Výbava pro miminka – nutnost pro budoucí rodiče

Když už je potomek na cestě, je na sestavování první výbavičky pozdě. Na příchod miminka by mělo být všechno připraveno! U prvního miminka si rodiče ještě nejsou jisti, co všechno je bezpodmínečně nutné zařídit předem. Náš malý seznam výbavy pro miminko a cenné tipy na téma příchodu vašeho miminka najdete zde v Tchibo. Prohlédněte si nyní naši nabídku a přichystejte svému miminku nádherné přivítání.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
zbývá pár kusů
  • Závěs do dětského kočárku
279
179
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč
-35 %
Závěs do dětského kočárku
279
179
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč
zbývá pár kusů
Spací pytel pro malé děti
799

Oblečení pro miminka – pro chlapce i holčičky

Zejména pokud jde o dětské oblečení, názory se často rozcházejí. Základní výbava pro miminka by se měla skládat z několika body, punčocháčů, ponožek, svršků a čepiček. Investujte do kvalitních kousků, které bude možné častěji prát s neztratí tvar. U oblečení pro miminka je nutností používat materiály bez škodlivých látek, jak je například biobavlna. Mějte však na mysli, že váš novorozenec velmi rychle poroste: pro začátek není potřeba kupovat příliš mnoho oblečení.
Pořiďte si včas potřebné doplňky pro miminka, jako jsou pleny.

Výbava pro miminka: toto byste měli pořídit včas

Navíc jsou vhodné i další produkty pro miminka, jako jsou lahvičky, savičky na mléko a na čaj, příp. také kojenecká výživa. Pokud kojíte, patří mezi každodenní pomocníky podprsenky na kojení, polštář na kojení a vložky do podprsenky. Do přebalovacího pultu patří pleny, kbelík na pleny, omyvatelná přebalovací podložka a vhodné produkty na péči o miminko na cestách, jako je praktická přebalovací taška. Nezapomeňte pořídit také plyšové hračky a první hračky pro miminko.
Ke správné výbavě pro miminko patří i postýlka.

Správná výbava pro miminka na spaní

I když bude spát miminko nějakou tu noc s vámi, patří postýlka pro miminka nebo kolébka od začátku k nejdůležitějšímu nábytku v bytě. Zde se rozhodněte pro model, který se velikostí hodí do vašeho bytu a který bude možno snadno přemísťovat. Do postýlky patří také matrace a hebký spací pytel, který může být v závislosti na ročním období buď trochu silnější nebo lehčí. Polštáře a deky novorozenci nepotřebují.

Správné materiály pro první výbavu pro miminka

Právě u textilií pro dětský pokoj a u oblečení pro miminka jsou pro ochranu citlivé kůže dítěte důležité přírodní, ekologicky vyrobené materiály bez škodlivých látek. Oděvy vyrobené z certifikované biobavlny, jako je bavlna GOTS z ekologického pěstování, najdete proto v Tchibo v nejrůznějších designech a velikostech. Značka naší iniciativy GUT GEMACHT navíc ukazuje, které produkty do dětského pokoje jsou ekologicky a sociálně odpovědné.

Tchibo Share – výbava pro miminka na pronajmutí

S naší výjimečnou službou Tchibo Share si můžete dětské oblečení jednoduše pronajmout a nemusíte ho kupovat. Výhoda pro vás: Tímto způsobem zajistíte rozmanitost šatníku, máte vždy připravené oblečení pro miminko ve správné velikosti a oblečení, ze kterého už vaše děti vyrostly, pošlete jednoduše zpět. Tak můžete šetřit nejen své peníze, ale i životní prostředí!