Dámské blejzry – správný styl pro každou příležitost

Základní kousek oblečení, který se vždycky vyplatí. Elegantní na večer, ležérní na návštěvu u kamarádky nebo decentní do kanceláře – ten pravý blejzr si vyberte podle příležitosti. Naše střihy, barvy a materiály jsou rozmanité. Při rozhodování o určitém modelu hraje roli nejen váš styl, ale také střih a typ vaší postavy. U Tchibo objevte velký výběr a objednejte si výhodně svůj nový dámský blejzr online!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Tkaný blejzr
1 490
 
K dostání v těchto variantách:
 
  • Mikina
899
599
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 599 Kč
-33 %
Mikina
899
599
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 599 Kč
 
K dostání v těchto variantách:
 
Džínová bunda
999
 
K dostání v těchto variantách:
 
Vesta s páskem na zavazování
1 290
 
K dostání v těchto variantách:
 
Tkaný blejzr
1 490
 
K dostání v těchto variantách:
 
  • Proužkovaný blejzr
1 290
749
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 699 Kč
-41 %
Proužkovaný blejzr
1 290
749
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 699 Kč
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Blejzr s nařasenými rukávy
1 290
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Blejzr
1 990
 
K dostání v těchto variantách:
 

Dámský blejzr jako základ zdařilého outfitu

Dámské blejzry existují v nejrůznějších variantách. Pro každého je tu něco: od klasického dlouhého blejzru po kostkovanou dámskou bundu, pestrobarevný model v červené barvě nebo blejzr se zkráceným ¾ rukávem. Tento moderní, všestranný model lze skvěle kombinovat s džínami a botami sneakers a vytvořit tak sportovní vzhled. Dámský blejzr v modré nebo v odstínu koňaku naproti tomu vypadá při oficiálních příležitostech elegantně – zvláště v kombinaci s úzkými kalhotami nebo sukní.
S našimi tipy najdete ideální dámský blejzr ve správné velikosti.

Takhle sedí tento univerzální díl oblečení správně

Aby se váš dámský blejzr plnil svůj účel, měl by správně sedět. Na jedné straně je rozhodující správná konfekční velikost, kterou u Tchibo zjistíte podle tabulky dámských velikostí. Na druhou stranu můžete u blejzrů zohlednit následující tipy: Se svěšenými pažemi by měly rukávy zakrývat zápěstí. Dbejte na dostatečnou volnost pohybu a na to, aby blejzr nebyl napnutý a nedělal záhyby – ani když je zapnutý nebo když sedíte.
Najděte pro sebe vhodnou barvu a délku blejzru, ať vypadáte dokonale!

Barva a délka: který blejzr je pro koho ten pravý?

Dlouhý dámský blejzr sluší velkým ženám, které k němu nosí úzké kalhoty nebo sukni. Krátký blejzr je ideální pro menší ženy. Pro výběr správného modelu je rozhodující také vaše postava. K úzkým ramenům působí půvabně vypasovaný střih, ženy s větším objemem hrudníku volí nenápadný revers. S blejzrem v modré nebo šedé barvě hrajete na jistotu – nebo můžete být trochu odvážnější a zvolit jinou barvu! Všeobecně platí: matné, tmavé barvy kašírují a světlé barvy zdůrazňují.

Ve správné kombinaci vypadají dámské blejzry skvěle

Dámské blejzry uplatníte i v kombinaci s šaty. Důležité je, aby jeho délka ladila se střihem. Předem si vše vyzkoušejte. Blejzr se nesmí příliš napínat, ani když si zkřížíte ruce vpředu. Pro oficiální příležitosti se doporučuje klasicky černý dámský blejzr v kombinaci se sukní nebo kalhotami z elegantní látky. Při méně formálních příležitostech může být blejzr také kratší a více vypasovaný!

Co si obleču pod blejzr a na něj?

Pod blejzr je ideální halenka – ta může být decentní nebo vysloveně dámská s volánky. Vzorovaný kousek oblečení kombinujte s jednobarevným. Ke vzorované halence jednoduchý blejzr nebo naopak. Pokud chcete docílit spíše ležérního looku, pak volte tričko. Na podzim a v zimě vyvstává otázka, jakou bundu si obléct na dámský blejzr. A co takhle trenčkot? U Tchibo ho dostanete v různých délkách a hodí se jak ke kostýmu, tak k džínám.
Ve správné kombinaci může pod dámským blejzrem vypadat vkusně a elegantně i tričko.

Záruka kvality na materiál a výrobu

Slib kvality Tchibo platí samozřejmě také u blejzrů. To potvrzuje naše pečeť kvality TCM . Pečeť kvality "Tchibo Certified Merchandise" obdrží jen výrobky, které splňují naše vysoké požadavky na výrobu a kvalitu. Především textilní materiály jsou testovány také externími instituty, zda neobsahují škodliviny a zda jsou dodržována všechna ustanovení a zákonné předpisy na ochranu spotřebitele – u nás si objednáváte nejvyšší kvalitu výrobků!
Naše záruka kvality platí samozřejmě na i všechny blejzry v naší nabídce!