nábytek pro odpočinek má svůj původ ve vnitřních prostorech. Často se s ním můžeme setkat v recepčních prostorech nebo ve vstupních halách hotelů nebo penzionů. Pohodlné sezení se většinou skládá z pohovek, křesel a stolků ve stejné výšce. Vyzývá k odpočinku, čtení a rozhovorům. Na velkých sedácích a mezi velkými polštáři můžete skvěle relaxovat s rodinou a přáteli. Příjemnou atmosféru odpočinkového prostoru lze velmi snadno přenést i na zahradu – s nábytkem, který vypadá elegantně a propůjčuje vaší terase atmosféru obývacího pokoje.
Zahradní nábytek pro odpočinek: Na dřevěné terase stojí šedá pohovka, stolek a dvě křesla s bílými polštáři.

Lákavě prostorné – velké sedací soupravy

Pro jaký nábytek se rozhodnete, závisí v první řadě na prostoru, protože mnoho modelů je zpravidla dimenzováno skutečně velkoryse. Pokud místo nehraje roli, sáhněte klidně po prostorné sedací soupravě a zkombinujte ji s křesly a podnožkami. Oblíbené jsou také odpočinkové ostrůvky, které trochu připomínají kulaté plážové koše. Vyzývají k relaxaci na slunci. Kdo má radši stín, schová se pod skládací střechu. I zde můžete položit hlavu na měkké polštáře a dopřát si kousek dovolené na své terase. V Tchibo máte k dispozici velký výběr pohodlného zahradního nábytku.
Před otevřenými dveřmi na terasu stojí nábytek pro odpočinek z pleteného polyratanu a dva sedací polštáře. Stůl je prostřený a na pohovce leží několik dekorativních polštářků.

Robustní materiál v elegantní optice

Většina nábytku pro odpočinek má jednoduchou, přímočarou konstrukci z pleteného polyratanu. Přirozeně vypadající umělý materiál je dostupný v teplých tónech dřeva a má lehký a ušlechtilý půvab. Je odolný proti vlhkosti a nízkým teplotám. UV stabilizátory chrání nábytek před vyblednutím na slunci, takže může zůstávat venku v každém počasí. U polstrování máte na výběr mezi textiliemi z umělého vlákna a venkovní umělou kůží. Hledáte-li nábytek pro odpočinek do vnitřních prostor, například pro zimní zahradu, můžete zvolit přírodní ratan nebo dřevo. Náš průvodce pro zahradní nábytek vám prozradí detaily k materiálům.

Nábytek pro odpočinek na balkon – od lavice až po soupravu

Pokud nemáte zahradu, ale balkon, nemusíte se pohodlného nábytku pro odpočinek vzdávat. Úzké odpočinkové lavičky nebo rohové pohovky a čtvercový stolek se vejdou na i na malý balkon. Máte-li více prostoru nebo dokonce střešní terasu, můžete zvolit i větší nábytek pro odpočinek. V kombinaci se slunečníkem a pěknou dekorací si tak vytvoříte pěkné sezení na léto. Tchibo vám nabízí vhodný nábytek na balkon a příslušenství.

Kam s nábytkem pro odpočinek v zimě?

Velká souprava vyžaduje mnoho prostoru a odpovídající velikost zahrady. Když léto skončí a netrávíte již čas venku, vyvstává otázka: Kam s nábytkem pro odpočinek? Dobrá zpráva: Svou sedací soupravu z polyratanu můžete nechat venku i přes zimu, protože materiál odolává teplotám až do minus 50 °C. Nábytek však přesto raději zakryjte plachtou. Polstrování byste měli s příchodem zimy samozřejmě uklidit na suché místo. Bezpečným úložným prostorem je sklep nebo zahradní domek.
Skladování nábytku pro odpočinek v zahradním domku: V zahradě s vysokými zelenými keři stojí šedý zahradní domek, před kterým je kulatý dřevěný stůl se čtyřmi dřevěnými židlemi.

Pro dlouhou životnost nábytku – pečeť TCM

Nábytek pro odpočinek od Tchibo přesvědčuje kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Dokazuje to naše pečeť TCM, která vám právě tyto přednosti zaručuje. Za zkratkou se skrývá náš příslib kvality „Tchibo Certified Merchandise“, kterým se vyznačují všechny naše produkty. Začíná to již u našeho výběru dodavatelů, pro které platí naše přísná kritéria. Celý proces výroby podléhá pečlivým kontrolám kvality – a také při prodeji dbáme na dodržování našich vysokých standardů.
Kvalitní zpracování vašeho zahradního nábytku: Dřevěná terasa s nábytkem pro odpočinek a zavěšeným relaxačním křeslem.