Dámské hodinky: ozdoba zápěstí

Kolik je hodin? Je čas na nové dámské hodinky! Přestože v dnešní době používáme stále častěji k hlídání času své chytré telefony, tradiční náramkové hodinky neztratily nic ze svého půvabu. Koneckonců neslouží pouze k měření času, ale také jako dekorativní prvek na zápěstí. U Tchibo najdete velký výběr různých dámských hodinek, od jednoduchých robustních modelů pro každodenní použití až po nádherné šperky pro zvláštní příležitosti.

Dámské hodinky

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Dámské hodinky s řemínkem v dvoubarevném provedení
1 290
zbývá pár kusů
  • Náramkové hodinky, quartzové, ušlechtilá ocel 316 L, žluté
699
499
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 499 Kč
-28 %
Náramkové hodinky, quartzové, ušlechtilá ocel 316 L, žluté
699
499
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 499 Kč
zbývá pár kusů

Vhodné dámské hodinky pro každého

Pokud neustále nosíte ty samé dámské hodinky, měli byste zvolit barevně neutrální robustní model. Dlouho vám vydrží dámské hodinky s koženým řemínkem, který perfektně sedí na zápěstí a v barvách, jako je černá, béžová nebo šedá, se hodí k jakémukoli oblečení. Je jen na vás, zda vaše dámské hodinky budou hranaté nebo oválné a zda upřednostníte arabské či římské číslice nebo jen jednoduché čárky na ciferníku.
Je velice elegantní, když k sobě šperky a hodinky opticky ladí.

Elegantní dámské náramkové hodinky pro zvláštní příležitosti

Kdykoli se obléknete trochu elegantněji, měli byste si k takovému outfitu vzít i odpovídající dámské hodinky. Mohou to být dámské hodinky z nerezové oceli, které se v umělém světle mírně třpytí a jsou ozdobeny aplikacemi, jako jsou třpytivé krystaly Swarovski. Ještě elegantněji budete vypadat, když hodinky sladíte se svými šperky: Když si vezmete na sebe zlaté šperky, měly by i dámské hodinky zářit zlatě. Pokud si zvolíte stříbrné šperky, vezměte si k nim dámské hodinky ve stříbrné barvě.
Vzhledem k tomu, že je na světě více praváků než leváků, nosí se hodinky obvykle na levé ruce.

Jak mám správně nosit dámské hodinky?

Hodinky se tradičně nosí na levé ruce. Proč? Protože většina lidí jsou praváci. Vzhledem k tomu, že mnoho činností provádíte pravou rukou, mohly by vám být hodinky na obtíž – ať už jen škrábete brambory nebo nosíte na zápěstí zavěšený deštník se zahnutým držadlem. Ovládací tlačítka jsou obvykle umístěna na pravé straně hodinek, protože tak jsou snadno dostupná pravou rukou. Jste leváci? Pak noste své dámské hodinky jednoduše na pravé ruce!

Co si ohlídat při nákupu nových dámských hodinek

Vaše nové dámské hodinky by měly ideálně ladit s vašimi šperky a oblíbeným oblečením. Pokud rádi nosíte červenou nebo jemné pastelové barvy, jako je růžová, proč si nevybrat hodinky v růžovém zlatě? Pokud střídáte zlato a stříbro, jsou praktickou volbou dámské hodinky ve dvou barvách. Tak propojíte oba tóny a budete vždycky ladit. Další kritéria závisí na vašich osobních preferencích a vaší potřebě speciálních funkcí.

Jaký je rozdíl mezi hodinkami a chronografem?

Chronograf doslova znamená „zapisovač času“. Dámské hodinky s chronografem mají ve svém ciferníku integrované stopky. Potřebujete ještě další funkce? Pokud jsou vaše dámské hodinky digitální, můžete přepínat mezi různými displeji pouhým stisknutím tlačítka. Můžete si tak zobrazit datum nebo druhé časové pásmo či nastavit budík. Tip: U dámských hodinek s automatikou si ušetříte výměnu baterie – tyto hodinky se samy nabíjí znovu a znovu.
Chronograf jsou hodinky, které mají více funkcí, například stopky.

Nakupujte velmi kvalitní dámské hodinky v prověřené kvalitě od společnosti Tchibo

Když si kupujete dámské hodinky od Tchibo, můžete se spolehnout na pečeť TCM (Tchibo Certified Merchandise). Sklo odolné proti poškrábání a spolehlivě pracující křemenné pohyby jsou samozřejmostí. Všechny hodinky mají 3letou záruku. Výrobky, které obsahují kožené prvky, jako jsou náramkové hodinky, opasky a dámské peněženky, byly v rámci projektu GUT GEMACHT vyrobeny z ekologicky vyčiněné kůže bez chloru.
Kvalita na prvním místě: Ve společnosti Tchibo získáte na všechny hodinky tříletou záruku.