Dámské kufry –⁠ praktická a hezká zavazadla

Ať už malý kufr na služební cestu nebo velký kufr na rodinnou dovolenou –⁠ u Tchibo najdete velký výběr dámských kufrů. Projděte si atraktivní nabídky v online obchodě a objednejte si dámský kufr za nízkou cenu. Najdete zde textilní a skořepinové kufry v různých velikostech a designech, v tlumených nebo pestrých barvách. A pokud často cestujete, je nejlepší vzít si rovnou celou sadu.

Kufry a cestovní vybavení

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční pouzdro
299
-42 %
Outdoorový batoh
699
399
-41 %
Bezpečnostní batoh
599
349
2 v 1: Podložka na převlékání a taška na mokré věci
299
-28 %
Ledvinka
349
249
-16 %
Multifunkční taštička
299
249
Outdoorový batoh, žluto-broskvový
Outdoorový batoh, zelený
699
699
-25 %
Šíjový polštářek s paměťovou pěnou
399
299
Outdoorový batoh, žluto-broskvový
Outdoorový batoh, zelený
699
699
-42 %
Textilní kufry Connection, 2 ks
3 990
2 290
-35 %
Lyžařský a snowboardový batoh
699
449
-28 %
Sportovní opasek na smartphone
249
179
-23 %
Podložka na převlékání a sáček na mokré prádlo
299
229
-35 %
Reflexní batoh
699
449
-23 %
Ledvinka
299
229
-26 %
Cestovní taška na kolečkách
1 490
1 099
Organizér do kabelky
249
zbývá pár kusů
Bezpečnostní taška s ramenním popruhem
199
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-15 %
Kosmetická taštička do příručního zavazadla
199
169
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Bezpečnostní taštička přes rameno nebo ledvinka, růžovo-šedá
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Pouzdro na cestovní doklady
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Outdoorový batoh, Heritage
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-12 %
Náprsní taška
249
219
zbývá pár kusů
-28 %
Nepromokavá plážová taška
699
499
-37 %
Outdoorový batoh, Mini
399
249
zbývá pár kusů
Nepromokavý vak, 25 l
499
zbývá pár kusů
1

A jede a jede a jede – praktický dámský kufr na kolečkách

Kufr je dokonalým společníkem při různých typech cestování. Náš život se stal nepředstavitelným bez této praktické vymoženosti –⁠ kufrů na kolečkách s výsuvnými madly. Dají se snadno táhnout kilometry daleko, takže je musíte nosit, jen když s nimi jdete nahoru a dolů po schodech. Kufry vybavené dvěma nebo čtyřmi kolečky jsou velmi nekomplikovanými společníky na cesty a nejsou to jen ideální dámské kufry. Kromě těchto kufrů má Tchibo na výběr z mnoha dalších hezkých zavazadel.
Mladá žena prochází se svým dámským kufrem kolem oken na letišti.

Skořepina nebo textil – to platí také pro dámské kufry

Pokud jde o vnější obal kufru, můžete si vybrat mezi textilem a skořepinou. První z nich sestává z textilie, většinou polyesteru, a má relativně malou hmotnost. Jeho další výhodou je, že nabízí další úložný prostor díky malým bočním přihrádkám. Textilní pásky uvnitř kufru pak zajistí vaši dámskou módu proti nechtěnému pohybu. Pokud dáváte přednost kufru s robustním vnějším pouzdrem, které je obzvláště odolné proti nárazům, je nejlepší volbou tvrdá skořepina vyrobená z plastu nebo hliníku. Kožené dámské kufry jsou velmi elegantní, ale také choulostivé. Aktovka je obzvláště vhodná na krátké pracovní cesty nebo jednodenní výlety.
Mladá žena přeměřuje svinovacím metrem svůj dámský kufr ve svém obývacím pokoji.

Od S po XXL – na velikosti někdy přeci jen záleží

Jakou velikost svého dámského kufru zvolíte, přirozeně záleží na tom, kolik toho s sebou při cestování potřebujete. Na krátké výlety se doporučují kufry s objemem od 20 do 50 litrů. 14denní dovolená pro dva naopak vyžaduje kufr XXL s objemem mezi 90 a 150 litry. Takto si vypočítáte, jaký kufr potřebujete: Rozložte si na postel oblečení a další cestovní nezbytnosti tak, aby vytvořily kvádr. Změřte skládacím nebo svinovacím metrem tři délky okrajů této hromady a vynásobte je. Výsledek pak vydělte 1 000 –⁠ takto se dozvíte požadovaný objem vašich zavazadel.

Černá je elegantní, jasné barvy zase snadno rozpoznatelné

U dámského kufru nezáleží jen na správné velikosti, ale také na barvě. Černý nebo antracitově zbarvený kufr může vypadat šik –⁠ ale pokud krouží na pohyblivém pásu na letišti, je těžší jej poznat kvůli jeho nenápadné barvě. Proto se nebojte ukázat odvahu a klidně si vyberte nápadný odstín. Ať už to bude typicky dívčí světle nebo sytě růžová nebo dáte přednost světle žluté nebo jablkově zelené barvě –⁠ vše, co se vám líbí, je povoleno. U Tchibo najdete nabídky kufrů v různých barvách za nízkou cenu.

Tři v jednom – sada kufrů

Od víkendového výletu po třítýdenní dovolenou – pokud jste na cestách několikrát do roka, vyplatí se vám koupit si celou sadu kufrů. Obvykle se skládá ze tří částí a obsahuje kufry různých velikostí. Sada kufrů je také mimořádně praktická na rodinnou dovolenou. Vedle samotného dámského kufru jsou u žen oblíbené zejména nabídky, ve kterých je zahrnutý další kosmetický kufřík. Tak můžete kosmetické a pečující produkty ukládat samostatně a mít je vždy po ruce. O nezbytný pořádek v kufru se postarají cestovní tašky a organizační kapsy.
Sada dámských kufrů: Mladá žena sedí na letišti a dívá se do svého chytrého telefonu. Nohy má natažené na sadě kufrů, které leží na vozíku na přepravu kufrů.

Dámské kufry s pečetí kvality

U společnosti Tchibo můžete své kufry výhodně zakoupit a zároveň se spolehnout na jejich vysokou kvalitu. Ta je stvrzena naší pečetí TCM, což je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“. Naše interní a externí testovací laboratoře zajišťují důkladnou kontrolu kvality během celého výrobního procesu. Tento vysoký standard uplatňujeme i na naše dodavatele, které si pečlivě vybíráme. Na konci celého procesu je pak dámský kufr, který vám bude dělat radost ještě dlouho.
Dámské kufry ve špičkové kvalitě: Mladá žena v klobouku táhne svůj kovový kufr na kolečkách přes písečnou tropickou pláž.