Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-26 %
Digitální rádio DAB+/FM s Bluetooth®
1 490
1 090
Popruh na smartphone
249
Bezkabelová dětská sluchátka s Bluetooth®
699
Powerbanka k zavěšení na klíče
349
-25 %
Nabíjecí kabel s boxem, 6 v 1
399
299
Sluchátka do uší TWS s nabíjecí stanicí
1 290
-25 %
Elektrický zapalovač
399
299
Sportovní sluchátka do uší TWS
999
Bezkabelová nabíjecí stanice Qi z bambusu
399
Sluchátka s Bluetooth® s přenosem zvuku přes lebeční kost
1 990
Elektronické rolovací piano
1 790
-20 %
Sluchátka do uší TWS s Bluetooth®
999
799
Dětská stereosluchátka
499
Bambusový reproduktor s Bluetooth®
499
Bezdrátová myš v dřevěném vzhledu
399
-33 %
Minizáznamník
299
199
Magnetický reproduktor TWS Bluetooth®
899
Elektrický zapalovač
349
Reproduktor s Bluetooth® ve vintage stylu, s koženkovým obalem
1 490
-32 %
Sluchátka do uší TWS
1 190
799
k dispozici malé množství kusů
CD Phil Collins – The Singles
449
k dispozici malé množství kusů
Ergonomická funkční myš
449
Taška na LP desky Hama
799
XL univerzální dálkové ovládání
349
-10 %
Svítidlo na slunečník s LED a reproduktorem Bluetooth®
999
899
Zahradní reproduktor ve vzhledu kamene s Bluetooth®
1 290
k dispozici malé množství kusů
-15 %
Elektronická bicí souprava
1 990
1 690
k dispozici malé množství kusů
-21 %
CD »Best of Blank & Jones: Spring Summer Lounge«
229
179
1

Elektro – užiteční každodenní pomocníci a moderní zábavní technika

Ranní káva nebo příjemná hudba linoucí se z rádia: elektropřístroje prostě patří ke každému dni. Většina domácích prací jde s malými elektronickými pomocníky o mnoho snáze a rychleji. Multimédia zase nabízejí zábavu a postarají se o příjemné hodiny. Objevte v Tchibo kvalitní výběr elektropřístrojů do domácnosti – od zábavní elektroniky až po domácí spotřebiče.

Jak mohou drobné elektropřístroje obohatit Váš den

Praktické: Multifunčkní elektropřístroje

Multifunkční elektropřístroje nabízejí především komfort. Neboť s jediným přístrojem můžete vykonávat více druhů prací. Obzvlášť flexibilním pomocníkem do domácnosti je například vysavač 2 v 1. Můžete jej použít jako praktický ruční vysavač a pohodlně s ním vyčistit pracovní plochu nebo čalouněný nábytek. Nebo jej můžete použít jako klasický vysavač, a odstranit tak hrubé nečistoty z podlah a podlahových krytin. Také multifunkční zábavní elektronika však nabízí řadu výhod. Budík řízený rádiem, který podporuje Bluetooth, Vás ráno může probudit oblíbenou hudbou z Vašeho smartphonu.

Elegantní design

Každý člověk raději sáhne po elektropřístrojích, které nejsou jen praktické, ale které překvapují i svým designem. Drobné elektro však může zajímavým designem podpořit i optický vzhled domácnosti. Zatímco některé kuchyňské přístroje, jako je gril, většinou použijete jen při určitých příležitostech, jiné mají v domácnosti své pevné místo a jsou stále na očích. Kromě drobných elektropřístrojů to platí i pro zábavní elektroniku, jako jsou reproduktory nebo sluchátka.

Pro výběr elektropřístrojů jsou důležitá tato kritéria

Uživatelská přívětivost

Od elektropřístroje s hezký designem očekáváte i vysokou praktičnost. Je potřeba položit si dotaz: je obsluha snadná a jsou vypínače dobře přístupné? Ruční mixér, který se dobře drží v ruce a nezpůsobuje únavu ani po delšími používání, budete používat raději a častěji. Ale i dobře viditelný indikátor stavu akumulátoru na digitálním fotoaparátu znamená určité plus a zvýšený komfort. Neboť díky tomuto indikátoru budete vždy přesně vědět, jak dlouho ještě přístroj vydrží v provozu.

Efektivita

Na základě třídy energetické účinnosti můžete zjistit, jak vysokou spotřebu energie daný přístroj vykazuje. Toto srovnání se vyplatí i u drobného elektra. Zejména pokud máte doma více přístrojů, můžete dosáhnout určitých úspor elektrické energie. Rozsah kategorií je od kategorie energetické účinnosti E až po A+++. Obzvlášť efektivní produkty, které lze jen doporučit, jsou obecně produkty kategorie A až A+++. Vzhledem k tomu, že se rozdělení na kategorie v pravidelných intervalech mění, je rozumné přesně se informovat ještě před nákupem.

Náš příslib pro elektropřístroje

Tchibo nabízí kvalitní a funkční elektropřístroje vyznačující se pečlivým zpracováním, na které klademe obzvlášť vysoký důraz. Při online nákupu elektropřístrojů se můžete spolehnout na kvalitu a bezpečnost materiálu – to jsou důležitá kritéria, jež je nutno brát v úvahu při nákupu praktických pomocníků v domácnosti, které příjemně překvapují i svým designem. Naše testované kvalitní produkty nesou logo TCM (Tchibo Certified Merchandise).