Šatní nábytek pro pořádek na chodbě

Každý host vstupuje a opouští váš byt přes chodbu. A vy sami procházíte chodbou několikrát za den. To už je dostatečný důvod k tomu, abyste i chodbu vybavili pěkným šatním nábytkem. Na jedné straně vám pomůže udržovat pořádek a na straně druhé je něco jako vizitka vašeho osobního stylu. Výběr nábytku do chodby se samozřejmě odvíjí i od prostoru, který máte k dispozici. Tchibo vám nabízí široký výběr nábytku do předsíně!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Němý sluha
1 690
Věšák na šaty
1 990
Věšák na šaty
2 490
Věšák na klíče s odkládací přihrádkou
999
Organizéry do skříně, 2 ks
199
Věšák na šaty z masivního dřeva
2 490
zbývá pár kusů
-12 %
Věšák na šaty s lavicí na sezení ve venkovském stylu
7 990
6 990
zbývá pár kusů
Multifunkční skříň do předsíně
13 990
Nástěnný věšák na šaty z masivního dřeva
999
-5 %
Úložný regál na boty
3 990
3 790
Věšák na šaty s lavicí
6 990
Věšák s přihrádkami a 2 šatními tyčemi v různé výšce
6 990
Kovový věšák na šaty »CN3«, bílý
11 990
Kovový věšák na šaty »CN3« se 2 zásuvkami, bílý
10 990
-55 %
Skříňka do předsíně
8 990
3 990
-5 %
Věšák na šaty s lavicí
8 490
7 990
Konzolový stůl »Finnsbo« se zásuvkami
9 990
Kovový věšák na šaty »CN3« se 2 zásuvkami, černý
10 990
zbývá pár kusů
Kovový věšák na šaty »CN3«, černý
11 990
zbývá pár kusů
Kovový věšák na šaty »CN3«, šedý
11 990
Věšák na šaty Eklund s úložným prostorem
6 990
Kovový věšák na šaty »CN3« se 2 zásuvkami, šedý
10 990
Věšák na šaty se zrcadlem
10 990
Komoda »Clara« se zásuvkami a dvířky, černá
Komoda »Clara« se zásuvkami a dvířky, bílá
8 990
8 990
Komoda »Clara« se zásuvkami a dvířky, černá
Komoda »Clara« se zásuvkami a dvířky, bílá
8 990
8 990
-20 %
Multifunkční šatní skříň
9 990
7 990
  • Skládací stojan na oblečení z masivního dřeva
Oblečení se dá pověsit na šatní tyč a na příčky po stranách
2 490
Náhled
Skládací stojan na oblečení z masivního dřeva
Oblečení se dá pověsit na šatní tyč a na příčky po stranách
2 490
Věšák na šaty s panely
2 990
-24 %
Věšák na šaty
3 290
2 490
Sklápěcí věšák na šaty
1 990
1

Nábytek do chodby – individuální a praktický

První dojem z vašeho bydlení a individuálního vkusu, co se týče vybavení, si návštěva udělá už ve vstupním prostoru. Proto je dobré vytvořit domácí prostředí již v chodbě, i když se nejedná o klasický obývací prostor. Hezký šatní nábytek nejen upoutá pozornost, ale je také velmi praktický. Do komod, regálů nebo skříněk uložíte oblečení, boty a mnoho dalších maličkostí každodenního života. Věšák na kabáty pomáhá zachovávat pořádek a křeslo je vhodné pro nazouvání a zouvání bot. Pro mnohé je nutností i zrcadlo – podle prostoru a stylu se můžete rozhodnout pro zrcadlo samostatné nebo pro zrcadlovou skříň.
Ve vstupním prostoru bytu je věšák s bundami, dvě židle a skříňka.

Šatna – standardní vybavení vstupního prostoru

Šatní skříň je v rámci nábytku do chodby nepostradatelným prvkem. Je to standardní kus nábytku v každé domácnosti. Takovou klasikou je závěsný věšák. Redukovanou verzi tvoří pouze jednoduchý šatní věšák –⁠ více úložného prostoru pak nabízí šatní stěna. Je připevněna ke zdi, má několik háčků a odkládací prostor na klobouky. Tato stěna se hodí do každé chodby, především pokud máte málo místa. Praktický a dekorativní je i klasický věšák, na jehož ramena se vejdou bundy celé rodiny a vašich hostů. U Tchibo najdete atraktivní sortiment šatního nábytku.
Na chodbě stojí vedle okna bílý šatník.

Šatní nábytek do malé chodby

Šatního nábytku se nemusíte vzdát, ani pokud máte malou a úzkou chodbu. Pro uložení oblečení a bot využijte praktické vysoké skříně až ke stropu. Na boty jsou ideální vyklápěcí botníky. Jednotlivé nástěnné háčky nebo lišty zabírají méně místa než věšák. Tip: Zrcadla opticky rozšiřují prostor. Malou chodbu zvětší i šatní skříně s lesklou přední stěnou. Vhodný je i nábytek a stěny v bílé barvě a na podlaze vypadá pěkně dlouhý běhoun ve světlých barvách.

Sada šatního nábytku do chodby vytváří jednotný vzhled

Pokud máte na chodbě dostatek místa, je sada šatních skříní do chodby tou správnou volbou. Další nábytek pak slaďte ke zvolenému stylu. Sada šatních skříní se většinou skládá z regálu, postranní skříňky, šatního panelu a botníku. V mnoha případech je součástí i zrcadlo. Jaký šatní nábytek si vyberete, závisí v podstatě na velikosti vaší chodby. Někdy se do ní vejde i úzká šatní skříň nebo komoda, díky kterým získáte další úložný prostor. Sadu šatních skříní do chodby si můžete u Tchibo jednoduše objednat online již nyní.

Šatní nábytek v různých designech

Nábytek do chodby je k dispozici v různých stylech. Bílou barvou určitě nic nezkazíte – je neutrální, nadčasová a lze ji dobře kombinovat s barevnými prvky. To samé platí pro černou nebo šedou – vypadají elegantně a hodí se všude. Na druhé straně šatní nábytek ve venkovském stylu působí velmi útulně a rustikálně. Velmi dobře vypadá v kombinaci s tradičním botníkem. Do malých chodeb je perfektní minimalistický nebo průmyslový design v kovu. Aby celkový dojem nepůsobil příliš chladně, doplňte ho dekoracemi v podobě koberce nebo nepřímého osvětlení, čímž prostor příjemně vyvážíte.
Útulný šatní nábytek: V chodbě visí dřevěný žebřík nad dřevěnou lavicí, který slouží k zavěšení bundy.

Pečeť kvality

Všechny produkty Tchibo mají jedno společné – dobrou kvalitu. Za tu se zaručuje pečeť TCM, kterou naleznete i na vašem šatním nábytku. TCM v sobě ukrývá příslib kvality, zkratka TCM pak znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Naším cílem je, abyste byli se svým výrobkem spokojeni a dlouhodobě ho užívali. Proto zajišťujeme komplexní kontroly kvality od nákupu surovin až po prodej.
Muž, který přichází domů a vstupuje vstupními dveřmi do domu.