Dámské kabelky: praktický průvodce pro každý outfit

S módními dámskými kabelkami Tchibo máte peněženku, klíče, smartphone, make-up a ostatní věci vždy po ruce. Dáváte-li přednost příručním kabelkám, kabelkám přes rameno, nákupním taškám nebo batohům – v našem online obchodu najdete zaručeně svůj nejmilejší model v obvyklé kvalitě Tchibo. Projděte si nyní náš sortiment a nechte si svou novou dámskou kabelku dopravit pohodlně až domů nebo do některé pobočky ve vaší blízkosti.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-30 %
Taška přes rameno
499
349
-50 %
Taška 4 v 1
399
199
-20 %
Sada kosmetických taštiček
349
279
Kabelka přes rameno
599
Nákupní taška z velurové kůže činěné bez chromu
1 490
-44 %
Taška přes rameno
499
279
Kabelka přes rameno
399
Kabelka přes rameno
699
-35 %
Tašky, 2 ks
279
179
Kosmetická taštička k pověšení
399
Skládací deštník
249
Kabelka přes rameno
499
Kosmetická taštička k pověšení
399
Skládací deštník
249
Skládací deštník
299
Kulatá taška přes rameno
399
-20 %
Sluneční brýle, světle modré
349
279
Taštička přes rameno
249
Kosmetická taštička
229
Kosmetická taštička
199
zbývá pár kusů
Taška přes rameno
699
zbývá pár kusů
-33 %
Papírová nákupní taška
599
399
1

Jaké druhy dámských kabelek existují?

Klasickou kabelku lze nosit v ruce, zatímco řemen kabelky přes rameno si můžete pohodlně zavěsit na rameno. Psaníčka bez rukojetí nebo řemínku působí elegantně při slavnostních příležitostech. Nákupní nebo pytlovité tašky jsou naproti tomu velké a prostorné. V nich najdou své místo také deštníky a další doplňky. Batohy odlehčí zádům, protože rozloží váhu na obě ramena. Různé tašky přes rameno existují v kompaktních i ve větších provedeních.
Sportovně nebo elegantně: U dámské kabelky je důležitý dostatek prostoru, praktické vnitřní členění a uzavíratelné přihrádky.

Na co dávat pozor při koupi dámské kabelky

Kolik místa potřebujete na své nejdůležitější věci? Tím byste se měla řídit při výběru dokonalé dámské kabelky. Jakmile najdete správnou velikost a tvar v oblíbeném designu, rozhodují o koupi detaily. Praktické přihrádky zajišťují to, že si svou peněženku nebo kapesníky do kabelky přehledně uložíte. Integrované karabiny na klíče vnášejí do vaší dámské kabelky pořádek. Bezpečnost zajišťují přihrádky, které lze zavřít zipem.
Dámské kabelky z kůže jsou nadčasově klasické.

Nejlepší materiál na dámské kabelky

Nejoblíbenějším materiálem na dámské kabelky je pravá nebo umělá kůže. Dámské kabelek z pravé kůže profitují svými přirozenými vlastnostmi. Je však potřeba o ně pravidelně pečovat. Umělá kůže je při kvalitním zpracování odolnější a od přírodního materiálu ji téměř nelze rozeznat. Dámské kabelky z látky nebo lýka jsou zvláště oblíbené na jaře nebo v létě. Pro lepší odolnost dámské kabelky dbejte na speciální povrchové úpravy.

Jakou barvu mám zvolit pro svou dámskou kabelku?

Aby bylo možné oblíbenou kabelku kombinovat s co největším množstvím outfitů, podívejte se nejdříve do šatníku. "Malá černá" je u dámských kabelek spíš "TA malá černá“ – černá je nejklasičtější barva kabelek a hodí se téměř ke všemu. S řadou outfitů lze nosit také kabelky v hnědé, modré nebo šedé barvě. Růžové tóny propůjčují vašemu vzhledu nádech romantiky. Silné odstíny jako korálový, sytě růžový nebo červený vytvářejí nádherné barevné akcenty.

Jak správně pečovat o svou koženou kabelku

Dámské kabelky z pravé kůže byste měla před prvním nošením nejdříve impregnovat, abyste je chránila před vlhkostí a nečistotami. Podle druhu kůže – tedy například hladká kůže, useň z divočiny nebo nubuk – existují speciální spreje nebo krémy. Lehké nečistoty můžete odstranit jemným přípravkem na čištění kůže. Jako tajný tip na hladkou kůži platí tuk: opravit jím lze křehká a popraskaná místa.
Při správné péči zůstane vaše kožená kabelka dlouho pružná a odolná.

Náš závazek k vaší dámské kabelce

Díky vysoké kvalitě Tchibo budete mít ze svého oblíbeného modelu zaručeně dlouho radost. Pokud jde o dámské kabelky, dbáme na kvalitní materiály, pečlivé zpracování a hezký vzhled. Naši přísně kontrolovanou kvalitu poznáte podle pečeti kvality TCM, což je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise“ – certifikované zboží Tchibo. Chcete svůj look doplnit o další doplňky? V online obchodu najdete atraktivní šátky a dámské pásky.
U nás najdete módní dámské kabelky z kvalitních materiálů a ve funkčním designu.