SchließenPro snadnější ukládání věcí

Pro uložení nového ložního prádla potřebujete nutně více prostoru, ale do úzké ložnice se vám komoda už nevejde? Žádný problém – chcete-li vytvořit nový úložný prostor, nepotřebujete k tomu nutně nový nábytek. Mnoho věcí můžete uložit do košů, krabic, tašek a truhliček tak, že vám ušetří prostor. Možností pro uložení věcí je spousta a díky mnoha tvarům, barvám a velikostem se hodí do každé domácnosti. Nechte se inspirovat našimi řešeními!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-28 %
Extra úzká ramínka na šaty, 8 ks
249
179
  • Lavice
S polstrovaným sedákem a zásuvkou
3 290
Náhled
Lavice
S polstrovaným sedákem a zásuvkou
3 290
Proutěná truhla
3 190
-20 %
Úložná truhla, malá
499
399
Lavice se 2 boxy na kolečkách
3 490
Truhla s textilními zásuvkami, modrá
Truhla s textilními zásuvkami, růžová
2 990
2 990
-40 %
Závěsný organizér na dveře
299
179
-28 %
Velký koš do skříně k zavěšení
699
499
Ramínka na šaty, 8 ks
249
  • Dvojitá šatní tyč
Poskytuje dostatek místa na kalhoty, kravaty, šátky apod.
249
149
Náhled
-40 %
Dvojitá šatní tyč
Poskytuje dostatek místa na kalhoty, kravaty, šátky apod.
249
149
Truhla s textilními zásuvkami, modrá
Truhla s textilními zásuvkami, růžová
2 990
2 990
Lavice se zásuvkou
1 790
Sklápěcí věšák na šaty z masivního dřeva
1 990
-39 %
Rohový věšák na šaty
1 490
899
-45 %
Němý sluha
2 190
1 190
k dispozici malé množství kusů
Lavice na sezení s přihrádkou na boty
4 990
k dispozici malé množství kusů
Bohužel vyprodáno
  • Lavice s úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 690
Lavice s úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 690
Bohužel vyprodáno
Bohužel vyprodáno
  • Prostorově úsporné ramínko na sukně
Svorky s pogumováním – nekloužou a jsou šetrné k látce
199
Prostorově úsporné ramínko na sukně
Svorky s pogumováním – nekloužou a jsou šetrné k látce
199
Bohužel vyprodáno
Bohužel vyprodáno
  • Prostorově úsporné ramínko na kalhoty
S pogumováním – neklouže a je šetrné k látce
199
Prostorově úsporné ramínko na kalhoty
S pogumováním – neklouže a je šetrné k látce
199
Bohužel vyprodáno

Více pořádku díky chytrým řešením ukládání věcí

Abyste se cítili doma dobře, je potřeba udržovat trochu pořádek. To, co je vnímáno jako uklizené, je často otázkou osobního vkusu. Pro vytvoření domácí atmosféry je důležité najít zlatý střed mezi sterilní nemocniční atmosférou a matoucím chaosem. Mnoho malých i velkých nápadů k tématu úložných prostor vám pomůže udržovat pořádek a zároveň vytvořit útulnou atmosféru. Abyste si správně vybrali, je potřeba vědět, co a kde byste si rádi uložili.
Úložné prostory v pracovně: Dva otevřené vysoké dřevěné regály s různými krabicemi v pracovně u stěny.

Konec s chaosem v papírech

Podklady, dokumenty, dopisy – co se rychle nevyhodí, stává se přehlédnutelným kusem papíru v pracovně nebo obývacím pokoji. Napravíte to uložením do krabic, například do vícedílných boxů, zásuvek nebo archivačních krabic. Abyste uložené dokumenty zase rychle našli, pořiďte si úložné boxy s popiskami. Chytré úložné prostory jsou vhodné i na ostatní kancelářské vybavení, psací potřeby a fotografie. Pokud potřebujete mít uložené dokumenty na dosah ruky, využijte úložných krabic, které se staví jedna na druhou a můžete je snadno umístit i pod psací stůl.
Úložné prostory v šatní skříni: Otevřená šatní skříň, ve které jsou košile a kalhoty, halenky a šaty na ramínkách – na levé straně jsou na policích různé krabice.

Úložné prostory v ložnici

V ložnici slouží jako úložný prostor šatní skříň, kterou lze samozřejmě doplnit. I zde můžete použít krabice a boxy, vytvořit tak další úložný prostor a každému kousku oděvu tak přiřadit své místo. Pro skladování peřin, spacích pytlů, postelí pro hosty nebo zimního oblečení jsou vhodné textilní tašky nebo roll boxy, které můžete pohodlně umístit pod postel a nepřijít tak o žádný drahocenný prostor. Dokonce sem můžete uložit i ložní prádlo. Další prostorově úsporné přikrývky a další textilie lze skladovat ve vzduchotěsných vakuových vacích, ze kterých můžete jednoduše vysát vzduch pomocí vysavače.

Hezké přivítání – úložné prostory v chodbě a vstupním prostoru

Abyste udělali dobrý první dojem a vytvořili uvítací atmosféru, určitě by neměl být vstupní prostor zahlcen bundami a kabáty. Dobré možnosti, jak ukládat oblečení, nabízejí různá šatní řešení. Nenápadně a otevřeně působí, když kabáty zavěsíte například na volně stojící či na stěně připevněný věšák nebo na extravagantní lanko. Existuje celá řada šaten v rozličných stylech, takže můžete už předem své návštěvy a hosty připravit na styl, jakým to doma máte zařízené. Úložný prostor v dřevěném vzhledu se postará o rustikální a přirozený nádech, zatímco kov působí spíše moderně.

Pořádek v dětském pokoji

Nezřídka panuje v dětském pokoji chaos. Aby se úklid stal zábavou a i děti se naučily zásadám, jak správně udržovat pořádek, lze i zde využít praktické krabice k uložení věcí. Krabice v různých barvách a tvarech vytváří hravý styl a hodí se do dětského pokoje. Jako další variaci můžete coby úložný prostor použít i krabice a truhličky bez víka. Správné hračky jsou pak rychle po ruce a vaše děti i vy se můžete věnovat jiným důležitým věcem.
Správně zvolené úložné prostory vedou k většímu pořádku: Dětský pokoj s bílou komodou u zdi a různými úložnými boxy ve tvaru krychle v bílé a růžové barvě.

Exkluzivní kvalita u Tchibo

Produkty s pečetí TCM, což je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“, jsou garantované výrobky, které byly vyrobeny výhradně pro Tchibo a to za dodržování vysokých požadavků na kvalitu. Přísný výběr výrobců zajišťuje, že rozmanitý sortiment od společnosti Tchibo splňuje naše vysoké standardy a každý produkt dostává tomuto závazku. Ať už si vyberete úložné prostory z kartonu nebo ze dřeva, věnujte pozornost i pečeti FSC – ta garantuje, že dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství.
Úložný prostor ze dřeva z udržitelného lesního hospodářství: Malý chlapec v šedém overalu s kapucí s malými oušky sahá do otevřené krychlové dřevěné krabice.