Dámská sportovní obuv – správný tréninkový partner pro jakýkoli sport

Každý, kdo někdy musel chodit nebo dokonce běhat v lodičkách, ví toto: Čím nevhodnější obuv, tím pomalejší tempo – a tím větší je riziko zranění. Což mimochodem neplatí jen pro jogging, běh a chůzi, ale také pro všechny ostatní sporty. Od tenisu nebo golfu přes volejbal, fotbal a další týmové sporty až po aerobik, fitness a další. Správná tréninková obuv je základem dobrého výkonu při sportovním tréninku. Tchibo nabízí vybranou dámskou sportovní obuv všem sportovně aktivním ženám, které kladou na své sportovní vybavení stejně vysoké nároky jako na sebe. Ať už na vnitřní nebo venkovní sporty, prozkoumejte naši aktuální nabídku!

Dámské sportovní boty

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
zbývá pár kusů
-50 %
Trekingové sandály
799
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Trekingové boty
1 290
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
-13 %
Trekingové boty
1 490
1 290
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-38 %
Boty sneaker
899
549
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů

Dámská sportovní obuv pro outdoorové sporty

Prodyšná a pohodlná dámská sportovní obuv je oblíbená nejen při sportovních aktivitách, ale také jako obuv pro volný čas. Proto u Tchibo naleznete velký výběr sportovní dámské obuvi – od velmi lehkých textilních tenisek s neoprenem až po módní kožené tenisky na platformě. Kromě toho v sortimentu navíc naleznete speciální dámskou outdoorovou obuv pro širokou škálu konkrétních sportů. Například:
● Vycházková obuv, běžecká obuv nebo běžecká obuv pro stabilní držení a optimální odpružení
● Turistické boty, trekové boty nebo trekové sandály pro milovníky přírody
● Koupací boty s protiskluzovou podrážkou s nopky, které chrání vaše nohy před ostrými kameny při koupání v moři
Mladá žena v šedých legínách sedí na podložce na cvičení v tělocvičně a zavazuje si tkaničky u módní dámské sportovní obuvi.

Dámská sportovní obuv pro halové sporty

Nezáleží na tom, zda se věnujete halovým sportům nebo jestli pravidelně chodíte do fitness centra. Pro halové sporty potřebujete speciální halovou sportovní obuv, kterou byste měli nosit pouze uvnitř. A to nejen z hygienických důvodů – sálová obuv je zpracována odlišně a namísto profilované podrážky má spíše hladkou podrážku vyrobenou z otěruvzdorných materiálů. Ať už hledáte dámskou sportovní obuv v bílé, černé nebo jiných barvách, se šněrováním, na suchý zip nebo s praktickými stahovacími tkaničkami, vyberte si svého nového sportovního společníka hned teď!
Detail na nohy mladé ženy v dámské sportovní obuvi a legínách při chůzi na molu u moře.

Proč ženské nohy potřebují speciální dámskou sportovní obuv

Pánská sportovní obuv je k dispozici také v běžných dámských velikostech, jako je například velikost 41. Přesto by ženy neměly jednoduše nakupovat v oddělení pro muže ani nosit sportovní boty svého partnera – a to i přesto, že mají stejnou velikost nohy. Pánská obuv má totiž tvar velmi odlišný od dámské obuvi: Vzhledem k tomu, že jsou mužské nohy obvykle širší než ty ženské, jsou pánské boty širší a proto nenabízejí dostatečnou oporu užší ženské noze. Poměr mezi patou a přední částí chodidla je u ženské nohy také jiný než u jejího mužského protějšku. Ženy by si proto rozhodně měly koupit svého nového sportovního společníka v dámském oddělení.

Dámská sportovní obuv: Na co byste měli určitě dávat pozor při nákupu

Požadavky na dokonalého sportovního partnera jsou enormní. Koneckonců na jedné straně musí nabídnout oporu nohou a na straně druhé musí umožnit dostatečnou volnost pohybu. Při rozhodování o nákupu navíc přirozeně hraje roli také vzhled, kvalita a cena. Při výběru věnujte pozornost následujícím kritériím:
● Funkčnost: Je model navržený a vhodný pro zamýšlený sport?
● Vnější vzhled: Má design, který ladí s vaším sportovním oblečením?
● Velikost: Správná velikost je nesmírně důležitá, aby vás nic netlačilo ani nesklouzávalo.
● Kvalita: Kvalitní materiály a pečlivé zpracování jsou zásadní, neboť sportovní obuv musí často odolat extrémnímu zatížení.

Pro všechny vítěze: Tchibo nabízí špičkovou kvalitu za bezkonkurenční ceny

Cokoli si objednáte, u Tchibo se můžete spolehnout na ověřenou kvalitu. Pouze v případě, že produkt splňuje všechny požadavky na kvalitu, obdrží pečeť TCM. Tato zkratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručuje, že u daného výrobku byly splněny naše vysoké standardy kvality od vývoje produktu až po jeho výrobu. Některé produkty však nabízejí o trochu více než jiné. Některé outdoorové boty jsou například vybaveny nepromokavou membránou, která udržuje nohy v suchu i při pěší turistice v dešti. Věnujte pozornost popisu položek.
Sportovně založená žena v módních legínách a dámských sportovních botách si protahuje svaly na nohou po běžeckém tréninku.