Dámské náramky určují módní akcenty

Udělejte sobě nebo své milované radost: S dámským náramkem od Tchibo darujete krásný doplněk, který se vždy hodí každé ženě. Objevte velký a mnohostranný sortiment kvalitních módních šperků a klasických náramků. Kromě velkého počtu trendových a klasických designů je pro Tchibo vždy na prvním místě kvalita šperků.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Posuvný náramek, pozlacený 23karátovým zlatem, se syntetickým opálem
449
zbývá pár kusů
Řetízek na kotník Beach
449
zbývá pár kusů

Rozmanité dámské náramky

Se zvláštním šperkem můžete skvěle podtrhnout svou osobnost. Nezáleží na tom, zda jste spíš klasický typ, zda máte raději romantiku a hravost nebo zda ráda prosazujete svůj módní styl: U Tchibo najdete správný dámský náramek, řetízek na ruku nebo kroužek na paži ve svém stylu. Objevte například módní dámské náhrdelníky z kvalitního stříbra 925, kterému se říká také sterlingové stříbro.

Dámské náramky ze solidního stříbra v ryzosti 925

Aby vám stříbrné náramky od Tchibo dělaly radost dlouho, je mnoho modelů zhotoveno ze stříbra 925. Toto označení se vztahuje na procentuální podíl stříbra v materiálu. Čisté stříbro by bylo příliš měkké, než aby z něj bylo možné vyrobit odolné šperky, jako jsou stříbrné náramky. Stříbrné šperky ze stříbra 925 naproti tomu obsahují podíl mědi, která tomuto materiálu dodává robustnost. Šperkařské razítko na výrobku uvádí podíl ryzího stříbra.

Na co je potřeba dbát při koupi dámských náramků

Hlavní roli při koupi dámského náramku samozřejmě hraje vkus. Náramek, kroužek na paži nebo dámský řetízek na ruku by měl ladit se zápěstím ženy. Je-li zápěstí útlé, raději nemyslete na robustní náramek XL neobvyklého vzhledu. Filigránové stříbrné náramky mohou naproti tomu pomoci silným zápěstím docílit opticky jemnějšího vzhledu. Chcete darovat náramek? Pak se podívejte nejdříve pozorněji na zápěstí obdarované.

Kroužek na paži, řetízek na zápěstí a náramek z různých ušlechtilých kovů

Kombinovat ušlechtilé kovy jako zlato, růžové zlato a stříbro je zakázaný postup? Toto pravidlo stylingu již dávno neplatí. Naopak. Navzájem zkombinujte zlaté náramky, náramky z růžového zlata a stříbrné náramky a vytvořte tak moderní vzhled kombinace kovů. Zůstaňte věrni jednomu stylu, aby šperk nepůsobil přehnaně. Žluté zlato používejte decentně, protože tento materiál může rychle působit dominantně.

Správná péče o dámské náramky ze stříbra

Také kvalitní stříbrné šperky mají sklon zbarvit se během času černou patinou. Tento přirozený proces se nazývá sulfidace a rozhodně nenaznačuje nižší kvalitu. Podrobný průvodce ke šperkům od Tchibo vám prozradí, jak docela jednoduše vyčistit své dámské náramky ze stříbra. Díky tomu váš kroužek na paži, řetízek na zápěstí nebo náramek ze sortimentu Tchibo obratem ruky opět zazáří novým leskem.

Šperky u Tchibo: vždy v ověřené kvalitě

U Tchibo spolupracujeme s akreditovanými, externími instituty, abychom prověřili naše módní šperky z hlediska obsahu škodlivin a správné hodnoty. Každý z našich náramků je vyroben s maximální péčí. Naše pečeť kvality TCM, zkratka "Tchibo Certified Merchandise", vám prozradí naše nároky na kvalitu. Náramky z ryzího stříbra jsou navíc označeny šperkařským razítkem "925".