Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-25 %
Sada hracích kuliček, se sáčkem
399
299
-25 %
Hra Piškvorky
399
299
Povlečení renforcé z biobavlny
599
-14 %
Hra Backgammon s rolovací deskou
699
599
zbývá pár kusů
Švihadlo
229
zbývá pár kusů
Voskové pastelky, 6 ks
199
-70 %
Hrací stan Prodavač limonád
1 690
499
Rohový regál s dýhovanými hranami
4 490
-16 %
Hakisaky, 2 ks
299
249
zbývá pár kusů
Skládací minivěž
199
zbývá pár kusů
-15 %
Sada hracích karet »Skat«
199
169
Noční světlo s LED, na akumulátor
399
  • Postel pro miminka a malé děti
Prvek z naší série nábytku v severském designu
9 990
Náhled
Postel pro miminka a malé děti
Prvek z naší série nábytku v severském designu
9 990
Šatní skříň
13 990
zbývá pár kusů
-12 %
Velká dřevěná káča
399
349
zbývá pár kusů
Létající talíř s LED
249
zbývá pár kusů
Dřevěná hra Čtyři v řadě
349
zbývá pár kusů
IQ skládací kostka
399
Postel s úložným prostorem
19 990
Komoda s dýhovanými hranami
4 990
Stupňovitý regál
3 990
Komoda a šatní skříň 2 v 1
9 990
zbývá pár kusů
-44 %
Voskovky, 6 ks
179
99
zbývá pár kusů
Výškově nastavitelný dětský stůl
4 690
-16 %
Létající talíř
179
149
zbývá pár kusů
-12 %
Minibowling »Vánoce«
399
349
zbývá pár kusů
-16 %
Sada káč »Santa«
299
249
Regál s dýhovanými hranami
4 990
1

Vybavení dětského pokoje – jak najít nábytek, dekorace a spol.

Aby se nový člen rodiny hned cítil jako doma a vy jste se mohli plně soustředit na příchod miminka, měl by být dětský pokoj kompletně zařízen nejpozději do jeho narození. To však představuje určité problémy zejména pro mladé rodiče: Co patří do prvního dětského pokoje? Co patří do prvního dětského pokoje? A jak by měla být vybavena? Objevte u Tchibo všechny základní potřeby do dětského pokoje v osvědčené kvalitě TCM – od obrázků až po přebalovací pult.

Nápady na dětský pokoj pro snění, smích a hraní

Nikdy nemůže být život tak bezstarostný jako v dětství. Strávili jsme mnoho bezstarostných hodin hraním, dováděním nebo spaním v dětském pokoji. Každé dítě by mělo mít možnost popustit uzdu své fantazii a kreativitě ve svém malém království. Nábytek a hračky by měly být individuálně přizpůsobeny dítěti. I ty nejmenší děti mají různé chutě a preference. Sní vaše holčička například o dětském pokoji, kde by mohla být princeznou? Pak nemusíte zařizovat celý pohádkový zámek. Pohádkovou atmosféru vykouzlí jen baldachýn nad postelí a několik dekorativních prvků v růžové nebo zlaté barvě.

Vytvořte pro své dítě pokoj snů

Existují také nádherné nápady na dětské pokoje založené na oblíbených hračkách dítěte: Mnoho chlapců je například blázen do autíček a sbírají vše od závodních autíček až po traktory. Ideální je pak dětská postel ve tvaru parádního závodníka, ale s nadšením se jistě setká i povlečení do auta nebo velký koberec s autíčky na hraní. Kromě vašich představ – při navrhování dětského pokoje je třeba vždy dbát na to, aby všechny předměty byly co nejbezpečnější a nejkvalitnější. Aby se děti při dovádění v dětském pokoji nezranily, doporučuje se stabilní nábytek, například komoda se zaoblenými rohy a hranami.

Hledání správného stylu pro váš dětský pokoj

I když vám obchody s nábytkem i časopisy a další média chtějí kdykoli představit nejnovější designové trendy pro vaše čtyři stěny, měli byste při navrhování dětského pokoje naslouchat vlastnímu vkusu, nebo ještě lépe: zeptat se svého dítěte – pokud už umí mluvit. To neznamená, že by měl sám rozhodovat o tom, jak má být místnost zařízena. Pokud však jde o barevné preference nebo výzdobu dětského pokoje, může být pro vás výhodou pouze to, když do ní zapojíte své dítě a dáte mu možnost vyjádřit svá přání. Tímto způsobem se na jedné straně cítí vážně a na druhé straně si můžete být jisti, že bude s výsledkem spokojen.

Tipy a triky pro výběr barev v dětském pokoji

Obecně platí, že méně je více! I když je modrá barva absolutně nejoblíbenější barvou vašeho dítěte, neměli byste vymalovat všechny čtyři stěny až ke stropu tmavě modrou barvou. Náš tip: Pastelové barvy jsou méně nápadné a dají se lépe kombinovat. Další barevné střípky můžete přidat pomocí bytového textilu, například ložního prádla nebo závěsů ve stejných odstínech. Doporučujeme také vymalovat stěnu pouze do výšky pasu a zakončit ji například bordurou. Pokud raději vymalujete celou stěnu, nechte si alespoň 20 centimetrů prostoru až ke stropu, abyste místnost opticky protáhli.

Rozumné uspořádání místností pro malé i velké

Při zařizování dětského pokoje jsou možnosti téměř neomezené. Nešetřete na úložném prostoru, protože vaše dítě bude mít jistě nejen oblečení, ale také spoustu hraček, které je třeba uložit prakticky a snadno přístupně. Velká dětská šatní skříň, komoda nebo police si místo rozhodně musí najít. V dětském pokoji nesmí chybět přebalovací pult, zatímco od školního věku je nezbytný psací stůl. V neposlední řadě bude vaše dítě samozřejmě potřebovat stabilní postel. Doporučuje se neumisťovat ji přímo k oknu nebo dveřím, aby nerušila spánek, pokud nejsou okna, která lze zatemnit.