Dětské postele – krásně pohodlné a opravdu praktické

Stabilní, bezpečná konstrukce vhodná pro děti. Požadavky na moderní dětské postele jsou vysoké, protože chceme, aby se vaše děti cítily dobře a měly pohodlí. Děti si ve své posteli také rády hrají nebo dovádějí a je proto zásadní, aby postel byla robustní a měla dlouhou životnost. V Tchibo najdete dětské postele, které právě tyto vlastnosti nabízejí. Prohlédněte si různé nabídky a kupte dětskou postel pro dívku nebo chlapce!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Spací pytel pro malé děti
799
zbývá pár kusů
Sada ručníků
499
zbývá pár kusů
  • Postel s úložným prostorem
21 990
14 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 14 990 Kč
-31 %
Postel s úložným prostorem
21 990
14 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 14 990 Kč
Perkálové povlečení s koňským motivem, standardní velikost
799

Dětské postele pro každý věk a vkus

Spát v „hasičském autě“ nebo v „domečku na stromě“? Moderní dětské postele přinášejí mnoho možností. Díky rozmanitým konstrukcím a designům plní dětské postele nejrůznější požadavky. Naše postele nabízí vhodná řešení pro každou potřebu, ať už kladete důraz na bezpečnost nebo je pro vás důležitý velký úložný prostor pro ložní prádlo, hračky apod.

Dětské postele s bočnicemi pro nejmenší

Pro první dva až tři roky je pro vaše dítě ideální postýlka s bočnicemi od Tchibo. Díky tyčkám kolem dětské postýlky bude vaše dítě v bezpečí a chráněné, přičemž zároveň vidí vše, co se odehrává v dětském pokoji. Běžné rozměry u těchto dětských postýlek jsou 60 x 120 cm a 70 x 140 cm. Tip: Pro postýlku s bočnicemi kupte nejlépe matraci s nášlapnou hranou. Zajistíte tak dítěti větší bezpečnost při prvních nejistých krůčcích.

Postel pro malé děti

Pro mnoho dětí neexistuje nic hezčího než dobrodružná postel. Jejich provedení přitom nemají téměř žádné hranice – možné je v podstatě vše, od dětské postele ve formě lodi až po tvar auta. Vedle takových hracích postelí má v mnoha pokojích smysl také patrová postel. Vytvoříte tak místo pro spánek dvou sourozenců a ušetříte tak i prostor. U dětí také oblíbená: patrová postel. Zde je pod postelí ještě mnoho prostoru pro hračky nebo pro psací stůl.

Postel pro starší děti

Jak děti rostou, mění se jejich požadavky na nábytek v dětském pokoji. Z pestré dobrodružné postele se pak stává postel s úložným prostorem v pěkném designu. Tyto multifunkční dětské postele jsou pak podle modelu vybaveny zásuvkami nebo policovými nástavci. Velmi praktická je navíc dětská postel, která se dá roztáhnout, takže bude mít kde přespat i nejlepší kamarád nebo kamarádka vašeho dítěte.

Na čem záleží u dětských postelí pro chlapce a děvčata

Určitá kritéria by měla splňovat každá dětská postel, ať už ji vybíráte pro novorozence nebo pro teenagera. Patří k nim vysoká kvalita, která se vyznačuje mimo jiné robustními materiály a vysokou stabilitou, což podporujeme také prostřednictvím našeho projektu GUT GEMACHT. Především u starších dětí pak hraje rozhodující roli také design, který můžete ještě více podtrhnout pěkným dětským ložním prádlem.