Schließen
Kalhoty pro miminka

Kalhoty pro miminka pro každou příležitost

K základnímu vybavení pro nejmladší členy rodiny patří samozřejmě i první oblečení. Alternativou k punčocháčům a body je souprava sestávající z vršku a kalhot. Najít krásné, odolné a současně dokonale pohodlné kalhoty, v nichž bude moci miminko provádět své první pokusy o lezení, není vůbec snadné. Proto neváhejte a prohlédněte si nabídku Tchibo – můžete se spolehnout na ověřenou kvalitu a velký výběr nejrůznějších provedení a designů.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
1

Jak vypadají ideální kalhoty pro miminka

Kalhoty pro miminka se zapínají buď na druky, nebo mají široký pas na gumu, který netlačí ani příliš nestahuje. Kalhoty většinou sahají nad pleny a mají střih, který ponechává na pleny dostatečný prostor. Perfektní kalhoty pro miminka nabízejí dostatečnou volnost na první pohyby nebo pokusy o lezení: speciální kalhoty na lezení v dětském pokoji mají lehce zesílenou oblast kolen a jsou obzvlášť pohodlné a komfortní.

Správný model pro každou příležitost

Spousta kalhot pro miminka je vyrobena z bavlny, protože jde o velmi odolný a přitom velmi dobře snášenlivý materiál. Tchibo nabízí kalhoty pro miminka v jednoduchých barvách – jsou oblíbené jako základní oblečení – i s pestrými vzory, např. i v sadě s vhodným vrškem. Rodiče určitě potěší i roztomilé slavnostní varianty se šlemi nebo kalhoty s laclem. Oblíbené jsou i kalhoty s ťapkami pro miminka nebo overaly s ťapkami, protože pak nehrozí, že si děťátko nedopatřením sundá malé ponožky.

Kalhoty pro miminka na chladné dny

Chcete-li, aby se vaše děťátko i při nižších teplotách cítilo dobře a bylo mu teplo, můžete jednoduše zkombinovat kalhoty s punčocháči nebo s heboučkými ponožkami. Za chladných dní jsou dobrou alternativou i teplejší modely s vnitřní stranou z froté. Tyto kousky oblečení budete potřebovat zejména v případě, že budete dítě nosit v šátku nebo podobným způsobem, kdy nožičky nejsou chráněny. Při přepravě děťátka v kočárku je možné použít spací pytel podšitý ovčí kožešinou nebo silnější přikrývku.

Tchibo Share – skvělá alternativa k nákupu

Tchibo Share je skvělá alternativa ke klasickému nákupu nového oblečení pro miminka a malé děti: je to pronájem dětského oblečení na měsíc/e. Vyberete si online vhodné oblečení, necháte si je doručit domů, a jakmile z něho děťátko vyroste, pošlete je zase zpět. Zaplatíte jednoduše za kus oblečení a vaše děti budou vždy oblečené v souladu s principy odpovědného hospodářství. Samozřejmě se i zde můžete zcela spolehnout na ověřenou kvalitu Tchibo – zapůjčeny vám budou pouze kousky oblečení v bezvadném stavu.

Kalhoty pro miminka od Tchibo – vždy správná volba

Ať už roztomilé kalhoty s laclem, nebo první kalhoty na lezení: s kalhotami pro miminka volíte kvalitní výrobky z biobavlny s certifikací GOTS. Současně tím podporujete iniciativy zaměřené na odpovědné hospodářství, jako je „Cotton made in Africa“ nebo náš vlastní projekt GUT GEMACHT, v jehož rámci se zaměřujeme na využívání materiálů získaných udržitelným, ekologicky odpovědným způsobem. Prohlédněte si naši online nabídku a najděte kalhoty pro holčičky i kluky, které šetří jak vaši peněženku, tak životní prostředí!