Lavička – prosím, posaďte se!

Lavička vyzařuje pozvání k posezení a zkřížení nohou. Téměř bez ohledu na design vypadá lákavě. To platí pro vnitřní i venkovní prostory, pro kuchyni nebo jídelnu i pro balkon. Klasická kuchyňská lavice je kus nábytku se spoustou šarmu. Lavička odolná proti povětrnostním vlivům na zahradě nemusí být neobsazena a zve vás k zastavení při prvním slunečním paprsku. Rozhlédněte se po Tchibo – a posaďte se!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Lavice z masivního dřeva
Zbytečně nezabírá místo: lavice, police na boty a úložná police v jednom
1 990
Náhled
Lavice z masivního dřeva
Zbytečně nezabírá místo: lavice, police na boty a úložná police v jednom
1 990
Polstrovaná lavice s úložným prostorem
3 990
Lavice na sezení s úložným prostorem
4 690
-18 %
Lavice s úložným prostorem
5 490
4 490
Proutěná truhla
4 490
Lavice k posteli s polstrováním
7 990
Lavice na sezení s odkládací plochou
4 490
-33 %
Kuchyňská lavice s úložným prostorem
8 990
5 990
Lavice na sezení s polstrováním
5 990
Lavice ve windsorském stylu
6 990
Lavice »Clara« s přihrádkou
5 990
Lavice na sezení s přihrádkou na boty
4 990
Lavice na sezení s úložným boxem
2 490
Úložná bedna
2 990

Lavičky od skandinávských po odolné

Klasikou je lavice v kuchyni. Vyrobena ze světlého dřeva nebo bílého laku, s dostatkem úložného prostoru pod sklopným sedadlem, je praktickým prvkem místnosti. Chcete-li, aby byl skandinávský styl dokonalý, zakryjte lavici pruhovanou látkou nebo na ni položte sedáky ve veselých barvách. Také lavice ve starožitném vzhledu, vyrobená z tmavého dřeva a se zakřivenými nohami, se dobře hodí do kuchyně a jídelny nebo do zimní zahrady. V Tchibo najdete to, co hledáte: Pro chodbu je ideální úzká lavice bez opěradla. Menší modely v jasných barvách jsou ideální pro dětský pokoj. A lavička pro zahradu by na druhé straně měla být odolná proti povětrnostním vlivům.
Lavice jako střed kuchyně: Mladá žena sedí se svým psem na bílé lavici v kuchyni.

Lavice do kuchyně a jídelny

Pokud máte dostatek místa pro stůl ve vaší kuchyni, stojíte před rozhodnutím, zda si koupit odpovídající židle nebo případně lavici. Na rozdíl od židlí není lavice tak snadno pohyblivá. Na druhou stranu stojí – jako by patřila do místnosti. Díky pohodlným opěradlům se rychle stává ústředním bodem kuchyně nebo nejoblíbenějším místem u jídelního stolu. Praktický tip pro kuchyně a jídelní stůl: Vyberte si pro lavici materiál sezení ze snadno udržovatelného materiálu, protože zde se nikdy nelze zcela vyhnout polití a drobkům.
Jednoduše to udělejte pohodlně: Útulná rohová lavice v obývacím pokoji před oknem, zdobená mnoha barevnými polštáři.

Pro čaj v obývacím pokoji nebo zimní zahradě

Pokud hledáte lavici pro obývací pokoj nebo například zimní zahradu, může být také čalouněná. Podobně jako gauč, lavice zde slouží jako pohodlné posezení na kávu nebo na čtení. A pokud se nikdo nedívá, můžete také pohodlně dát nohy nahoru a krátce zavřít oči. V kuchyni je 120 cm pravděpodobně dostatečné místo pro lavici, jako 3-místné sezení v obývacím pokoji může být lavice o něco širší. V Tchibo najdete také čalouněné lavice, které nejsou v žádném případě horší než pohovka nebo lenoška, pokud jde o pohodlí.

Malé a praktické: lavice pro šatní skříně

Oblékáte si boty? To jde nejlépe při sezení. Lavice do chodby a šatny je praktická v mnoha ohledech. V Tchibo najdete různé modely, které se vyznačují malou, kompaktní vlikostí a mají jednu nebo více přihrádek, zásuvek nebo košů pod sedadlem. Lavicové sedadlo se také používá k ukládání šátků a čepic, nákupních tašek nebo bot. U nás jsou také k dispozici odpovídající šatní skříně, háčky nebo šatní tyče na chodbu: Aby se váš vstupní prostor stal vizitkou domova!

Slunce nebo spíše stín: lavičky pro venkovní použití

Ať už mezi květináči na balkóně nebo pod stromem v zahradě: i venku je lavička kus nábytku, který vytváří atmosféru. Je zde široká skála možností, od tradičního litinového modelu až po přímočarou, moderní balkonovou lavici na terasu. S trochou kreativity si můžete také postavit lavičku sami z palet. S velkými dekorativními polštáři to vytváří místo s hipster efektem! Pokud hledáte dřevěnou lavičku pro zahradu nebo balkon, akácie je dobrou volbou, protože dřevo je obzvláště trvanlivé a necitlivé na plísně.
Lavička pro venkovní prostor: Žena leží uvolněně po zahradničení na bílé lavičce v zahradě.

Zaručená kvalita u Tchibo

Tchibo přikládá velký význam tomu, aby svým zákazníkům nabídl kvalitu. To platí pro všechny výrobky z naše řady, včetně nábytku. Takže se můžete spolehnout na trvanlivost a pečlivé zpracování při nákupu stolu s těsněním TCM. TCM je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise" a zahrnuje pravidelné kontroly kvality, stejně jako plnění nejvyšších požadavků na materiály, dodavatele a výrobu. Ať už uvnitř nebo venku: Každý, kdo se spoléhá na Tchibo, sedí dobře!
Věc důvěry: Dědeček sedí se svým vnukem venku na lavičce, oba drží čela proti sobě a dívají se na sebe.