Dámské gumové holínky – deštěm suchou nohou

Dříve byly účelné, dnes jsou stylovým módním doplňkem, který nadchne ženy každého věku: dámské gumové holínky. Mohou být do půli lýtek nebo pod kolena, jako kotníkové boty nad kotník nebo jako návleky na boty – při designu těchto odolných bot do deště se fantazii žádné meze nekladou. U nás najdete klasické modely v černé a žluté, ale také puntíkované dámské gumové holínky. Tchibo nabízí mnoho modelů, do kterých lze pohodlně vklouznout. Projděte si nyní naši nabídku a objednávejte online!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Nízké holínky
799
 
K dostání v těchto variantách:
 
Nízké holínky
999
 
K dostání v těchto variantách:
 

Na cestách za každého počasí

Pro milovnice outdoorových aktivit jsou dámské gumové holínky nutností. Při procházce lesem, mokrým křovím a blátem, při venčení psa za každého počasí nebo při dovolené na pláži u Severního moře – dámské gumové holínky vám udrží nohy v suchu. Kromě této užitečné vlastnosti vypadají módně, a proto je můžete za deště nosit i ve městě. V zářících barvách, s puntíky, proužky nebo kytičkami – u Tchibo najdete velký výběr moderních dámských gumových holínek.

Kotníkové boty do deště – ideální na toulky městem

Zatímco na procházky lesem sáhnete spíše po vysokých gumových holínkách, při toulkách městem a nakupování to mohou být i nepromokavé kotníkové boty, zvané Chelsea Boot. Tyto gumové kotníkové boty sahající ke kotníkům u nás najdete v mnoha módních barvách a provedeních. K pohodlnému obouvání i vyzouvání slouží oko na holeni. Černé kotníkové boty do deště s krátkým zipem jsou vhodné i na cestu do práce.

Dámské gumové holínky na zimu: chladným ročním obdobím s dobrou vložkou do bot

Ženy rády nosí své gumové holínky, i když venku teploty začnou klesat. Tlusté dámské punčocháče vás na podzim a v zimě udrží v teple, ale ještě lepší jsou teplé vložky do bot. Když je ještě větší zima, doporučují se pro snadné obouvání nazouvací kozačky s vnitřní podšívkou. Ty bývají často vyrobeny s optikou jehněčí kožešiny, takže udrží nohy nejen v suchu, ale také pěkně v teple. Pokud se ve chladném ročním období rozhodnete pro kozačky s vysokou holenní partií, budete cítit, jak se teplo hezky rozptyluje po celé noze.

Úsporné návleky na obuv – pro všechny případy vždycky po ruce

Chcete jít na koncert a předpověď hlásí déšť? Nebo máte schůzku, na kterou jdete v elegantních šatech a kabátu, ale na ulici je blátivo. V takových případech vás mohou zachránit návleky na obuv. Odpuzují nečistoty a vodu a díky zipu je lze snadno natáhnout na běžnou obuv. Tyto praktické doplňky do deště snadno a úsporně schováte do příslušného sáčku. Dámské gumové holínky s atraktivním designem si výhodně objednejte u Tchibo.

Jak správně pečovat o své dámské gumové holínky

Dámské gumové holínky jsou vyrobeny z odolného, syntetického materiálu, který lze snadno vyčistit. Holínky do deště Tchibo nechejte po nošení vyschnout a poté okartáčujte hrubé nečistoty kartáčem na boty. Pak je otřete vlhkou utěrkou – a hotovo. Jestliže máte dámské gumové holínky z přírodního kaučuku, můžete na jejich údržbu použít glycerin nebo silikonový olej. Své boty nikdy nesušte přímo na topení, aby materiál nezpórovatěl.

Pečeť kvality TCM zaručuje vysokou kvalitu a pečlivou výrobu

Dámské holínky do deště Tchibo podléhají jako všechny naše výrobky během celého výrobního procesu přísným kontrolám kvality. Spolupracujeme pouze s vybranými dodavateli, kteří rovněž důsledně dodržují naše normy. To stvrzujeme pečetí kvality TCM – "Tchibo Certified Merchandise", kterou naleznete i na vašich dámských gumových holínkách. Jestliže máte otázky k vašemu výrobku, náš zákaznický servis je telefonicky, e-mailem nebo poštou dostupný sedm dní v týdnu.