Venkovní hračky – zábava i venku

Když vysvitne sluníčko, táhne to mnoho lidí ven. Ať už na zahradě nebo v parku, na hřišti či na pláži: S rozmanitými venkovními hračkami Tchibo se z hodin na čerstvém vzduchu stane současně veselá zábava pro všechny věkové skupiny. Najdete u nás venkovní hračky všeho druhu, od bábovek na písek, přes pingpongový stůl na zahradu, až po drony na dálkové ovládání pro ty největší děti.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-16 %
Hakisaky, 2 ks
299
249
zbývá pár kusů
Švihadlo
229
zbývá pár kusů
Létající talíř s LED
249

Klasika pro zahradu a park

Nabídka venkovních hraček je obrovská. K nejoblíbenějším klasikám mezi venkovními hračkami pro zahradu však stále ještě patří dětský bazének, fotbalová brána, pingpongový stůl a trampolína. Pro výlet do parku jsou však tyto hračky příliš velké. K tomuto účelu se skvěle hodí příslušenství pro různé sportovní hry: Míče všeho druhu, badminton, koule na petanque, létající talíř nebo slackline popruh, který se dá napnout mezi dva stromy. Teď už chybí jen piknikový koš a pak: vyrazit na louku!
V dřevěném pískovišti a kolem něj leží pestrobarevné venkovní hračky – mezi nimi bábovky, lopatky a kyblíčky.

Není nad písek – venkovní hračky

K nejoblíbenějším venkovním hračkám patří především pro malé děti bábovky na písek. Lopatka, kyblíček a bábovky jsou pro malé pískoviště v zahradě stejně nepostradatelné jako na hřišti nebo na pláži. Zvláště zábavné je, když se k tomu přidá voda: s malou konvičkou nebo vodním mlýnkem se otevírají zcela nové možnosti! Pro malé kuchaře je dokonalá „blátivá kuchyně“. Dětskou kuchyni lze postavit na zahradě, kde se dřezem a odkládacími plochami nabízí vše pro vaření „nejlahodnějších“ pískových dortů nebo listových polévek.
Mnoho zábavy s venkovními hračkami: Hrad z písku na pláži vedle dvou malých plastových lopatek zapíchnutých do písku.

Venkovní hračky na pláž

Léto je časem koupání Míče, bábovky a další venkovní hračky lze také jednoduše vzít s sebou na pláž. Na velkých písečných plochách však můžete skvěle rozložit a připevnit také hrací podložky pro házecí hry. Oblíbené jsou sady s různými plážovými hračkami, v nichž je vše, co pro pláž a vodu potřebujete. Když je řeč o vodě, podívejte se u Tchibo po nafukovacích plovoucích zvířátkách – většina z nich nemá se starým dobrým nafukovacím kruhem již mnoho společného!

Venkovní hračky také na podzim a v zimě

Venkovní hračky jsou určené jen pro letní dny? Chyba lávky! Když na podzim začne foukat vítr, přišel čas vytáhnout draka. Pokud draka pouštíte s dětmi, měli byste zvolit malý, lehký model, který bude lítat i při slabém větru. Řiditelní draci jsou naproti tomu určeni spíše pro trochu větší nebo velké děti. Jakmile napadne první sníh, jsou nejžádanější sáňky a sněžné kluzáky a velký bagr může místo písku samozřejmě bagrovat i sníh. Oblíbeným sportem v zimě je také bruslení – především u začátečníků myslete při pořizování sportovní výstroje na chrániče kolen a helmu!

U venkovních hraček se řiďte podle věku

Pokud hledáte správné venkovní hračky pro děti, vyplatí se rozlišování podle věku. Na některých hračkách je uvedeno „od 1 roku“, na jiných „od 5 let“. Není-li na hračce uveden věk, uvažujte sami. Některé dvouleté děti již mohou bezpečně jezdit na odrážedle, jiné začínají až později. Skákací guma vyžaduje určité motorické schopnosti a nafukovací matrace jsou určeny jen pro děti, které již umí plavat. Oblíbenou dřevěnou venkovní hračkou u všech věkových skupin je hra Kubb. Ty nejmenší děti jednoduše přenášejí figurky, velké děti hra zcela pohltí!
U venkovních hraček dbejte na správný věk dětí: Malý chlapec v krátkých kalhotách a tričku s růžovo-modrými proužky jede na tříkolce po zámkové dlažbě v zahradě.

Kvalitní venkovní hračky

Hračky, které se používají venku, jsou většinou vystavovány náročným podmínkám. Hází se s nimi, šlape se na ně, bouchá se do nich, plní se pískem a mnoho dalšího. Tím důležitější je kvalita. Na tu v Tchibo dbáme! Díky vybraným materiálům a pečlivému zpracování jsou naše hračky stabilní a mají dlouhou životnost: poznáte to podle naší pečeti TCM, neboli „Tchibo Certified Merchandise“. Dřevo z trvale udržitelného hospodaření poznáte podle pečeti FSC. Také naše značka „GUT GEMACHT“ prokazuje trvalou udržitelnost.
Dobrá kvalita pro vaše venkovní hračky: V blízkém záběru sledují dvě malé děti špinavé bábovky naplněné pískem položené na okraji pískoviště.