Dámské pásky –⁠ stylové a praktické

Podobně jako mnoho jiných doplňků měl i dámský pásek původně funkční účel, ale mnoho žen jej už dlouho nosí hlavně z módních důvodů. A proč ne? S páskem dokážete celý outfit zdůraznit, dodáte mu barevnost nebo vykouzlíte skvělou postavu ve tvaru přesýpacích hodin. U Tchibo najdete moderní dámské pásky v různých barvách a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Prohlédněte si naši nabídku online a vyberte si svůj dámský pásek!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Kožený opasek
599
 
K dostání v těchto variantách:
 
Kožený opasek
599
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Kožený opasek
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Kožený opasek
449
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů

Dámské pásky v různých variantách

Naše dámské pásky jsou k dispozici v úzkém a širokém provedení a obvykle se vejdou do normálních poutek na pásek. Dámský pásek samozřejmě můžete nosit i přes košili nebo šaty bez ohledu na poutka u kalhot. Díky klasickým sponám na zapínání lze dámské pásky rychle a snadno rozepínat a zapínat. Můžete si vybrat (mimo jiné) mezi umělými nebo koženými dámskými pásky, pásky ve stříbrné, černé nebo červené barvě.
Aby byl váš pásek v centru pozornosti, měli byste jej sladit se zbytkem svého oblečení.

Jak kombinovat dámské pásky

Dámským páskem se dá krásně doladit mnoho různých outfitů. Jednoduché kalhoty v šedé, černé nebo béžové barvě můžete vylepšit páskem ve zlaté nebo světlé barvě, zatímco u hodně vzorovaných šatů nebo topů je lepší zvolit pásek v černé nebo hnědé barvě. Tip: Slaďte barvu svého pásku s botami, šátky a dalšími doplňky a dosáhněte tak harmonického vzhledu.
Úzký pásek vypadá obzvláště dobře na drobných ženách.

Správný dámský pásek pro každou postavu

Se správným dámským páskem se ukážete ze své nejlepší stránky. Vysoké a štíhlé ženy například vykouzlí sexy siluetu pomocí užšího bederního pásku, zatímco ženy s křivkami podtrhnou svoji postavu přesýpacích hodin širším bederním páskem. Drobné ženy vypadají skvěle s úzkými pásky; baculaté postavě nejvíce svědčí středně široké pásky nošené ve výšce pasu.

Dámské pásky musí skvěle sedět

Sebekrásnější dámský pásek je k ničemu, pokud vám dokonale nesedí. To platí zejména v případě, kdy mají tyto dámské doplňky plnit svůj účel – tedy udržovat kalhoty na svém místě. Dámský pásek by za žádných okolností neměl být příliš volný, zároveň by ale neměl být ani příliš napnutý. To by mohlo vytvářet nepříjemné otlačeniny. Nejlépe sedí takový pásek, který při nošení vůbec necítíte.

Jak vybrat správnou velikost dámského pásku

Chcete-li zjistit správnou velikost svého pásku, vezměte si své kalhoty a změřte jejich obvod tam, kde jsou poutka na pásek. Možná budete muset zaokrouhlit výsledek o několik centimetrů nahoru nebo dolů, čímž určíte svou velikost. Příklad: Pokud mají vaše kalhoty v pase 103 cm, doporučuje se 105 cm dlouhý pásek. A na závěr: V ideálním případě zapínejte dámský pásek na jednu z prostředních dírek, abyste měli v případě potřeby ještě dostatek prostoru.
Ujistěte se, že svůj pásek zapínáte na jednu z prostředních dírek. Díky tomu budete moci v budoucnu měnit velikost.

Známá kvalita od společnosti Tchibo

Dámské pásky od Tchibo splňují náš příslib kvality. Na každém produktu to potvrzuje pečeť TCM („Tchibo Certified Merchandise“), která zaručuje vynikající kvalitu produktu. Kromě toho mnoho našich dámských pásků, dámských kabelek a dalších doplňků bylo testováno na škodliviny externími, akreditovanými pracovišti. Také se můžete spolehnout na vysoce kvalitní materiály a prvotřídní zpracování.
Dámské pásky s pečetí TCM, která zaručuje vynikající kvalitu.