Multimédia jako průvodce všedním dnem

Naše životy jsou stále více určovány multimédii a chytrou elektronikou. Téměř každý má dnes smartphone v kapse nebo používá počítač. Ale i mnohem jednodušší multimédia, jako je ranní budík, hrají důležitou roli v našem každodenním životě. Samozřejmě je třeba zmínit i rozmanitou zábavní elektroniku, jako jsou rádia a DVD přehrávače. U Tchibo najdete multimédia pro všechny účely i generace.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-41 %
Budík s rádiem XXL
599
349
-37 %
Bezdrátová myš v dřevěném vzhledu
399
249
Bezdrátová powerbanka a nabíječka
799
-12 %
Mini bicí souprava
399
349
-33 %
Elektronické rolovací piáno
1 790
1 190
Meteostanice s barevným LC displejem, řízená rádiovým signálem, CH
999
-45 %
Miniaturní arkádová hra
999
549
Rádio do koupelny s pohybovým čidlem, šedo-bílé
699
-50 %
Cestovní adaptéry Unity
799
399
-14 %
CD: Queen – Absolute Greatest
349
299
Náhlavní sluchátka s technologií Bluetooth®
799
zbývá pár kusů
Budík s bezdrátovým nabíjením a Bluetooth®
1 190
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Ergonomická bezdrátová myš
449
zbývá pár kusů
Bezdrátová nabíjecí stanice, černá
399
Bambusový reproduktor s Bluetooth®
799
zbývá pár kusů
Voděodolná powerbanka s kapesní svítilnou
799
zbývá pár kusů
Internetové rádio WLAN s barevným displejem, černé
2 190
Digitální budík LCD řízený rádiovým signálem
449
Reproduktor Boombox s rádiem, CD a kazetovým přehrávačem
1 490
Digitální Bluetooth® rádio DAB+/FM
1 490
Designový reproduktor s Bluetooth®, S, růžový
599
Bezdrátová nabíjecí stanice s odkládací plochou
499
Podložka pod myš s bezdrátovou nabíječkou
499
-25 %
Designový reproduktor s Bluetooth®, M, růžový
999
749
-25 %
Sportovní sluchátka do uší TWS
999
749
Bezdrátová powerbanka včetně nabíječky, růžová
799
Bluetooth® reproduktor s bezdrátovou nabíječkou a nočním LED osvětlením
1 190
zbývá pár kusů
Přenosný kazetový přehrávač s Bluetooth®
849
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Přenosný gramofon v retro stylu s funkcí Bluetooth®, černý
1 790
zbývá pár kusů
1

Multimédia na doma – nepostradatelná zařízení

Už probuzení začíná s multimédii, alespoň ve všední dny. A i když bychom někdy rádi ignorovali budík a ještě chvíli se váleli v posteli, chodili bychom bez něj pravidelně pozdě. A s radiobudíkem je buzení dokonce občas docela příjemné. Abychom byli připraveni na každé počasí, můžeme použít vlhkoměr a teploměr nebo digitální meteorologickou stanici. Tak už ráno budete vědět, jestli si máte s sebou vzít deštník nebo šálu. Toto a mnoho dalších chytrých zařízení najdete cenově výhodně v online obchodě Tchibo.

Multimédia pro komunikaci: telefony a smartphony

V dnešní době je důležité být vždy dostupný. Proto se mobilní telefon stal naším stálým společníkem a bez mobilních technologií si moderní život už nedovedeme ani představit. Pokud hledáte mobilní telefon pro svůj každodenní život nebo pro své děti, najdete ho v Tchibo. Náš široký výběr sahá od cenově výhodných standardních mobilních telefonů až po nejnovější vysoce výkonné smartphony střední třídy. Za zvláště výhodné ceny je získáte pomocí Tchibo mobil. Zde si můžete vybrat mezi inteligentním tarifem pro celou síť, SMS paušálem a vysokorychlostním objemem dat, datovým tarifem pouze pro využívání internetu nebo předplaceným tarifem.

Pro milovníky hudby: rádiová a reproduktorová multimédia

Pokud vás má hudba doprovázet všude, pak má pro vás Tchibo ta správná multimédia. Objevte v naší nabídce řadu digitálních a internetových rádií – prostorově úsporná rádia pro montáž pod kuchyňskou linku nebo dokonce vodotěsná do vaší sprchy. S našimi reproduktory s technologií Bluetooth můžete také libovolně zvýšit dosah vašeho zařízení, takže už se nebudete muset vzdát svých oblíbených hitů. Pro nerušený a pohodlný poslech hudby na veřejnosti najdete v Tchibo také sluchátka s technologií In-Ear a Bluetooth v moderním designu.

Multimédia pro děti: elektronické hračky pro nejmenší

I u dětí nabývají multimédia stále více na významu. Mobilní telefony a zábavní elektronika hrají roli ve stále mladším věku – jak z praktických důvodů, tak z hlediska učení a zážitků. Mobilní DVD přehrávač překlene dlouhé cesty autem a přenosná herní konzole zažene nudu při čekání na autobus nebo při návštěvě dětského lékaře. U Tchibo najdete vysoce kvalitní techniku pro děti a mládež: od prvního mobilního telefonu nebo tabletu až po efektní hračky.

Správná likvidace vysloužilých multimédií

Počítače a další elektrotechniku nesmíte jen tak házet do domovního odpadu, protože patří do takzvaného elektroodpadu. Pokud chcete techniku zlikvidovat, je nejlepší ji odnést do sběrného dvora nebo do recyklačního centra. Jsou všude a přijímají elektroodpad zdarma. Od roku 2016 jsou také výrobci elektronických zařízení povinni je vzít zpět, pokud je sami prodávají. Někdy dostanete v rámci akce typu „staré za nové“ dokonce i nějaké peníze zpět. V neposlední řadě můžete svá vysloužilá multimédia zlikvidovat jako objemný odpad, pokud to v místě bydliště ohlásíte.

Spolehněte se na pečeť kvality TCM

Najděte si v našem online obchodě vhodná multimédia pro vás i celou vaši rodinu. Naše pečeť kvality TCM, kterou najdete na všech našich produktech, slibuje nejvyšší kvalitu. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručuje přísný výběr dodavatelů, pečlivé zpracování surovin a rozsáhlou kontrolu kvality všech výrobních procesů až po hotové výrobky. Produkty s pečetí TCM se kromě toho vyrábějí exkluzivně pro Tchibo.